אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לאחר חודשים ארוכים של מו"מ: הסכם הסיוע הצבאי הגדול אי פעם נחתם בוושינגטון

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
איני מצליח להבין מה בער לביבי לחתום ולא
איני מצליח להבין מה בער לביבי לחתום ולא להמתין עוד חצי שנה. אין ספק כי חוסין אובמה היה הגרוע מבין נשיאיי ארה"ב ביחסו לישראל וגרם לנזק עצום לנו (וגם לארה"ב). הרעיון שהובא בערוץ 10 עם היהודון של הניו יורק טיימס רק הדגיש את העובדה הזו. הוא ידע להזכיר את "כל" הדברים הטובים שעשה אובמה עבור ישראל. הוא כמובן לא זכר שחלק מהם היו יוזמת הקונגרס ואובמה רק אישר (כלומר לא הטיל וטו). הוא כמובן לא זכר דבר מהדברים שאובמה פגע בישראל. נקווה רק כי הנשיא הבא של ארה"ב יעשה הסכם משלים, היות וההסכם הזה לא מכסה את רוב הנזקים שאובמה גרם לנו. ההסכם הוא כזה שרק הממשל הבא יכול לעשות זאת. לא הקונגרס. אם חלילה, זו תהיה קלינטון, הרוצה להמשיך את "מורשת אובמה", אכלנו אותה.
Mustache | 15.09.16
8.
בכל שנה חוגגים את יום העצמאות, אך מדינת
בכל שנה חוגגים את יום העצמאות, אך מדינת ישראל לא באמת מדינה עצמאית, כמו צרפת או גרמניה. התלות בארה"ב מפחיתה מכוחה העצמאי ומעוצמתה של ישראל. יש להחליף דיסקט, וטובה שעה אחת קודם. לא רצוי לחיות כמו עני בפתח של אמריקה או כל מדינה אחרת. העת להיות מדינה עצמאית עד הסוף, משרוך נעל עד עניבת פרפר. אפשר ללמוד מהסינים, איך עושים זאת. אם רוצים לרכוש ציוד בטחוני מארה"ב, יש לשלם עבורו. בכל מקרה כך או כך, אין ארוחות חינם. 
Sword | 15.09.16
7.
מכה קשה לתעשיה הבטחונית.  לא די שהאמריקאים עושים
מכה קשה לתעשיה הבטחונית.  לא די שהאמריקאים עושים לנו וטו על מכירות לאירופה ולארצות אחרות (לחץ כבד על ממשלות פולין וברזיל בגלל שרכשו ציוד ישראלי השנה ולא אמריקני) עכשיו הם מוציאים מפה ייצור של מערכות משלימות. זה אומר שחברות ישראליות יסבלו מאובדן ידע (התוצאה הגרועה מכל) מה שבפועל יקרה זה שהאמריקנים יוציאו את הפעילות למיקור חוץ במקסיקו ולא יעשו אותה בעצמם בכל מקרה (בגלל שעובד ישראלי מרוויח פחות מעובד בתעשיה הבטחונית האמריקאית ומרבית הפרויקטים הקבלניים בישראל הם יחסית דלי רווח).
Glasses | 15.09.16
5.
פישול רציני של מדינת ישראל מול נשיא אמריקאי
פישול רציני של מדינת ישראל מול נשיא אמריקאי חלש וכושל. אובמה הצליח לדפוק את התעשיות הביטחוניות הישראליות אובמה הצליח לחסום את הקונגרס ומנע עזרה עתידית אובמה הקטין את הסכום המקורי שהיה מוכן לשלם וביבי נכשל מול אירן,נכשל בסכום הסיוע,והרס את התעשיות הביטחוניות הישראליות. הליכוד צריך להחליף את ביבי..
AirBalloon | 15.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת