אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חילופי ההאשמות נמשכים: מובילאיי טוענת שאלון מאסק הפר הבטחה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
מאסק הוא כנראה גאון פנטזיונר שמתקשה לפעול במסגרת
מאסק הוא כנראה גאון פנטזיונר שמתקשה לפעול במסגרת חוקי הכלכלה הרגילים שקובעים ולכן שתי החברות שלו טסלה וסולר סיטי הולכות וקרבות במהירות לפשיטת רגל . נא לקרוא את העיתונות הכלכלית באמריקה . שנית , הרשות הפדרלית באמריקה ובסין שבדקו את התאונות עם הרכבים של טסלה חשפו שטסלה לא יידעה את הקונים שאין לסמוך על האוטו פילוט של הרכבים בעיניים עצומות . עכב כך ועל מנת להימנע מתביעות שינתה טסלה את מדיניותה בנדון . נא לקרוא את עיתונות הרכב באמריקה . שלישית , אני מאמין לשעשוע ולא למאסק שהוא לחוץ מאוד בימים אלו . כמו כן הוא חייב לנו הסבר על הנזק שגרם למדינת ישראל עם הטיל שלו שהתפוצץ ופוצץ את עמוס 6 . רביעית , עוד ועוד חברות גדולות בעולם נכנסות לפיתוחים של רכבים חשמליים מכל הסוגים ובעשור הקרוב צפויה טסלה לעמוד בתחרות קשה מאוד , מה שמפחית את הסיכויים של טסלה לשרוד אלא אם כן תתאחד עם חברה גדולה אחרת בתחום הזה . ואחרון חביב , למרות הנאמר מגיע למאסק יישר כוח על רעיונותיו . בפרקטיקה אם ייכשל , נומר חבל שזה קרה . דרך אגב , המותג טסלה הוא על שמו של המהנדס הסרבי טסלה שהרבה מהגלויים שלו בתחום החשמל יוחסו על ידי האמריקאים שלא בצדק לאדיסון האגדי וטסלה סיים חייו בראשית המאה שעברה בבדידות ובדלות ושמו כמעט נשכח . נקווה מאוד שזה לא יהיה גם גורלו של אלון מאסק .
Weights | 17.09.16
10.
זיהוי אובייקטים זאת טכנולוגיה מסחרית אבל גם מתפתחת,
זיהוי אובייקטים זאת טכנולוגיה מסחרית אבל גם מתפתחת, בייחוד בתחום הרכבים האוטונומיים. יש עוד הרבה לאן להתקדם והרבה בעיות ולשעשוע ומוביל איי ניסיון ותשתית אנושית שאולי לא היה פשוט להשיג כמותם. לכן לא הייתי ממהר לקבוע כי למאסק לא תהיה בעיה להגיע לאן שמוביל איי הגיעה עם 10 דוקטורים ועוד דווקא מברקלי- כמובן שאולי יצליח אבל לדעתי, הסיכויים לא בטוח לטובתו. עובדה שהרבה חברות רכב בעלות משאבים הרבה יותר גדולים נעזרות במוביל איי. ולא שחסרים לאותן חברות מומחים לרובוטיקה ולמידה עמוקה. בניגוד לתדמית של חלק מהחברות רכב, הן מעסיקות אנשים מוכשרים וחכמים ולא בדיוק דינוזאורים שטסלה מנסה לציירן. ובטוח שיש להן משאבים גדולים מטסלה. לדעתי לשעשוע אולי לא הייתה ברירה אלא להתנגח עם מאסק. הבחירה להפסיק שת"פ בין החברות לאחר התאונה בפלורידה או שאולי אחרי שפורסמה כי טסלה ניסו לטייח, הוציאה את מוביל איי לא טוב גם כן. כאילו הם היו הבעיה. שעשוע היה צריך להבהיר או אולי גם לטייח ולומר שאצלם הכל בסדר והבעיה אצל הצד השני. 
Scissors | 16.09.16
7.
מה אתה משווה את מאסק לשעשוע. ועכשיו לכנות.
מה אתה משווה את מאסק לשעשוע. ועכשיו לכנות. לפני 5-7 שנים מעטים ידועו כיצד להשתמש ב- Deep neural networks לזיהוי אובייקטים, ברגע שיש יכולת לזהות והשאר זאת הנדסה. שעשוע מדען רציני שדחף לכיוון הזה והקים חברה די מצליחה. כיום כולם למדו כיצד להשתמש ב-deep learning, ממש התרחשה democratization של הטכנולוגיה. חברות מוכרות שירותי למידה חישובית, רק תביא data ותשתמש ותשלם עבור זמן חישוב/למידה של מודל. מה אתם חושבים שמאסרק לא יכול לגייס עשרה PH.D.  בוגרי ברקלי בתחום ראייה ממוחשבת ולבנות את מה ששעשוע בנה? בטח שיכול. במיוחד כאשר הכל בר השגה. לדעתי לשעשוע עלה שתן לראש, איך אתה מתנגח בפומבי עם אחד כמו מאסק שנחשב בארה״ב לעילוי (לא בטוח שהוא כזה עילוי כפי שמציירים אותו, אבל זאת התדמית).
Coathanger | 16.09.16
4.
"הם פיתחו בחשאי מערכת מקבילה" את קיצורי הדרך
"הם פיתחו בחשאי מערכת מקבילה" את קיצורי הדרך ע"י העתקה ושינוי הם ישמו ב טסלה S מסקנה: הגוף שיקים קרן ענקית ונזילה להגן על הקניין הרוחני של "סטארט אפים ישראלים" ויגבה אחוזים מההצלחה יהיה מיליארדר אמריקאים ברובם בענף ההיטק הם גנבים עם דמיון למזרח הרחוק ועם תדמית של נקיי כפיים 
AirBalloon | 16.09.16
2.
אכן נראה לנו מגוחך אבל בשביל חברה כמו
אכן נראה לנו מגוחך אבל בשביל חברה כמו טסלה, שם המותג והמראית עין הם הכל בשלב זה.  טסלה חייבים ששם המותג שלהם יהיה מקושר לחדשנות, מקוריות, תעוזה וכל דבר אחרת שימתג אותם כפורצי דרך. היחלשות של שם המותג תהרוס אותם. ההפסדים שלהם, החוסר עמידה ביעדים והעובדה שחברות אחרות נכנסות לתחום הרכבים החשמליים- ברבעון הבא שברולט תכניס בפועל לשוק רכב חשמלי עם טווח של 238 מייל ב- 37,500$, הופכות את שם המותג לבעל חשיבות רבה מתמיד. בא אדם כמו אמנון שעשוע, מקצועי, אקדמאי מתחום הראייה הממוחשבת (בניגוד למאסק) ומציב את טסלה באור שלילי: לא פורצת דרך אלא חסרת אחריות. אין להם ברירה אלא להגיב, על כך בנויה היכולת שלהם לגייס משקיעים ורוכשים, גם אם זה נראה לרבים כויכוח מגוחך.
Teepee | 16.09.16
1.
משעשע וילדותי..   אל מי בדיוק מכוונות ההודעות
משעשע וילדותי..   אל מי בדיוק מכוונות ההודעות של שתי החברות בתקשורת ?       1. אלינו הקוראים המשועממים    2. אל בעלי המניות.    3. אל הלקוחות ובעלי עניין הפוטנציאלים    4. אל העובדים    5. אל בית המשפט. פשוט מגוחך, אשכיסטי וחסר טעם.
Pumpkin | 16.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת