אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיא הנציבות האירופית: "על בריטניה להתחיל בדיוני הברקזיט מהר ככל האפשר"

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
בטווח הארוך בריטניה הולכת לסבול קשות מהמהלך. בריטניה
בטווח הארוך בריטניה הולכת לסבול קשות מהמהלך. בריטניה בשקיעה כבר עשרות שנים מלבד תעשיית הפיננסים שלה. ברגע שהם יאבדו את הגישה למערכת האירופאית גם תעשייה זאת תקרוס. יש מספיק ערים באירופה שיכולים לפצות על כך (פרנקפורט, פריז, אמסטרדם, וכו'). וליצור תעשייתה פיננסים ענפה.
Pin | 17.09.16
4.
שום דבר לא כל כך ברור.  נחמד לטעון
שום דבר לא כל כך ברור.  נחמד לטעון שעזיבת בריטניה תגרום לנזק לה.  אם זה נכון - מי יודע.  נכון שבריטניה תאלץ להגדיר את קשריה עם העולם.  אבל יתכן שאחרי ההגדרה שאינה רק מול העולם האירופאי אלא גם כנגד ארהב וקנדה.  ויתכן גם שהסהכ הכללי יהיה חיובי, כלומר התועלת בהגדרת מצבה של בריטניה מול ארהב תהיה רבה מהנזק מול השוק האירופאי. 
Pumpkin | 17.09.16
3.
הנבחרים החוקיים החליטו לכבד את המשאל.   לא מתאים
הנבחרים החוקיים החליטו לכבד את המשאל.   לא מתאים לך אבל חוקי יותר מכל ממשלה חדשה הנכנסת אחרי בחירות.  תיאוריטית אפשרי שינהגו ההיפך אך זה לא מקובל במדינות בעלות מסורת דמוקרטית למרות שאתה מעודד סוג זה של נכלוליות פוליטית.   עצם הדיון באי-כיבוד רצון הבוחר היא תעודת עניות לאלו החושבים עצמם מורמים מעם. 
Chilli | 17.09.16
2.
הפרישה מהאיחוד היתה אחד המעשים הנכונים שעשו הבריטים
הפרישה מהאיחוד היתה אחד המעשים הנכונים שעשו הבריטים למען עצמם . אירופה בשקיעה . כל מי שעיניו בראשו מבין זאת . ילודה גרעונית ברמת הקטסטרופה ,אז איפה הפנסיה ?  נטישת אוכלוסיה בדרום אירופה , משבר בנקאי נורא באיטליה שמשום מה מוסתר אצלנו ,הגירת מוסלמים , ריבוי מוסלמי בעיקר בערים ושינוי אופי מוחלט ליבשת , עליה צפויה של הימין שכן לכל אקציה יש רה-אקציה , התגברות הטרור , וכן ... נטישת מדינות נוספות היא רק שאלה של זמן. 
Toast | 17.09.16
1.
טעיתם ועשיתם משאל עם אידיוטי שהרבה מהאזרחים לא
טעיתם ועשיתם משאל עם אידיוטי שהרבה מהאזרחים לא הבינו בכלל על מה הם מצביעים אז לפחות תהיו חכמים להודות בכך ולא לצאת מהאיחוד האירופי דבר שייצור אנדרלמוסיה ויגרום לבריטניה ואזרחיה (וגם לשאר מדינות האיחוד האירופי) יותר נזק מתועלת, מדינה דמוקרטית חופשית מתנהלת על פי חוק ויש בה בית נבחרים/מחוקקים וממשלה נבחרת שמנהיגים את המדינה והחלטותיה הם שקובעות ולא איזה משאל עם ערטילאי שאין בו ממש ואין לתוצאותיו שום תוקף משפטי/חוקי/ביצועי.  FOOL ME ONCE SHAME ON YOU.FOOL ME TWICE,SHAME  ON ME. FOOL ME THREE TIMES SHAME ON BOTH OF US  
Locomotive | 17.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת