אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיים כץ מקדם מינוי מקורב לסמנכ"ל בביטוח לאומי

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
עושה בשכל השר הרווחה שמעיף את יוסף מור
עושה בשכל השר הרווחה שמעיף את יוסף מור כמנכבל הביטוח הלאומי לכלבים סתם כלב אני שנה מסביר לו שאני בסדר בסיפור שקורה שם בביטוח הלאומי ושיקשיב לי ושיטפלו בי והיתנו לי את השירותי השיקום שלהם הסברתי לו את כול מה שקרה כולל באיבחון אך הוא אומר שאני שקרן ולא דובר אמת ככה הוא אמר לי הכלב הזה אני עברתי שהפלה על ידו ועל ידי עובדים שלו גם כלב הוא זה ששקרן הכלב הזה אני כן מתאים ללימודים כי אני עברתי מלא מיבחני מעבר לתיכון איפה שלממדתי ולמרות שהייתי בדיכאון כבר מכיתה י לא היה כלל השפעה על הלמידה שלי תמיד הרמה שלי היה בין 80 ועד 98 בכול התחומים עים היה ירידה ביגלל הדיכאון היה מעבירים אותי למקום אחר אם אומרים שזה לא נכון והכול זיוף ושאבא שלי שהוא שילם שוחד כדי שיקבלו אותי לתיכון ושאני הלמד שם ושלא עברתי שום מיבחני מער או קבלה לתיכון ושבאיבחון ששלחו אותי לא הפריעו לי כלל למרות שכן כי את האיבחון שלחו אותי למקום שזה עים אנשים שלא כמו כולם ואז כול שנייה הפריעו לי ולא עברתי ביגלל זה ולא מוכנים לעזור לי כלל ואני בדיכאון חזק אך אני כמו כולם להיתקבל לעבודה לא מוכנים לקבל אותי לתחום הסלולר ביגלל שאני נכה ככה מיתברר משקרים גם וממשיכים לשקר שנכים יכולים להישתלב כמו כולם בשוק החופשי ולעבוד כמו כולם וזה שקר אני ביקשתי מהרווחה שיסדרו לי לעבוד בחברות סלולר אך צחקו לי בפנים ואמרו שלא מקבלים לשלם נכים ואני יכול ליבחור רק לעובד איפה יש אנשים שלא בגיל שלי ונכים בלבד רק שם תוכל לעבוד אמרו לי תישכח מחברת סלולר ככה אמרו לי אני לא מקשיב להם מיתברר שזה נכון אין לי בעיה בדיבור כמו שאם אומרים אני מדבר כמו כולם ומקווה שאפליה תיגמר והיה לי אפשרות של להיתקדם בעבודה ולעבוד איפה שיש אנשים שאם בגיל שלי ובטווח ביגל שלי גם בלבד ולא איפה שישאנשים שאם בני 40 ועד 70 בלבד ואנשים שלא כמו כולם ובלי אפשרות של קידום בעבודה ושכר כמו שכולם מקבלים כי אני עים חובות ענקים והקיצבה לא מספיקה לי כלל מקווה שהיה בקרוב בסדר ושהכול יצליח לי ולכול הנכים ושהיגמר אפליה גם טוב שמעיפים את יוסף מור הוא חושב שהוא טוב ומזלזל במה זנכה אומר ואומר שהנכה משקר ושעובדים שלו צודקים תמיד ודוברים אמת בלבד טוב שזורקים אותו לפחות אני אישן טוב עכשון חמור יוסף מור חמור גדול 
Grapes | 15.10.16
9.
מור, כפי שאת רואה אני לא מסתתר מאחורי
מור, כפי שאת רואה אני לא מסתתר מאחורי כינוי. אני אומר דברים מדויקים ואין לי שום כוונה לפגוע ביוני לאופר. יוני היה מועמד ראוי כמוני .שנינו עלינו לוועדה העליונה .ויוני נבחר ע"י השר כחלון לתפקיד וממה ששמעתי הצליח מאוד בתפקידו. כחלון החליט בניגוד להמלצת וועדת האיתור והוועדה העליונה של מועצת הביטוח הלאומי (פה אחד) בראשות מנכ"ל משרד הרווחה לבחור בי. יש בידי מכתב המוכיח זאת. הסיבות להחלטת השר לא נודעו לי עד היום. זה לא קשור ליוני ואם יוני נפגע אני מתנצל.
Cupcake | 19.09.16
7.
אין חדש תחת שמש השחיתות הציבורית. לפני 4
אין חדש תחת שמש השחיתות הציבורית. לפני 4 שנים באותו משרד ממשלתי (רווחה) השר הקודם (כחלון) הצליח לשבץ בתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש של הביטוח הלאומי את יוני לאופר (בחור מוכשר בלי קשר) למרות שוועדת האיתור של המוסד ווועדת המינויים של מועצת הביטוח הלאומי שמעליה (בראשות מנכ"ל משרד הרווחה) המליצה פה אחד למנות אותי—בני וולך לתפקיד. נפגשתי עם השר למשך 5 דקות ...... פנייתי למבקר המדינה הובילה לחקירה שעיכבה את המינוי. בסופה כתב נציב תלונות הצבור במשרד המבקר שלשר נתונה הרשות לפי החוק למנות את מי שהוא רוצה. רק חוסר במזומנים רבים מנע ממני להגיש בג"צ. ואחרי 4 שנים הוחלט לפי הכתבה לא להאריך את כהונת יוני לאופר.....כדי להכניס לתפקיד את מקורב השר?
Cupcake | 19.09.16
5.
היה שם סמנכ"ל 4 שנים שהיה צריך להמשיך
היה שם סמנכ"ל 4 שנים שהיה צריך להמשיך והשר לא האריך לו כי הוא רצה להביא את חבר שלו חטיאר בן 63 שינוח 4 שנים עד הפנסיה ובמקרה החבר שלו ניגש למכרז ובמקרה בחרו אותו כן,מה זה מקצועי חבל על הזמן מישהו אמר פעם שאם משקרים להרבה אנשים מספיק זמן הם יאמינו לשקר
Sword | 18.09.16
4.
כץ, פוליטיקאי בגרוש,תחמן ומניפולטור שלא תרם/תורם כלום למדינת
כץ, פוליטיקאי בגרוש,תחמן ומניפולטור שלא תרם/תורם כלום למדינת ישראל אלא רק לעצמו ולמקורביו על גביהם של משלמיי המיסים אזרחיי ישראל (אחריי שנים כה רבות בממשלת/כנסת ישראל יואיל אדון כץ לקום ולפרט מה תרומתו בחקיקה ובעשייה למען אזרחיי ישראל?!?! ובתעשייה האווירית שם היה חבר ויו"ר ועד העובדים?!?!) , מספיק כבר עם הסירחון של מינויי המקורבים למיניהם והשחיתות הפוליטית, צריך כבר לשלוח הביתה את כץ ועצלנים,תחמנים,מניפולטורים ופרזיטים שכמותו (לצערנו יש רבים כאלה בממשלה ובכנסת), הם נותנים דוגמה רעה והורסים כל חלקה טובה בתוכנו.
Locomotive | 18.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת