אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכה לחדרה: ועדת הערר המחוזית ביטלה את ההיתר למלון היחיד שנבנה בעיר

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
ראש עיר שים את מלוא הכובד לפתיחת והצלחת
ראש עיר שים את מלוא הכובד לפתיחת והצלחת המלון היפיפה  המפואר והיחיד בחוף חדרה לפני תחילת החגים , גם במחיר קנסות ובניגוד להחלטה האחרונה של הועדה המחוזית , מדובר בחוסר הגינות ואף רישעות בעצם ההחלטה למנוע פתיחתו בחגים הקרובים !!!
Apple | 19.09.16
31.
החלטה נכונה וטובה! הרי זה כבר מכת מדינה:
החלטה נכונה וטובה! הרי זה כבר מכת מדינה: יזם מקבל היתר ובפועל בונה מעבר למה שההיתר מאשר. הדרך היחידה לחנך את היזמים הינה הקפדה יתרה על לשון ההיתר, גם אם הדבר כרוך באי מעימות והוצאות גדולות. אם הועדות יהיו עקביות בנושא, היזמים ילמדו שכדאי להם להקפיד על מה שרשום בהיתר.
Scooter | 19.09.16
29.
נראה כחבורת נוכלים . עפ"י מה שכתוב אין
נראה כחבורת נוכלים . עפ"י מה שכתוב אין פה שום דבר ישר . כמו כן לא יודע אם שלד הבניין שניבנה בשנות ה-90 ועמד חשוף לפגעי הים והטבע לא ניזוק ולא יגרום לכך שיקרוס בעוד מספר שנים לרגלי המקפצים לצלילי המוזיקה באולם האירועים ולקריוקי על גג הבניין  .
Bug | 19.09.16
26.
יש פה תגובות של "150 עובדי המלון" קודם
יש פה תגובות של "150 עובדי המלון" קודם כל מלון של 180 חדרים לא יעסיק 150 עובדים, אולי 50. אז מספיק עם ההגזמות האלו. דבר שני כל "כפר הים" נבנה בחטא. זה היה אמור להיות קומפלקס דירות נופש, לא מגורים. יש להרוס את המבנים הלא חוקיים האלו, לפצות את 500 המשפחות בכסף שיתקבל ממכירת המגרשים ליזמי מלונאות. 
Coffee | 18.09.16
22.
 משהו כאן לא הגיוני. נתנו אישורים ועכשיו מבטלים
 משהו כאן לא הגיוני. נתנו אישורים ועכשיו מבטלים אישורים. מישהו שם לא מציאותי. מדובר בבניין שעובדים עליו תקופה ארוכה עם מאות עובדים. אי אפשר לבטל ככה סתם ביום בהיר. אם לתושבים באזור היו השגות היו צריכים לעשות זאת לפני זה. זה נראה כאילו התושבים מחפשים קצת תשומת לב והעיריה נותנת יד לזה. שירגעו החדרייתים ושיגידו תודה שיש להם מלון בעיר. זה רק יעשה להם טוב
Coathanger | 18.09.16
21.
כל כך עצוב וחבל, עד שסוף סוף העיריה
כל כך עצוב וחבל, עד שסוף סוף העיריה מפתחת את העיר ונותנת פרנסה לתושביה שלא נדבר כמה שהמלון רק יוסיף ויפתח את האזור ויעלה את ערך הבתים והקרקעות אז צריכים להקשות ולתת ל150 עובדים לפני החגים לדאוג לפרנסתם, הרי במילא יתנו אישורים לפחות לחלק מהמלון אז למה לא לתת עכשיו שהעובדים יוכלו להמשיך לעבוד?
Chilli | 18.09.16
19.
היזמים בנו לא לפי ההיתרים תוך פגיעה מובהקת
היזמים בנו לא לפי ההיתרים תוך פגיעה מובהקת ב 520 משפחות בכפר הים .  יש לעיריית חדרה אינטרס מובהק  שהמלון ״הראשון בחדרה״ יפתח  ולכן העלימה עין (על אף ההתראות שהובאו לפתחה) מהקומבינות שעשו בבניית המלון מהרצון למקסם רווחים ומהפגיעה  בתושבי הכפר ונתנה היתרים בדיעבד. טוב עשתה הועדה המחוזית שעצרה את פתיחת המלון עד שיתוקנו הליקויים . צר לי על העובדים אבל לבא היום ולהגיד יש - 150 עובדים  פוגעים להם בפרנסה  , אז הם לא הניפגעים היחידים .היזמים מזלזלים בחוק , ומזלזלים בדיירי הכפר והרשות המקומית שתפקידה לעצור את החריגות מגבה אותם על חשבון דיירי הכפר ....הסוף מעשה במחשבה תחילה ❗️
BottleOpener | 18.09.16
14.
מאוד מאוד מצער. אדוני שר התיירות במקום לגבות
מאוד מאוד מצער. אדוני שר התיירות במקום לגבות תיירות ופיתוח במדינת ישראל וכן בעיר חדרה לא בתל אביב אז מערימים קשיים.סוף סוף מלון בעיר חדרה.כולי תקווה שפתרון ימצא במהרה ומלוו רמדה חדרה יפתח בעוד כשבועיים. 150 משפחות ללא עבודה!!! שמישהו יקח פה אחריות ממשלת ישראל.
Puzzle | 18.09.16
12.
מי שחושב שחיים של 150 עובדים והמשפחות שהם
מי שחושב שחיים של 150 עובדים והמשפחות שהם מפרנסים הם פיקטיביים, טועה ומטעה.  כל הצוות עובד כבר חודשים רבים להקים ולהכשיר את המלון, רבים אף עזבו מקום עבודה אחר או החליפו מקום מגורים בכדי להיות חלק מהצוות החלוצי. הזהר בדבריך! 
Butterfly | 18.09.16
10.
צרות עין וקינאה ,זה שמו של המשחק הישראלי
צרות עין וקינאה ,זה שמו של המשחק הישראלי הוץ ביותר,עד שמיתהווה משהוא חיובי ומעודד שהתקווה שיביא לאזור אוכלוסייה טובה וחזקה ואולי תיירות חוץ ותרים את המקום מהקרשים אז תמיד יקום מישהוא שהיתפתחות וקידמה מפריעה לו בחיים וחבל
Cactus | 18.09.16
8.
עובדים 6 חודשים יום וליל כדי לפתוח את
עובדים 6 חודשים יום וליל כדי לפתוח את המלון. אם אפשר לקבל אישור בעוד חודשיים מדוע אי אפשר לקבל אותו היום? מדוע לפטר ולהרוס משפחות? למה לחכות תמיד עד שנגרם נזק למשפחות?  ביהמש חייב להתערב ולתת היתר מיידי לפני שהעובדים יצטרפו למעגל האבטלה לפני החג. ארץ אוכלת משקיעיה :-(
Bus | 18.09.16
7.
ועדה שכולה אטימות וחוסר אכפתיות !!!!! לא יתכן
ועדה שכולה אטימות וחוסר אכפתיות !!!!! לא יתכן שיזרקו את כולנו לחפש עבודה....ובכלל, סוף סוף יש כאן משהו שיכול ל׳הפריח את השממה!!!! מקווה מאד שיתעוררו בזמן ויקבלו החלטה לפתוח את המלון בזמן שנקבע ו150 משפחות העובדים יחגגו את ראש השנה !!!!!
Ducky | 18.09.16
5.
רק בישראל. המלון לא נבנה בין לילה. עירית
רק בישראל. המלון לא נבנה בין לילה. עירית חדרה נתנה את ברכתה למלון הראשון בחדרה -רשת רמדה העולמית. המיזם ירים יפתח ויעלה את חדרה על מפת התיירות העולמית.אייך בהינף יד סוגרים / מקשים  את החיים לדבר כל כך חשוב. נחלים - החברה לתיירות חדרה יצאה עכשו במכרזיים לפיתוח טיילת רחבעם זאבי וחוף הרחצה המדהים והיחודי. אטימות לא נתפסת של פקידונים ממשלתיים. לך תבנה מדינה . צרות עיין של אנשים קטנים בלי אופק כלכלי .חברים - כאן אנחנו חיים. מה  בנוגע  למקומות עבודה  ל-150 משפחות ?.מדינה של מפיונרים שנכנעים לקבוצות לחץ שח אינטרסנטיים. תתעשתו מהר ותנו לםתוח את המלון לפני החגים. תסתכלו מעבר לחוטם. 
Button | 18.09.16
2.
חברים יקרים מדובר במלון לתפארת מדינת ישראל!!!!! פשוט
חברים יקרים מדובר במלון לתפארת מדינת ישראל!!!!! פשוט אבסורד הוא שאת ההיתר לא ניתן לקבל מיידית !!!!! תתעוררו!!!! 150 משפחות מתפרנסות מהמלון וזה מחריד לחשוב שבהחלטה תמוהה אחת, שולחים כל כל הרבה אנשים הביתה!!! על זה אין סליחה וכפרה!!!!!!!!!
Chilli | 18.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת