אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחיר למשתכן מציעה: 4 קומות בלי מעלית

156 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

149.
אבסולוטי כפי שכתבת חומרים לארץ נהדרת ! החומר
אבסולוטי כפי שכתבת חומרים לארץ נהדרת ! החומר לעוס מרתק יצירתי  מצחיק אף שגם מעציב ! לפחות שר האוצר יודע לבדר ואולי סטנד אפיסט כי כל מה שהוא עושה ולרוב גורם לגיחוך ? למרות שהתקן הזה לא היה כלול כשקיבל את התפקיד כשר הפטנטים ורעיונאי מס 1 מבלי להתייחס לאיכות הרעיונות 
Teepee | 21.09.16
138.
ממליץ בחום לעבור על כל התגובות. חלק מהן
ממליץ בחום לעבור על כל התגובות. חלק מהן קורעות מצחוק (: לדוגמא:  תגובה 77 - אפשר להוזיל עוד קצת ולשים סולם חיצוני במקום מדרגות... תגובה 47 - בשלב הבא לא יבנו מדרגות. תטפסו על חבל בשביל להיכנס לדירה. תגובה 36 - כחלון, רצינו שתבנה שכונות, לא שכונות מצוקה!! יש פה חומרים לארץ נהדרת...
Puzzle | 20.09.16
137.
כל הסיפור עם הגרלת ה"זכות לדירה מוזלת" הוא
כל הסיפור עם הגרלת ה"זכות לדירה מוזלת" הוא אידיוטיזם גמור. בעיית המחירים בנדל"ן בישראל נובעות מיותר מדיי בירוקרטיה בתחום הבניה, הטירוף של 93% מהקרקעות בידי המדינה והמגבלות של "שימושי קרקע", בתוספת ריבית נמוכה באופן מלאכותי (כאשר הריבית היא חלק משמעותי מהבעיה). עד שלא יטפלו בדברים האלה - שום דבר לא יעזור, ובטח לא משחקי הגרלה. כן, דירה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק - מובן שתהיה במפרט פחות עשיר מהמקובל באותו שוק. זה מובן מאליו. אבל כן, במדינות רבות סטנדרט הבניה הוא עדיין בניינים של 3-5 קומות ללא מעלית. לדוגמה, כאן במקסיקו. מה שכן, המחירים נמוכים פי 6-8 יחסית לישראל, בעוד שהשכר הממוצע נמוך רק פי 4.
Toast | 20.09.16
135.
עתה,לצערי הרב,אני משוכנע שגם משה כחלון,אינו מעוניין ורוצה
עתה,לצערי הרב,אני משוכנע שגם משה כחלון,אינו מעוניין ורוצה להוריד מחירי הנדל"ן!!!הפתרון,אזרחים יקרים,תלוי אך ורק בנו.זאת אומרת,מהיום לא קונים אף דירה בישראל בחצי השנה הקרובה.!!!מבטיחכם,אז בוודאות המחירים ירדו!!!
Planet | 20.09.16
134.
מחיר למשתכן = שכונות השיכונים המוזנחות של עוד
מחיר למשתכן = שכונות השיכונים המוזנחות של עוד 15 שנה. גם ככה קרטל הקבלנים בארץ בונה בסטנדרט נמוך, בנייה טרומית זולה עם בידוד גרוע שנקראת שיטת ברנוביץ' שבה מרכיבים קירות מוכנים - עם אלף בעיות בשיטה הזו, ממשיכים כי זה מה שהשב"חים והסודאנים שהם מעסיקים יכולים לבצע.. כל דבר אחר מצריך צוות מקצועי (שהקבלנים מסרבים להכשיר פה התמקצעות בענף הבנייה עם תעודה אז מביאים מטורקיה, בבנייני משרדים ומגדלי יוקרה). אז רק תחשבו איזה חרבנא ועיגולי פינות קרטל הקבלנים ההרסני יבצע במחיר למשתכן שם מראש הוא מוכר את כל הדירות בלי קשר אחרכך לאיכות הבנייה - זה האסון בהתלמותו. אין כמובן מי שיפקח על סטנדרטים. הם ישתמשו בחומרים סוג ג' ויביאו קרמיקה סינית שתיסדק אחרי 3 שנים.
Locomotive | 21.09.16
133.
זו קורת גג! זה נותן הזדמנות לרכוש דירה
זו קורת גג! זה נותן הזדמנות לרכוש דירה במחיר שפוי למי שידו איננה משגת. 10 מ"ר פחות?!? משלמים בתוכנית לפי מ"ר בנוי. יוצא שמשלמים פות כסף. י לכם מציאה טובה יותר? לכו על זה... מספיק עם כתבות שנובעות מפוזיציות ואינטרסים. המצב לא שפוי במחירי הנדל"ן וסוף סוף מישהו מנסה לעשות משהו בעניין.
Ring | 21.09.16
128.
תצביעו עוד פעם לביבי ותקבלו גם דירה בלי
תצביעו עוד פעם לביבי ותקבלו גם דירה בלי שרותים. אבל זה בסדר, כל עוד תצביעו לו ביבי ישתמש בכם בתור השרותים שלו אז התקזזתם לא? תכלס, זה מצחיק לראות אנשים דופקים את עצמם ונהנים שראש הממשלה הופך אותם לשק החבטות שלו. פעם היה לי אכפת , אבל אני רואה שהם נהנים מזה, אז יאללה לבריאות לכם. 
Snow | 20.09.16
120.
לא מבין מה אתם מתפנקים .לגור בקצה העולם
לא מבין מה אתם מתפנקים .לגור בקצה העולם ימינה מה זה משנה אם יש מעלית או מרפסת שמש צריך לגור שם בזול ולהודות לכחלון למחיר הנפלא שהוא סידר לזוגות הצעירים .כחלון מדהים שר האוצר הכי חסכוני שהיה לנו .גם שירותים זה פריבילגיה מיותרת .אפשר להשתמש בשירותים קומתיים שהם בול פגיעה וכן ממ"ד קומתי ככה נרוויח יותר בשטח הדירה .אין על כחלון הבן אדם גאון שעושה הגרלות לגור בכל מיני חורים .כחלון לראשות הממשלה .
Bus | 20.09.16
112.
כמה פינוק. יש מן הסתם קורלציה בין גודל
כמה פינוק. יש מן הסתם קורלציה בין גודל דירה ותנאים היקפיים למחיר. עד גיל ארבעים,וכשכבר היו לי שלושה ילדים, גרתי בדירות (מדהימות) בלי מעלית בקומה  שלישית ורביעית - כי זה היה המיצוי האופטימלי של המשאבים שעמדו לרשותי. נכון - זה פחות נוח, אבל זו קורת גג. כשיהיה לכם כסף תקנו דירת גג עם שתי חניות ומעלית. עד אז - תקנו מה שאתם יכולים ואל תתבכיינו.
Radio | 20.09.16
107.
בכיינות. דירות של 90 מ"ר זה בסדר גמור
בכיינות. דירות של 90 מ"ר זה בסדר גמור למשפחה בגודל מודרני (2-3 ילדים); אנשים בריאים וחכמים אפילו יעדיפו בניין בלי מעלית, שהרי תחזוקת מעלית זו הוצאה לא קטנה, ואילו שימוש במדרגות זה טוב לבריאות. ובסופו של דבר, מאיפה אנשים חשבו שיגיע מחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, אם לא מחיסכון של הקבלן בעלויות הבניה בהיבטים לא חיוניים? מי שלא טוב לו - שיקנה במחיר מלא דירה עם כל האיבזור שהוא רוצה.
Popcorn | 20.09.16
104.
נוכלות מהמדרגה השפלה ביותר,  כנל בדירות הנבנות במרכז
נוכלות מהמדרגה השפלה ביותר,  כנל בדירות הנבנות במרכז , בית דגן הקבלנים שזכו להקים מגדלים הקטינו את מספר הקומות החליפו את דירות הרקע בשטחים מסחריים. תוך השארת אותם יחידות דיור התוצאה דירות של 50 מר ומעלית  אחת בלבד
Guitar | 20.09.16
96.
 אתה מסודר אז כל היתר בכיינים. בשנות ה70,
 אתה מסודר אז כל היתר בכיינים. בשנות ה70, בעבודה סבירה, אדם יכול היה לצבור נדל"ן. לקנות דירה, לשלם משכנתא ואחר כך עוד אחת ועוד אחת. בתחילת שנות ה80 דירת שלושה חדרים חדשה באזור השרון הייתה עולה כמה עשרות אלפי שקלים. לקראת סוף שנות ה80, דירת ארבעה חדרים חדשה עלתה בסביבות 250 אלף ש"ח.  אותה דירה עולה היום בסביבות 1.6 מיליון ש"ח, זה ההבדל. עזוב אותך שנות ה90, לך לשנת 2005. מחיר דירה חדשה, 4 חדרים, בסטנדרטים הכי גבוהים, 600 אלף ש"ח, מהקבלן עצמו. שוב, אותה דירה היום מתחילה ב1.6-1.7 מיליון ש"ח. כלומר, כמעט פי 3. זה לא שהמשכורות עלו אפילו פי 2 ב20 השנים האחרונות.
Bike | 20.09.16
94.
מה הבעיה? אני ואישתי עולים עם הילדים ועגלות
מה הבעיה? אני ואישתי עולים עם הילדים ועגלות לקומה 5 בבניין ללא מעלית. לא קפצנו מעל הפופיק. קנינו דירה שמתאימה למצבנו הכלכלי. משכנתא סבירה ל 12 שנים. עוד 7 שנים מסיימים לשלם נשדרג למשהו יותר טוב אם נוכל. ואם לא אז לא קרה כלום. לפחות יש לנו דירה שלנו ללא משכנתא חונקת על הראש ונוכל להוציא יותר על בילויים ופינוקים.
Dog | 20.09.16
92.
חתיכת חוצפה ורמאות. הנה זו השיטה הקבועה של
חתיכת חוצפה ורמאות. הנה זו השיטה הקבועה של ביבי והאוצר, לתת הנחה כשבעצם מקצצים במקום אחר. אין לה ו צ י א  י ו ת ר בשביל לתת יותר אלא רק להגיד שנותנים יותר כשבעצם זה שקר. מאז ומתמיד כולם מפתחים בשלב זה או אחר בעיות אורתופדיות. לסחוב קניות, להעלות ילדים, אופניים ומה לא, בלי מעלית? היום? כשהטכנולוגיה קיימת? בניין ללא מעלית שייך לשנות החמישים ולא אמור לחזור!
AirBalloon | 20.09.16
91.
בכדי להוזיל אפשר לוותר על חלונות ולכסות עם
בכדי להוזיל אפשר לוותר על חלונות ולכסות עם נילונים , אפשר לוותר על רצפה ולשים דשא סינטטי ,אפשר לוותר על מקלחת ולהתרחץ בחורף כשיורד גשם, אפשר לוותר על שירותים ולעשות בחצר,אפשר לוותר על חשמל ולקנות נרות . בקיצור לכו תגורו באוהל כאשר הקבל יגור בווילה עם בריכה מרצדס טיסות לחו"ל שמפניה וקוויאר
8Ball | 20.09.16
89.
כל מה שנבנה בשיטת ברנוביץ' שווה לפח. בידוד
כל מה שנבנה בשיטת ברנוביץ' שווה לפח. בידוד נוראי בחיבורים בין הקירות והוצאות אדירות על חימום בחורף וקירור בקיץ. בחורף כל הבית מרגיש כמו מקרר. בקיץ כמו תנור. לא מובן איך מאפשרים להמשיך בשיטה הזו כשהנזק לציבור עצום. לבדוק את הבידוד בדירות כל מי שקנה במגדל בשיטת ברנוביץ' יוסיף אלפי שקלים בשנה הוצאות מזגן.
Sword | 20.09.16
88.
נראה שאיש במשרד של כחלון לא למד כלכלה
נראה שאיש במשרד של כחלון לא למד כלכלה בסיסית או השאיר את השכל בחנות. לא היה ברור שכאשר המכרז הוא על המחיר הנמוך ביותר,הקבלנים יחסכו באיכות? מישהו טרח להכין מפרט טכני לדירות אלו? גם הצעת החוק על מיסוי דירה שלישית מראה שמי שהגה אותה לא מסוגל לחזות מהלך אחד קדימה (שהמס יוטל אוטומטית על השוכרים ורק יביא לעלית מחירי השכירות?). זה השכל היהודי?
Cherries | 20.09.16
86.
סטנדרט הבנייה בארץ נמוך מקבלים דירות חדשות עם
סטנדרט הבנייה בארץ נמוך מקבלים דירות חדשות עם סדקים, רטיבות, בלטות שוקעות, קירות עקומים ועוד. וכמובן קבלן בונה בד"כ בשלבים באתר בנייה ואז עשר שנים גרים באתר בנייה מתמשך עם רעש ואבק ומשאיות..  הפתרון לקנות רק יד שנייה עם בדיקות מחמירות של רטיבות וסדקים.
Sword | 20.09.16
85.
לא משנה שהסבתא עם המקל לא או הסבא
לא משנה שהסבתא עם המקל לא או הסבא ששרד שבץ לא יוכלו לבקר. ובכלל, אם יש לזוג הצעיר חברים נכים או ש, הלם! אחד/ת מהם נכה בעצמו/ה, הם בכלל נדפקו! כמה אנשים אוהבים לשכוח שחס וחלילה פגיעה אחת ממכונית או פציעה מפיגוע או בזמן שירות צבאי (או כל תאונה אחרת או מחלה), כולם דברים שקורים בארץ בשגרתיות, יכולה להוביל לנכות, ושתוך שניה חיים מתהפכים. הדרת נכים בסוף פוגעת בכולם. תפסיקו להיות כ"כ אנוכיים וחסרי אמפטיה.
Raindrop | 20.09.16
81.
מר כחלון הנכבד פשוט הרבה יותר למצוא צריפים
מר כחלון הנכבד פשוט הרבה יותר למצוא צריפים כמו שהיו במעברות יש הרבה אנשים ואני מניח שגם אתה נמנה עליהם שיש לכם זיכרונות ילדות חיוביים בדיור מסוג זה. כדי להוזיל את מחירי הדירות אפשר גם לחזור לשירותי כריעה ( בול פגיעה )משותפים לכמה משפחות ואם הם יבנו בחצר יישאר לדירות שטח גדול יותר
Basketball | 20.09.16
78.
כן, אבל.............. מי שגר היום בבניינים בלי מעלית,
כן, אבל.............. מי שגר היום בבניינים בלי מעלית, גם כשמדובר בשלוש קומות בלבד, מחפש דרכים להוספת מעלית. בין אם באמצעות תמ"א 38, ובין אם בהשקעה עצמית של הדיירים. יש הרבה מה להתגעגע למה שהיה פעם, אבל לטפס 4 קומות לא כלול ביניהם.
Seahorse | 20.09.16
71.
זה לא הנקודה.הנקודה שהמדינה מציגה את מחיר למשתכן
זה לא הנקודה.הנקודה שהמדינה מציגה את מחיר למשתכן כ-20% זול יותר ממחיר השוק. בפועל ההוזלה היא לא בגלל סבסוד או הנחה אלא כי הדירה שווה פחות. אז מה כל הסיפור? למה שאישה בהריון עם תינוק בעגלה תטפס 4 קומות בבניין חדש בלי מעלית?? אם זה כ''כ טוב, תראה לי איפה עוד בונים ככה היום?
Pretzel | 20.09.16
68.
לחוכמולוג  התורן - אני  גר  בקומה  רביעית  בלי
לחוכמולוג  התורן - אני  גר  בקומה  רביעית  בלי מעלית כבר 60 שנה - במנהטן  דירה כמו זו שמוצעת  בירוחם  תעלה  כמה  מליוני $$ -  זה  שאנשים  רוצים דירה  גדולה  -מרכזית  נוחה עם שתי מעליות -בתי ספר טובים ורצוי  בחינם-זה לא חדש
Turtle | 20.09.16
60.
הבעיה היא לא חוסר המעלית וכדומה. אכן עשרות
הבעיה היא לא חוסר המעלית וכדומה. אכן עשרות אלפים גרים כיום בבתים כאלה. הענין הוא שכשמרללים את הכל יוצא שהדירה לא זולה לעומת דירה מקבילה באותו מקום. הדבר לא מפתיעה במיוחד בירוחם בה הקרקע זולה ולכן הנחת משרדי הממשלה על הקרקע לא משמעותית ולא מוזילה.
Sailboat | 20.09.16
58.
תדמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם גרים בקומה רביעית
תדמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם גרים בקומה רביעית ואתם יורדים למטה כדי לנסוע לסופר לעשות קניות וכשאתם מגיעים ללובי של הבניין אתם פתאום קולטים ששכחתם בבית את הרשימת קניות. צריך להתחיל לעלות 4 קומות. אחרי זה כששוב ירדתם ללובי אתם פתאום נזכרים שכשעליתם הביתה לקחת את הרשימה השארתם את הטלפון על השולחן. שוב צריך להתחיל לעלות 4 קומות. חחח... זה לא חיים זה. 
Boomerang | 20.09.16
55.
בשנות ה-70 לכשנישאתי, רכשנו אני ואישתי את דירתנו
בשנות ה-70 לכשנישאתי, רכשנו אני ואישתי את דירתנו הראשונה, קומה רביעית ללא מעלית ובראש גבעה בשכונת שעריים ברחובות. כל שכרי החודשי במשך שנה שולם בשטרות, וחיינו עד שנבנתה הדירה בחדר 1 אצל הורי אישתי ולאחר מכן בדירה שכורה באזור לא מי יודע מה. עם השנים שיפרנו דיור, בלי עין הרע. הגיע הזמן שתפסיקו ליילל ותתחילו בנורמאלי ותתקדמו עם השנים. מה שלא תעשו לבד, איש לא יעשה עבורכם.
Cactus | 20.09.16
53.
אוי אוי אוי!!! 4 קומות ואין מעלית !!!!
אוי אוי אוי!!! 4 קומות ואין מעלית !!!! תנוחו מפונקים! אבא ואימא שלי גרו בקומה 5 בבניין ללא מעלית עד גיל 92-93 והסתדרו יפה מאוד. חוץ מ 5-6 השנים האחרונות שהיה להם קשה לסחוב קניות מהסופר לדירה אז היו מזמינים משלוח. לא סיפור. אני גר בקומה 4 בבניין עם מעלית אבל משתמש רק במדרגות וכך חינכתי גם את ילדי. יותר בריא! ממליץ לכולם!! נ.ב. לא מת על כחלון אבל מה הקשר לדירה ללא מעלית?
Dog | 20.09.16
48.
מספיק לרמות את האנשים החלשים !!  זה נשמע
מספיק לרמות את האנשים החלשים !!  זה נשמע לכם הגיוני לבנות בנין ללא מעלית ?  מה זה מדינת עולם שלישי בושה !!! כחלון יצאת עם תוכנית  קומבינה !!  המדינה חייבת להיות הקבלן המבצע , להביא 50000 עובדים מסין וראו פלא מחיר הדירות יצנח ב- 50%  מי שמאמין לא מפחד !!!
Cactus | 20.09.16
45.
מחיר למשתכן = שכונות השיכונים המוזנחות של עוד
מחיר למשתכן = שכונות השיכונים המוזנחות של עוד 15 שנה. גם ככה קרטל הקבלנים בארץ בונה בסטנדרט נמוך, בנייה טרומית זולה עם בידוד גרוע שנקראת שיטת ברנוביץ' שבה מרכיבים קירות מוכנים - עם אלף בעיות בשיטה הזו, ממשיכים כי זה מה שהשב"חים והסודאנים שהם מעסיקים יכולים לבצע.. כל דבר אחר מצריך צוות מקצועי (שהקבלנים מסרבים להכשיר פה התמקצעות בענף הבנייה עם תעודה אז מביאים מטורקיה, בבנייני משרדים ומגדלי יוקרה). אז רק תחשבו איזה חרבנא ועיגולי פינות קרטל הקבלנים ההרסני יבצע במחיר למשתכן שם מראש הוא מוכר את כל הדירות בלי קשר אחרכך לאיכות הבנייה - זה האסון בהתלמותו. אין כמובן מי שיפקח על סטנדרטים. הם ישתמשו בחומרים סוג ג' ויביאו קרמיקה סינית שתיסדק אחרי 3 שנים.
Sword | 20.09.16
37.
עכשיו אנחנו בעצם רואים את הפרצוף האמתי של
עכשיו אנחנו בעצם רואים את הפרצוף האמתי של הפוליטיקאים שימו לב כאשר לפיד הציעה את ההצעה שלו מיד מכונת הספינים עבדה שעות נוספות כחלון יצא מהשק כמו איזה  "משיח" ואמר שלו יש את הדרך הטובה ביותר מי שקלט מיד שהמהלך של לפיד הוא מהלך שמנצח בחירות הוא ביבי הרי שימו לב מה הייתה הצעת מפלגת יש עתיד  שכל אדם או זוג שימצא כי עומד בקריטריונים( בלי עדיפות לחרדים) יזכה ל 0 אחוז מע"מ לקניית דירה בכל פרויקט שיחפוץ ובכל עיר בלי יוצא מן הכלל כלומר זוגות היו בקלות יכולים למצוא דירה בעיר בה הם חיים ולרכוש דירה באותו הסטנדרט כמו בכל הארץ בלי כל הצמצומים הרי תכנית למשתכן זו תכנית פח היזמים לוקחים את המכרזים כדי להתגלגל לא כדי להרוויח הרי אין בכלל רווח בפרויקטים הללו הסיבה היא מאחר והמדינה הפסיקה לשווק קרקעות רגילות למכירה ומתמקדת אך ורק בקרקעות למחיר משתכן איפה הקאץ' ביבי קלט את המהלך המבריק ויצר לחץ אצל שאר השותפים ופתאום הבינו שהכסף יגיע מקופת המדינה ושסוף סוף הכסף של האזרחים יחזור בצורה שווה לחברה הצעירים אבל זה אומר צמצום ההכנסות ממסים ולזה לא היו מוכנים במשרדי הממשלה כי אז צריך ללמוד להתנהל בחוכמה עם התקציב  בקיצור הבנתם את הפואנטה  אני מקווה שהאתר יפרסם את תגובתי למען כל קוראי האתר 
Popsicle | 20.09.16
33.
מחיר למשתכן = מחיר למסתכן בכל פעם שאנשים
מחיר למשתכן = מחיר למסתכן בכל פעם שאנשים כתבו שיהיו השלכות שליליות  לזה שכחלון לוחץ על קבלנים להרוויח סכום נמוך צצו מיד תגובות של "לא נכון, יהיה בסדר" ועכשיו אנחנו מתחילים לראות את סוג הבעיות שמתרחשות כאשר לוחצים על קבלנים לחסוך בעלויות ההקמה של הבניין. 
Boomerang | 20.09.16
17.
1. דירות קטנות זולות יותר מכיוון שהמחיר למ"ר,
1. דירות קטנות זולות יותר מכיוון שהמחיר למ"ר, מספר החדרים לא משנה. המחיר למ"ר זול יותר מדירות שלא במחיר למשתכן. 2. זה שאין מעלית זה באמת מחורבן אבל מוזיל את הועד בית במאות שקלים בשנה. 3. ממילא אף אחד לא יבוא לגור שם בגלל התוכנית אלא הדירות יעמדו להשכרה ולכן לאף אחד לא באמת אכפת מהתנאים 4. זו תוכנית הזויה וגרועה בלי קשר לזה שהכתבה מעוותת
Pumpkin | 20.09.16
16.
"בעלי צרכים מיוחדים" להזכירם היעד של התוכנית הזו
"בעלי צרכים מיוחדים" להזכירם היעד של התוכנית הזו היא משפחות צעירות עם ילדים קטנים. אלו לא צרכים מיוחדים אלו צרכים בסיסים. אם כי מועצת ירוחם מתכוונת למשוך אליה צעירים ככל הנראה השיחידים שיגיעו הם כאלה עם תפיסה של שנות השבעים כמו החוקים שהמועצה הזו מכילה. מה בכלל מצפים מעיר שחנכה את המעלית הראשונה שלה ב2003?  
Bulb | 20.09.16
10.
בעיניי, הכל עניין של מחיר. אם דירה בקומה
בעיניי, הכל עניין של מחיר. אם דירה בקומה רביעית עולה 1000 שח בחודש פחות (בשכירות או במשכנתא) - הרי שאתה מקבל איזה 10 שח נטו (!) לכל פעם שאתה עולה את המדרגות. מה רע? אנשים מתלוננים שאין להם יכולת לקנות דיור. במדינת ישראל מותר לבנות עד 4 קומות ללא מעלית - ובצדק. למעט מוגבלים - אני לא רואה סיבה למה זוג צעיר לא יקנה דירה (זולה מאוד) בקומה רביעית בלי מעלית. הדור של ההורים שלנו פחות מפונק ובטוח היה קונה אותה.
homeless1984 | 20.09.16
9.
זו הסיבה שהפסיקו לפרט מהן הדירות המוצעות בכל
זו הסיבה שהפסיקו לפרט מהן הדירות המוצעות בכל הגרלה? או שסתם מגרילים לפני שבכלל יש תוכניות מאושרות? מצד אחד "מענישים" את מי שמוותר על זכייה, מצד שני לא שקופים לפני ההגרלה לגבי תוכן הזכיה. אם אומרים שהמחיר למ"ר הוא 9000 ש"ח אבל לא אומרים כמה מ"ר, איך הזכאי אמור לדעת אם בכלל יש לו יכולת לשלם על הדירה במידה ויזכה? לא שזכיתי או משהו - סתם נראה לי חלמאות.
homeless1984 | 20.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת