אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לראשונה זה 30 שנה: הבורסה עוברת להפסד

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
מדהים כמה המגיבים כאן לא רואים את הגלוי
מדהים כמה המגיבים כאן לא רואים את הגלוי והצפוי. כמו כל חברה שנמכרת לגופים פרטיים למטרת רווח - בשנה/שנתיים האחרונות לפני המכירה, עושים טריקים מכל הבא ליד בכדי להציג את הגוף הנמכר כגוף הפסדי. כך - בעלי האינטרס שמתכננים לקנות אותו - ישלמו מחיר נמוך ביותר, ויגרפו רווחי עתק באופן מיידי בשנה הראשונה. ראו בתי הזיקוק. ראו צים (לפני שהעופרים קימבנו את קופת החברה לכיסם הפרטי בכל מיני עסקאות בעלי עניין עם עצמם) ראו החברה לישראל. ראו מפעלי ים המלח.
Planet | 21.09.16
25.
בדיוק כמו בי"ח הדסה. כל גוף שבו יש
בדיוק כמו בי"ח הדסה. כל גוף שבו יש ועד עובדים כוחני שמעלה את השכר ואוכל את הרווחים סופו להכנס להפסדים ולהתמוטט. העובדים חוגגים והספינה טובעת. אלא מה, גם הפעם זע הכסף שלנו !! חזירים רודפי בצע וכח מובילים את הבורסה שלנו לקריסה. שר האוצר חייב להתערב- לפטר את כולם ולהתחיל מהתחלה... תתכוננו זה יקרה בעוד כמה נמלים ורשויות ששותים את דמינו לשווא... אולי קרן נויבך תעשה על זה תכנית ? אה ?? 
Cloud | 20.09.16
23.
תבדקו את שכר הטירחה המופרז והמיותר ששולם ליועצים
תבדקו את שכר הטירחה המופרז והמיותר ששולם ליועצים חסרי טעם, הערכות שווי מיותרות וכד׳.... היחידים שנהנים מהמצב זה היועצים עצמם שגובים שכא טירחה מטורף בשביל להכין מצגות שאף אחד לא קורא או נוקטים בהערכות שווי שכדור בדולח היה מנבא יותר טוב
Trumpet | 20.09.16
15.
מגיב 16 צודק, פוליטיקאים הרגו אותה. העלו מס
מגיב 16 צודק, פוליטיקאים הרגו אותה. העלו מס בצורה פופוליסטית במקום להוריד. הרגו את הבורסה והבריחו את הכסף לנדלן. עכשיו מבריחים את הכסף מהנדלן וכנראה הוא יסע לחול. כמה כחלון וחבריו טפשים . קנאה וכאילו סוציאךיזם עושים נזק בל ישוער. מי שהשקיע בבורסה ועכשיו בנדלן, הוא לא אויב, הוא ברכה לכלכלה רק שכחלון שמשחק אותה נציג המסכנים הוא אדיוט פופוליסט כמו גם שלי יחימוביץ ועוד כמה ממובילי המחאה החברתית לשום מקום
Snow | 20.09.16
9.
באופן אישי אני לא מאמין לא לשוק הישראלי
באופן אישי אני לא מאמין לא לשוק הישראלי ובטח ובטח לא לבורסה הישראלית. דח"צים שלא ממלאים את התפקיד שלהם, עסקאות בעלי עניין מטורללות וכמובן כל מיני חברות קיקיוניות שמנסות (שלנו גרופ) ולפעמים מצליחות (מנקיינד) לגרוף כסף ממשקיעים פסיביים. אני משקיע פסיבי לטווח ארוך. לא סוחר יומי. כל חודש אני לוקח את החסכון לטווח ארוך ומשקיע במדדים בעיקר לתקופה של המון שנים. אבל אני משקיע בבורסות חו"ל בלבד. נכון, זה בעייתי כמה סיבות - גם בגלל חשיפה לדולר, גם בגלל שבארצות הברית יש שחיתויות ולא בכל מושלם. אבל שם לפחות לא כל איזה מנכ"ל קקמייקה יכול לגלח אחוזים שלמים מהתיק שלי- ראה מקרה מנקיינד שרכבה על כל מי שהשקיע פסיבי במדד תל אביב. או דנקנר שרכש את מעריב ולעזאזל בעלי המניות. אתם רוצים שאנשים ישקיעו יותר בבורסה? יותר אכיפה של ממשל תאגידי וקצת פחות קומבינות וטינופת.
ranb | 20.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת