אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הופקדה תוכנית לפרויקט פינוי-בינוי בקריית אונו: 930 יח"ד במקום 328

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אני דייר באחד הבניינים,  כל המגיבים כאן מסתכלים
אני דייר באחד הבניינים,  כל המגיבים כאן מסתכלים על כסף ופקקים.  מה לגביי זה שהדירה שלי בת 40 שנה והבניין הוא מתפורר?  מה לעשות שאולי יום אחד תהיה כאן רעידת אדמה או לא עלינו מלחמה,  לאן כל המגיבים רצים שיש אזעקה בלילה?  אני רץ למסדרון עם הילדים שלי 
Ducky | 25.09.16
12.
המיזם במתכונתו הוא בכייה לדורות! עובדות שמוסתרות במכוון
המיזם במתכונתו הוא בכייה לדורות! עובדות שמוסתרות במכוון ע"י הגורמים בעלי אינטרס לביצוע - הדיירים חותמים על ייפוי כוח בלתי חוזר, ובכך נרשם הרכוש המשותף והפרטי בטאבו ע"ש הקבלן/יזם! עו"ד המייצגים משותפים לשני הצדדים - כך שהדיירים חשופים להונאה במידה ויעזו להתנגד לשינויים בפרויקט! בנוסף הדיירים יימצאו בעמדה נחותה של חיסרון כיס וגיל להתמודד עם צרות צרורות. כמו חברת ניהול שהעירייה מכתיבה לאחזקת הפרויקט, וארנונה מטפסת בהתאם לגודל הדירה, ידוע שהדיירים בשכונות המיועדות לתמ"א/פינוי בינוי הם אוכלוסיה קשת יום, ולכן קורסים או נעשקים/מוחתמים ע"י שרלטנים בשטח.
OlgaLr | 24.09.16
9.
רוב האנשים לא יודעים אבל הצומת של פינוי
רוב האנשים לא יודעים אבל הצומת של פינוי  בינוי מזמנת היפטרות מהחפצים הישנים שבתכולת הדירה והזדמנות לרווח כספי משמעותי, בעיקר כאשר מדובר על דירות של אנשים מבוגרים. פריטים ישנים כמו ספרים, מסמכים משנות ה 40, קופות, תקליטים, בולים וכל פריט ישראלי משנות החמישים עשוי  להיות בעל ערך כספי ואספני. אם אתם רוצים ללמוד להעריך את הפריטים שלכם באופן עצמאי, חפשו בגוגל "פינוי דירות יוסף האוסף".
Sailboat | 22.09.16
7.
פינוי בינוי זו צרה צרורה ובכיה לדורות. לא
פינוי בינוי זו צרה צרורה ובכיה לדורות. לא קורה כלום עשרות שנים וכולם מתייבשים. רק הרבה גזלנים מסתובבים ומתעלקים על תכניות כאלה. יש שמועות שעל הפינוי בינוי בדפנה מתלבשת קבוצה של יזמים ומעכרים . מישהו יודע מה קורה שם? ? יש גם שמועות, בטח זדוניות, שיש  איזשהו קשר לחוב של עשרות מיליונים לשוק האפור, חוב של מישהו שקשור. זה נורא ואיום! הלוואי שזה סיפורים סתם- אבל זה מדאיג מאד. מישהוא יודע מי מפיץ את השמועות הללו ולמה?
Car | 22.09.16
4.
אני תושב קרית אונו מזה כ-30 שנה...אני יודע
אני תושב קרית אונו מזה כ-30 שנה...אני יודע טוב מה קורה בעיר הזאת נשבע לכם..אין מקום לעוד משפחה אחת נוספת.. תנסו להגיע לקניון...לא תצליחו מרוב הצפיפות...ואין מה לדבר בכלל על חניה.\ מה חשוב ראש העיר ישראל גל לעצמו...איפה השירותים הציבוריים שכל המשפחות האלו יצרכו..איך ייצאו בבוקר מהעיר וישובו אליה... הוא מאשר תוכניות פינוי בינוי כאילו הוא באר יעקב..או באר שבע..הלו..תתעורר..אין דונם אדמה ריק בעיר..
Basketball | 22.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת