אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכרז האקדחים הגדול של המשטרה: גלוק גברה על זיג זאוור גם בביהמ"ש

61 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

60.
ראשית הייתי אומר ש25 מיליון אלו לא יגיעו אלינו בשב
שהם הרי מתקציב הביטחון. שנית. אנחנו בארץ אלופי עולם ויכולי להפוך מוצר מכל תחום להיות גאווה ישראלית בעולם, רק שלא השכילו להשקיע בתחום. היריחו אכן כבד והדריכה בו לו נוחה. לאותו אחד שדבר על האמברגו עם אוסטריה...אני לא חושב שצריך להעניש את עצמינו בנשק פחות מקצועי ולו היה מיוצר בגרמניה, קודם כל שיפסיקו לרכוש bmw ומרצדס ואז נגיע לעניין רגיש כמו הנשק. אז לסיכום: מנסיון אישי שלי הגלוק הוא מליגה אחרת ושיהנו איתו השוטרים פעם בחצי שנה במטווח
בן | 26.03.18
56.
תושבי דרום תל אביב צריכים להגיש תביעות נגד
תושבי דרום תל אביב צריכים להגיש תביעות נגד המדינה ונגד העיריה, על פגיעה אנושה באיכות חייהם ובערך הרכוש שלהם. המסתננים הוכנסו לכאן בניגוד לחוק - אפילו דרכונים אין להם - והעירייה ממשיכה לפעול להשתקעותם ועוזרת להם בכספי מסים ששילמו האזרחים החוקיים ! יש כאן תיק מצוין ! עיריית תל אביב ומדינת ישראל חייבות לשלם וביוקר על המחדל והפשע המגעיל הזה.
Leaf | 25.09.16
50.
טוב בלי לקלל, שימו לב שכל הזמן מעבירים
טוב בלי לקלל, שימו לב שכל הזמן מעבירים את המכרזים ואת ההזמנות לחברות זולות יותר בחו"ל ולוקחים את הפרנסה לישראלים. זה כבר מדיניות וכדאי שתתעוררו ותבינו את זה. זה קורה בתעשייה שסוגרים את המפעלים ומוכרים את הציוד לחברות בחו"ל ואחר כך מייבאים את אותה הסחורה לארץ במחיר מוזל. זה קורה בחקלאות ועכשיו זה קורה גם במשטרה. המדינה מפקירה את אזרחיה ונגררת אחרי טרנד עולמי מסוכן.
Puzzle | 25.09.16
43.
שופטת ב שקל  וחצי - זו הרמה של
שופטת ב שקל  וחצי - זו הרמה של השיפוט אי הבנה  אמיתית . ההבדלים בין האקדחים לא גדולים אם בכלל  מבחינה טכנית וביצועים . אבל זיג כן מיוצר בחלקו בישראל וזה מביא פרנסה למשפחות  בעוד שגלוק כולו אוסטרי אנטשמי  !אבל שיש לך שופטת שמרוויחה מעל  40 אלף שקל חודש בלי לייצר שום דבר בלבד ניירת של אוכלי חינם זה מה שאתה מקבל. 
Carrot | 25.09.16
42.
אפשר להורות לשוטרים להצמיד למשך חצי שנה משקולת
אפשר להורות לשוטרים להצמיד למשך חצי שנה משקולת עופרת של 1 קג וכאשר תוסר יחושו הקלה ונוחות רבה. מדינה בזבזנית שעוסקת בטפל ולא בעיקר, לא יריתי אף פעם ביריחו וגם לא בסוויט אנד סאוור או מה שקוראים לו אבל אני קובע בנחרצות שמדובר בהוצאה מיותרת של ארגון מושחת.
Dice | 25.09.16
40.
לשוקי מ-3 מניסיון של מס' שנים עם היריחו
לשוקי מ-3 מניסיון של מס' שנים עם היריחו אינני רואה את משקלו כמינוס, מה גם שההבדלים לא כאלה גדולים , משקלו אם אתה מתורגל נותן לו יציבות ואין עוררין על הדיוק של האקדח כמובן עצם היותו תוצרת הארץ כבר חייב לתת לו יתרון אפשר לחשוב איזה מיקצועניי ירי השוטרים
Palmtree | 25.09.16
35.
זיג זוואר פשוט אשפה של אקדח, בזמנו קיבלנו
זיג זוואר פשוט אשפה של אקדח, בזמנו קיבלנו אותו, והטעם של המוצר הנחות הזה נשאר אצלי עד היום ... פשוט אשפה, כל בחירה אחרת עדיפה, אפילו ה-FN של פעם היה ליגה אחרת מה זיג זג הזה ... מזל של השוטרים!!! פשוט בושה, יש גבול להעדפה של תוצרת מקומית, ובזיג הם עברו מזמן את הגבול הזה ...
Bike | 25.09.16
7.
היריחו אקדח שנקנה בעבר ללא מכרז רק בגלל
היריחו אקדח שנקנה בעבר ללא מכרז רק בגלל שיוצר ע"י התע"ש. זהו אקדח לא רע אבל מאד לא נעים לדריכה ותפעול טקטיים. זו גם הסיבה שמעולם לא נכנס לשימוש ביחידות האבטחה הממלכתיות. מי שהשתמש באקדחים אחרים ידע לומר בבהירות ובדייקנות מה הוא לא אוהב ביריחו.
ZIGZAUER | 25.09.16
5.
לכל המתלהמים: הזיג כבודו במקומו מונח. לא צריך
לכל המתלהמים: הזיג כבודו במקומו מונח. לא צריך לקפוץ. וכל שאר היצרנים נמצאים שנות אור מאחורי הגלוק והזיג. אבל הגלוק אקדח מכובד ביותר שהחליף את הזיג בקרב משתמשים רבים בעולם כולל כל המשטרות בארה"ב וגם לאחרונה אצל הקומנדו הימי האמריקאי (NAVY SEALS) שהשתמשו בזיג עד השנה, וזאת לאחר שעבר תחרות מקיפה ובדיקות שבארץ יכולים רק לחלום עליהן. בישראל הזיג אינו משמש אף אחת מרשויות החוק ואף לא אחת מיחידות האבטחה הממלכתיות לאחר שנבחן ונמצא נחות טכנית וטקטית מהגלוק. כל השאר פיתפותי ביצים.
Fan | 25.09.16
2.
עכשיו נראה כנראה הצפה של אקדחי יריחו בקרב
עכשיו נראה כנראה הצפה של אקדחי יריחו בקרב העולם התחתון,...............ותחשבו על זה. שהריי בארץ למשקולות המתכת בשם יריחו, אין שוק, אזרחים קלטו את הקטע שלהם כבר מזמן. כל נושא נשק יודע שכל גרם מיותר, הוא השיקול העיקרי בבחירת הכלי.
Lobster | 25.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת