אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנהל "אדום אדום" לעובדים: המפעל בסכנת סגירה, תנובה תהפוך ליבואנית

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
נכבדי, אני מאוד מסכים שאני לא צריך לממן
נכבדי, אני מאוד מסכים שאני לא צריך לממן אף אחד!! לא וועדים, לא קומבינות וודאי לא נפוטיזם. בוודאי ובוודאי שלא לממן דתות וכשרויות למינייהן שנוגסות כ- 50% מכל ק"ג בשר (כך קראתי באחד העתונים), אין גוף שלטוני שאוכף את הורדת המחירים כדי שיגיעו לאזרח וגם שופטיינו היקרים, תרתי משמע, לא בדיוק מקבוצת ל"ו הצדיקים. להמשיך או דייך.  בברכת שנה טובה, הללויה.
Teepee | 26.09.16
28.
מצד אחד צעד מבורך להורדת מחירי המוצרים בארץ
מצד אחד צעד מבורך להורדת מחירי המוצרים בארץ שהתחיל לפני כמה שנים. מצד שני תבדקו קודם איך ניתן לעשות השמות או עזרה לכל אלה שאתם פוגעים בהם לפני שתשליכו אותם לרחוב.... חוץ מזה תמשיכו במהלך הורדת המחירים בעזרת יבוא שהתחילו לפיד ובנט
bestBoat | 26.09.16
26.
דואגים למפעלים יצרניים עם פוטנציאל. ברגע שיש כמה
דואגים למפעלים יצרניים עם פוטנציאל. ברגע שיש כמה מפעלים בודדים שמעודדים דואו-פול עם מחירים מופקעים - אין הצדקה לשמר אותו. גם במדינות שמשתמשות במודל שאתה מציין (בעיקר באירופה בתחום החקלאות) יש שטחים נרחבים לגידול בקר ועופות (וגם פירות וירקות) אז בהתאם יוקר הגידול נמוך בהרבה (והאיכות גבוהה בהרבה). עדיף להקים במקום המשחטה הזאת מפעל יצרני-תעשייתי בתחום טכנולוגי כלשהו. זה משהו שאני אשמח לממן מכספי המסים שלי - אבל משחטה כושלת בבעלות מונופול (לשעבר) מושחת וכושל? לא תודה.
Popsicle | 25.09.16
22.
ומה הבעיה עם זה? הכל צ"ל מופרט -
ומה הבעיה עם זה? הכל צ"ל מופרט - לא וועדים, לא קומבינות ולא נפוטיזם. אני כאזרח לא צריך לממן אף אחד. תחרות, תחרות, תחרות - זה שם המשחק. כמה אתה משלם היום על סלולר - 50 שקל למה? תחרות.  הולכים לסופר וקונים קילו בשר  ב 140 שקל. למה? תעשה חשבון, יש 3 מיליון משפחות בישראל (בערך) 140 שקל לחודש כפול 3 מיליון כמה יוצא? 420 מיליון לחודש ולשנה? 5 מיליארד מחזור שנתי. כל 10% הפחתה של מחירי הבשר חוסך לציבור 500 מיליון שקל. בהשוואה ל 200 מפוטרים שעלות שכרם 25 מיליון שקל לשנה, אז שווה לפתוח את השוק. ואם מדובר בהפחתה של 20% אז כבר הגענו לחיסכון לציבור בסך של מיליארד שקל. עם הכסף שמתפנה הציבור יכול לקנות מוצרים אחרים ולהמריץ את הכלכלה. 
Candy | 25.09.16
17.
קשה לראות את מדיניות הספינים של הממשלה -
קשה לראות את מדיניות הספינים של הממשלה - כנראה שיבוא הבשר, לטווח ארוך יעשה טוב רק למייבאים ,לא לצרכנים,לא לתושבי הפריפריה שינטשו את ביתם ויעברו למרכז במקרה הטוב,ולחו"ל במקרה הפחות טוב - לחפש פרנסה. האחרונים וחשובים , החקלאים שנאלצים לזנוח את החקלאות ,שישתלטו עליה ועל אדמות ארץ ישראל .......גורמים מפוקפקים. אז היכן כל אלו שאיכפת להם??!!! איך נותנים לממשלה כזו להמשיך ולהרוס כל חלקה טובה בארץ.
Pin | 25.09.16
13.
על איזה תחרות אתם מדברים?!,בולשיט,אני לא ראיתי ברשת
על איזה תחרות אתם מדברים?!,בולשיט,אני לא ראיתי ברשת שופרסל שום הורדה במחירים של בשר הבקר המיובא שלהם מארגנטינה ומפולין,משמע לא מטיבים כלל עם הצרכנים אלא רק עם כיסיהם של היבואנים,בכל מקרה אני מעדיף יותר בשר בקר מקומי על פניי בשר בקר מיובא ובכלל המשמעות של תחרות בריאה וראויה היא שלא גורמים ליצרן מקומי לסגור את שעריו!!!  אלא להתייעל ולשפר איכות,שרות,מחיר....וכו'    
Tag | 25.09.16
11.
בכל פעם שאני קורא כתבה על עוד מפעל
בכל פעם שאני קורא כתבה על עוד מפעל שנסגר כי המכסים הורדו אני שמח, המשמעות פשוטה :  אנו משלמי המסים, אזרחי ישראל מממנים מפעל שאינו מצדיק את עצמו באמצעות הגבלות סחר ואו מסי יבוא. אם למפעל אין הצדקה אז שיסגר, אנחנו מדינה קטנה שצריכים משק סופר יעיל, אין במדינה הזו יותר מדיי מקום לסוציאליזם אגרסיבי. חייבים יעילות ביצור, יעילות ביצוא ויעילות ביבוא, פשוט אין דרך אחרת . ראו מקרה וונצואלה.
Flower | 25.09.16
6.
על שקל שהצרכנים משלמים על הבשר בשל מכסים
על שקל שהצרכנים משלמים על הבשר בשל מכסים - אולי אגורה הולכת באמת לעידוד עובדים בבית שאן (אחרת הם כולם כבר היו מיליונרים). אם המדינה רוצה לעזור למעסיקים בבית שאן - הדרך הכי טובה היא לתמוך ישירות במעסיקים בבית שאן, ולא להגן באמצעות מכסים.
homeless1984 | 25.09.16
5.
אין בישראל שטחי מרעה. רפתות תופסות שטחים יקרים
אין בישראל שטחי מרעה. רפתות תופסות שטחים יקרים במרכז הארץ ופוגעות בסביבה. כל המזון לבקר מיובא ממילא. מזג האוויר חם מדי. המים והעובדים יקרים. אין שום היגיון שבעולם שבישראל יעסקו ביצור בשר. יש לייבא את כל הבשר ויפה שעה אחת קודם.
Apple | 25.09.16
4.
אם תחרות משמע לסגור מפעל, זה אומר שהיום
אם תחרות משמע לסגור מפעל, זה אומר שהיום אין תחרות והצרכנים סתם משלמים מחירים גבוהים בכדי שתנובה תחזיק מפעל של אדום אדום. ובשביל שתנובה תחלק בונוסים שמנים ודיבידנדים להנהלים ולבעלי המניות. השאלה היחידה שצריכה להישאל כאן היא, למה רק עכשיו? למה נתנו לחברה לעשוק את הצרכנים במשך עשרות שנים ולא יצרנו את התחרות קודם לכן.
Beer | 25.09.16
2.
להלם תגובת תנובה האמיתית : אתם חייבים לשמור
להלם תגובת תנובה האמיתית : אתם חייבים לשמור על המנופול שלנו כי בלי מונופול אנחנו לא יודעים לעשות כסף . במשך 60 שנה היה לנו מונופול והרווחנו ממנו כלכך הרבה ואפילו מכרנו לסינים את המונופול ושילשלנו את הכסף לכיס שלנו שזה הקיבוצים. אנחנו מבקשים לא לתת לנו תחרות כי זה קשה לנו. ודרך אגב תפתחו בבקשה את התחרות לכל האחרים- אנחנו רוצים לקנות בגדים, מכוניות , אלקטרוניקה , ספרות, בידור,תחבורה והכל בתחרות חופשית ושהיצרנים והספקים יריבו ויורידו מחירים- רק בתחום שלנו נא להשאיר את התחרות כי זה נעים בגב כזה להיות מונופול ושחייבים אותך . זה באמת נעים - אתם חייבים לנסות את זה פעם . בעצם לא - רק אנחנו צריכים להיות מונופול . אתם תאבקו בבוץ ותחתכו אחד לשני את הגרון במחירי הפסד ורק אנחנו נהיה כמו ברונים ונסיכים שלא מלכלכלים את הידיים שלהם בתחרות . בריצור הייתי מעביר את הגרוס המנכל הזה במשחטה שלו עצמו שחיטה כשרה .מנוול כזה .
Bee | 25.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת