אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חוק שכר הבכירים חותך את השכר של רקפת רוסק עמינח ב-5.8 מיליון שקל

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
רוסק הייתה הסגנית של גליה מאור. כסגנית, לא
רוסק הייתה הסגנית של גליה מאור. כסגנית, לא ידעה כלום על מה שמאור עשתה ונענשה על ידי ארה"ב?! אם "לא ידעה כלום", כשם שגליה מאור "לא ידעה כלום" בעת משבר המניות הבנקאיות - לא מגיע לה משכורת של 8.1 מל"ש אלא "רק" 2.4 מל"ש... לא גומרת את החודש? שתקח הלוואות ...
Apple | 01.10.16
32.
אדון "לא קנאי". נו זה כמעט כמו שתכתוב
אדון "לא קנאי". נו זה כמעט כמו שתכתוב ש"אפל" לא שייכת לממשלת ארה"ב, היא חברה פרטית (האמת - לא ממש, היא מונפקת לציבור), ולכן לא צריכה לשלם מס גבוה בארה"ב. מה שבעלי טיעונים כאלה "שוכחים" (לרוב הם לוביסטים ועו"ד שמקבלים שכר נאה כדי לשכוח) זה שחברה שמעסיקה אזרחים של מדינה, או משתמשת באזרחים של מדינה בתור השוק למוצריה, בעצם מנצלת את התשתיות במדינה. את הכבישים, את רשת התקשורת, את רמת החיים שמאפשרת לאזרחים להיות לקוחות שלה (וזה כולל המון - מערכת חינוך, בריאות, ועוד), את מערכת הבטחון של המדינה. על כל אלה צריך לשלם!!! עוד דבר. בנק הוא הרבה יותר מחברה כמו אפל. לבנק יש רשיון מהמדינה (כלומר בעקיפין מהציבור) להדפיס כסף. כלומר לקחת פקדונות ולנפח אותם פי עשרות כדי להלוות את הכסף המומצא הזה לאזרחים. לך אסור לעשות את זה בבית (גם אם תמצא אנשים שיהיו מוכנים לקבל ממך הלוואות כאלה). אם תנסה - ישימו אותך בכלא! בכך הבנק עושה שימוש גדול עוד יותר בציבור. לכן לציבור יש כל זכות שבעולם לקבוע את כללי המשחק ואת גובה המס שהבנק ישלם. ממש כמו שלאפל יש כל זכות שבעולם לקבוע את גובה המחירים למוצריה. (אבל אז לציבור יש כל זכות שבעולם למסות לה את הצורה). בנק הוא הדבר הכי רחוק בעולם מעסק פרטי "שלא שייך למדינה"!
Sailboat | 27.09.16
29.
הממשלה ממסה עשירים באופן אגרסיבי. חבל שאתה מושפע
הממשלה ממסה עשירים באופן אגרסיבי. חבל שאתה מושפע מההתלהמות של הציבור. אני גם לא מבין את כל התגובות פה של הקנאים, קשה לי להאמין שיש תושבים צרי עין יותר מתושבי מדינת ישראל. הבנק לא שייך למדינה ורשאי להעניק משכורות כאוות רוחו. פשוט קנאה עיוורת. נ.ב. הכותב הינו חייל שלא מרוויח כלום, וגם אף אחד ממשפחתו אינו נמנה בעשירון העליון.
Bowtie | 27.09.16
24.
ממש אכפת לשלי יחימוביץ ! שאמרה היום שהיא
ממש אכפת לשלי יחימוביץ ! שאמרה היום שהיא מתנגדת להעלאת גיל הפרישה לנשים ( שלמעשה חיות יותר שנים ופורשות יותר מוקדם ) שלי יחימוביץ רצתה בהורדה כי כרגע זה פוגע ביותר גברים מאשר נשים . אז במקרה לרקפת ירד השכר , תכלס היא דואגת רק לנשים .. תתעוררו גברים !  עושקים את כספכם וזכויותיכם . 
8Ball | 26.09.16
14.
אני חושש שאיכות הניהול תרד עכשיו לפחות באותו
אני חושש שאיכות הניהול תרד עכשיו לפחות באותו יחס.. איך אפשר לחיות מ-200 אלף ש"ח לחודש??? ברור שאין לרקפת ראש להתרכז בניהול נכון כשאין אוכל לילדים, וכשהבעל עומד בפני תביעות רשלנות מקצועית במיליונים.. כנראה שהבנק ייאלץ להעלות את העמלות כתוצאה מכך... קאפיש?
BottleOpener | 26.09.16
13.
יש לבעלי הבנק שתי אפשרויות: 1. להעלות לזוטרים
יש לבעלי הבנק שתי אפשרויות: 1. להעלות לזוטרים ביותר (לכל הפחות) את השכר, כדי שבהתאמה יוכלו להעלות גם לבכירים מעבר לתקרת ה-2.5 מיליון לשנה. 2. לחתוך לבכירים את השכר כך שלא יעבור את תקרת ה-2.5 מיליון. נראה שהפעם בחרו ב-(2). מתוך האתר של שלי יחימוביץ' יוזמת החוק: לא רק שהחוק כבר קיים, אלא שכבר יש לו השפעה מבורכת על כל המשק. המשק מתכוונן בצורה ממש מדהימה. בשבוע שעבר הודיעה חברת הביטוח "הראל" שהיא מעלה את שכר המינימום בחברה שלה ל-6,000 שקלים בחודש. יש בחוק משהו מאוד מתוחכם, הוא אומר 'אתם לא יכולים להרוויח יותר מ2.5 מיליון שקלים בשנה, כי אסור שהשכר שלכם יעלה על פי 35 מהשכר הנמוך ביותר', ולכן כדי להעלות לעצמם הם יהיו צריכים עכשיו להעלות את השכר למנקה עובדת הקבלן, למאבטח, לעובדים הפשוטים; וחברת הביטוח "הראל" מעלה פתאום ל-6,000 שקלים - שזה הרבה יותר מהשכר מינימום במשק.
Sailboat | 26.09.16
9.
 אני אסביר לך איך זה עוזר לאחרים. בנק
 אני אסביר לך איך זה עוזר לאחרים. בנק לאומי מוציא X כסף על משכורות כאשר רקפת מקבלת פי 100 מהעובדים עם השכר הכי נמוך. כאשר מתאימים את המשכורות לחוק החדש מורידים לה את השכר מ8 מליון לשנה ל2.34 מליון לשנה וכך העובדים בשכר הנמוך יכולים לקבל יותר לפי החוק החדש. כל הכבוד לשלי יחימוביץ שדואגת לחלשים וחוקקה את החוק הזה.
Turtle | 26.09.16
7.
זה לא עוזר לך. מה שהיה עוזר לך
זה לא עוזר לך. מה שהיה עוזר לך זה אילו הממשלה היתה ממסה עשירים באופן אגרסיבי. זה לא יקרה עם ראש ממשלה שהוא חסיד אדוק של דת הנאו-ליברליזם, אלא אם כן הציבור הישראלי יתעורר משנת החורף המתוקה שלו ויתן לממזר להבין שהחיבור בין ראשו לכתפיו בסכנה.
Sailboat | 26.09.16
2.
הוי הוי הוי רקפת תתפטרי אך את מרשה
הוי הוי הוי רקפת תתפטרי אך את מרשה לעצמך לעבוד בשכר עלוב שכזה אחרי שגזלת ושדדת את הקופה באישור כמובן שמור לי ואשמור לך לא ניראה לי שהפכת את הבנק למשהו יוצא דופן להעלות את הריבית והעמלה זה הכי קל לא חייבים לשלם  לך כל כך הרבה תואר ראשון בכלכלה לאנשים צעירים זה מספיק 
Battery | 26.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת