אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בצעד חריג: נתניהו עותר נגד היועמ"ש כדי למנוע פרסום החשבוניות

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
לא הבנת שהנושא איננו התחתונים של שרה, אלא
לא הבנת שהנושא איננו התחתונים של שרה, אלא השימוש בכסף שלך !! שלך !! שלך !! אם הגברת שולחת למכבסה כל מטפחת שהקיפול שלה לא נראה לה - זה יתבטא בסכומים (אני מניח הגבוהים מאד) שאתה ואני משלמים. אתה מתיחס כך גם לכסף שאתה עובד קשה כדי להרוויחו? ממש לא. הם רוצים פרטיות ? שיעשו שימוש במשכורת שאתה ואני משלמים לקיסר ויכבסו על חשבונם. הדרישה לחשיפה מתיחסת רק לחשבוניות שאתה משלם עליהן.
BottleOpener | 27.09.16
32.
לכל המגוננים,  מידיעה מלאה - לגברת לא נאה
לכל המגוננים,  מידיעה מלאה - לגברת לא נאה להשתמש במכבסה במעון (אחרת לא היו חשבוניות) , היא צוברת בכוונה כביסה לפני טיסות (ויש הרבה טיסות)  עולה עם הכביסה המלוכלכת למטוס על מנת שיכבסו לה במלונות שהם מגיעים אליהם (5* דלוקס- שירותי כביסה פרימיום +ריחניות = יקר מאוד מאוד). סביר להנחי שסכומי החשבוניות על שירותי כביסה יהיו בדיוניים. אולי בגלל זה לא רוצה לפרסם? 
Anchor | 27.09.16
31.
אני אנטי נתניהו קיצוני בכל העניינים החשובים לחיים
אני אנטי נתניהו קיצוני בכל העניינים החשובים לחיים שהוא אחראי להם . במקרה דנן אני לצדו באופן מוחלט . העתירה שלו זה לא בגלל ארבע עשר וחצי תחתונים ממשי של שרה (סליחה על הדוגמה) ואבקת הכביסה המיוחדת שנדרשת עבורם שרשומה בחשבוניות , אלא בגלל הניסיון הבוטה והמביש לחדור לתחום הפרט של ראש הממשלה ומשפחתו שלא לצורך אלא רק ממניעים של הכתמת שמו ומשפחתו בכל מחיר שהפכה למין ספורט לאומי של כל מיני פוליטיקאים דלה שמטה .  כאילו שאין כבר דברים רציניים באמת לבקר בהם קשות את ראש הממשלה . הבוז לנמושות הפסיכופאטיות שדוחפות אצבעות מלוכלכות לכל חור שנדמה להם . אנשים ישרים משני צידי המתרס הפוליטי חייבים למחות גם הם על הגסות הבוטה הזאת !
Bullhorn | 27.09.16
28.
אני מכבד את זכותו של ראש הממשלה לפרטיות
אני מכבד את זכותו של ראש הממשלה לפרטיות אולם פרטיות זו לא על חשבון משלם המיסים כל הוצאות המגורים במעון ראש הממשלה אשר משולמות מכספי המדינה חייבות בשקיפות מלאה רוצים פרטיות לא על חשבון תקציב מעון ראש הממשלה לפיכך טענתם לפרטיות היא לא במקומה והיא מקוממת ומעליבה שכן הוא חיי על חשבוננו וזכותנו לקבל דו״ח על כל והוצאותיו
Flower | 26.09.16
20.
א-י-ן מצב!!!!!!!!!!!! הבן *ונה והשיכורה גונבים מאיתנו מיליונים!!!!
א-י-ן מצב!!!!!!!!!!!! הבן *ונה והשיכורה גונבים מאיתנו מיליונים!!!! כל עוד זה מהכסף שלנו זכותיהנו וחובתינו לדעת על מה הולך הכסף!!!!!!!!!! עד האגורה האחרונה??!!!! לא רוצים - לכלא!!!!!!!!!!!!!!! חבורת נבלות, משפחה של חלאות אוייבי העם!!!!
fbhfnhghbfhb | 26.09.16
6.
מה יש להסתיר? אם אלו הוצאות אמיתיות, מה
מה יש להסתיר? אם אלו הוצאות אמיתיות, מה הבעיה? ואני שואל: האם גם כביסה של התחתונים של ילדי הזוג המלכותי הוא על חשבוננו? כך נהג מנחם בגין? כך נהג יצחק שמיר? אז הניחו לברברת בדבר רדיפת ביבי. זה האיש שחי כמו הקיסר פרנץ יוזף על חשבוננו.
Turtle | 26.09.16
3.
הכל מתוכנן כדי להראות שמנדלבליט כביכול פועל לחקור
הכל מתוכנן כדי להראות שמנדלבליט כביכול פועל לחקור את נתניהו.. באמת?  לבזבז את כספי הציבור על קשקוש כזה?  ברור כשמש שהדבר נעשה על מנת לסמא את עינינו ושנאמין למנדלבליט בחקירות האמיתיות נגד ביבי ושרה,  העלמת מיליונים לחשבונות בחו"ל...  של כספי שוחד מעשירי העולם.. וכד'.  הוצאות כביסה...חחחחח
Scissors | 26.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת