אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ענבל אור יורה לכל הכיוונים: "הפעילו עלי נוהל חניבעל"

130 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

127.
תניא רבי יוסי בן אלישע אומר:אם ראית דור
תניא רבי יוסי בן אלישע אומר:אם ראית דור שצרות רבות עליו צא ובדוק בדייני ישראל שנאמר "שמעונא זאת ראשי בית יעקב וקציני ישראל המתעבים משפט ואת כל הישרה יעקשו בונה ציון בדמים וירושלים בעוולה ראשיה בשוחד ישפוטו......" רשעים הן .....לפיכך מביא הקדוש ברוך הוא עליהן שלוש פורעניות כנגד שלוש עבירות שבידם .....ואין הקדוש ברוך הוא  משרה שכינתו על ישראל עד שיכלו שופטים ושוטרים רעים מישראל......אמר עולא: אין ירושלים נפדה אלא בצדקה שנאמר "ציון במשפט תפדה ושביה בצדקה". אמר רבי מלאי משום רבי אלעזר ברבי שמעון :מאי דכתיב "שבר ה' מטה רשעים שבט מושלים".  שבר ה' מטה רשעים  אלו  הדיינין שנעשו מקל לחזניהם. אמר רבי אליעזר בן מלאי משום ריד לקיש מאי דכתיבכי כפיכם נגואלו בדם ואצבעותיעם בעוון שיפתותיכם דברו שקר לשוניכם עולה תהגה .כי כפיכם נגואלו בדם אלו הדיינין.ואצבעותיכם בעוון  אלו סופרי הדיינין. שפתותיכם דברו שקר  אלו עורכי הדיינין. לשוניכם עוולה תהגה אלו בעלי דינין מסכת  שבת דף קלט'  עמוד א' .
Pretzel | 29.09.16
123.
השופטים בישראל מושחתים ממנים חברים לכונסי נכסים ולמפרקי
השופטים בישראל מושחתים ממנים חברים לכונסי נכסים ולמפרקי חברות ומתחלקים איתם בשלל .כולם הם מאפיה אשכנזית ששולטת במדינה בעזרת השופטים עורכי הדין פרקליטות המדינה ומשטרת סדום ועמורה..לעינבל אור תפרו תיק על מנת לעשוק ולשדוד אותה בחסות שופטי סדום ועמורה.וכן קובי מחברת אדמה פואד בן אליעזר צבי ברזני דרעי הרב פינטו ועוד רבים שנפלו קורבן לקרטל  הפשע בחסות בתי המשפט וחוקי סדום ועמורה
Pretzel | 28.09.16
121.
מנסיון העבר, בפירוק רשת עדן טבע מרקט, אני
מנסיון העבר, בפירוק רשת עדן טבע מרקט, אני יודע שהמפרקת שם הרוויחה המון כסף בזמן קצר, ואני, שהרשת הייתה חייבת לי הרבה כסף, לא ראיתי שקל אחד. זה אכן נכון שהמפרקים מרוויחים יותר מידי כסף ובאחוזים על גבי החייבים ואילו שחייבים להם והכל באישור בית המשפט. איך זה הגיוני שהמפרקת הרוויחה מליונים בחודשיים עבודה ואני לא ראיתי שקל מכסף שהיו חייבים לי? אולי באמת מי שאישר את זה הוא גם בקומבינה? את התשובה כנראה לא אדע לעולם, אך זאת בהחלט ההרגשה.
Hammer | 28.09.16
113.
לי יש שאלה פשוטה, כאשר נהג שמוביל מחבל
לי יש שאלה פשוטה, כאשר נהג שמוביל מחבל לפיגוע הוא מואשם בסיוע לדבר עבירה.  מדוע אם כך הבנקים שסייעו לה מימנו את ההרפתקאות שלה לא נחקרים ועומדים לדין כמסייעים לדבר עבירה.  האם התחמקות שלא ידעתי היא כבילה, כידוע אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש.
Snow | 27.09.16
107.
במקום נרקיסיזם אמרו מעתה ענבליזם. האישה הזאת היא
במקום נרקיסיזם אמרו מעתה ענבליזם. האישה הזאת היא הדוגמה המובהקת ביותר לתופעה. קשה לחשוב על מישהו שיכול להתעלות על התפיסה שלה, שכל העולם סובב סביבה. מבחינתה רק היא קיימת בעולם. כל השאר הם אמצעים להשגת המטרות שלה ומי שמפריע לה בדרכה הוא נוכל, גנב, שקרן ובכלל השטן בהתגלמותו. במילים אחרות, היא שפויה אבל פסיכופתית.
Flame | 27.09.16
101.
ענבל היקרה, אני מבין שאיזה יועץ ליחסי ציבור
ענבל היקרה, אני מבין שאיזה יועץ ליחסי ציבור המליץ לך לכתוב מכתב זה, אבל זו לא נראית דרל חכמה מאד.. אם יש נכון בדבריך, אנא הגישי תלונה/קובלנה/תביעה כדי לטפל בנושאים אלה. אם הם יתבררו כנכונים - הרווחת. אם יתבררו כלא נכונים, אני מקווה שיוסיפו סעיפים של לשון הרע, עדות שקר וכל שאר הכלים המשפטיים העומדים לרשותם לטפל באנשים מסוגך. וכן, נטפלים אליך רק בגלל שאת אישה/בלונדינית/מזרחית/עצמאית/יזמית/מצליחה/אם חד-הורית (שכחתי משהו?) ולא בגלל מעשיך.
Controller | 27.09.16
99.
לצערי הרב מי שעלול להתאבד זו ענבל אור.
לצערי הרב מי שעלול להתאבד זו ענבל אור. יש דרך להרשיע אדם.  הבסיס של המגנה קרטא הוא משפט הוגן. במקרה שלה, ואני לא מנסה להגן עליה, ישנו עליהום מטורף. למה אצל דנקנר התקשורת והמפרקים לא פעלו כך? ההרגשה היא שהציבור הישראלי רוצה לראות אותה תלויה בכיכר. - זו מסורת שמתאימה לשכנות שלנו.
Scooter | 27.09.16
95.
לאורנשטיין אכן פסיקות מתמיהות כנגד החוק, ראיות, וההגיון
לאורנשטיין אכן פסיקות מתמיהות כנגד החוק, ראיות, וההגיון ( דוגמאות בהמשך) ובכל מדינה אחרת פסיקות כאלו מין הסתם מקורם היה בתשלום אך אנחנו בישראל, ולכן המסקנה היחידה היא שעצוב שאיש כזה יכול להיות שופט והעובדה שמונה לנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב מטילה צל כבד על המערכת ולהלן דוגמאות: על אפריקה ישראל קבע שהי בעלת הון שלילי דימיוני וחדלת פרעון וזאת ללא שום ראיה או דיון ודוקא הובאו בפניו עובדות שבדוחות אפריקה מצהירה על הון עצמי של מיליארד שח ומנהליה טוענים ליכולת תשלום שנתיים קדימה כך גם לגבי אפי , לפי דוחות החברה נשארת עם נכסים של חצי מיליארד דולר ללא חובות ,אך לאורנשטין זה לא שינה דבר במקרה של ענבל אור אורנשטיין הוא עצמו שביצע העדפת נושים עי פסיקה תמוהה שאם תעביר מיליון שח תוך יממה לאחד הנושים זו תהיה ראיה לאיתנות פיננסית ענבל אכן העבירה ומיותר לומר שכך לא בודקים איתנות פיננסית
Pumpkin | 27.09.16
83.
חמור מאוד. ומראה רצף של שחיתות. השופטת ורדה
חמור מאוד. ומראה רצף של שחיתות. השופטת ורדה אלשיך קיבלה באופן אוטומטי את כל התיקים הכלכליים החשובים קיבלה טובות הנאה באמצעות בעלה ברצף מאוד ברור של תמורה. 1. אחרי חיסול פיקנטי הפך לדירקטור באוסם. 2. נתנה החלטות בתיק הקשור לבנק הבינלאומי שבעלה היה דירקטור בחברת האם שלו. 3. פסקה במקרים בהם הדיון השפיע ישירות על רשתות השיווק בישראל למרות שבעלה היה חבר דריקטוריון של "הריבוע הכחול" (האמא של מגה) 4. פסקה בנוגע לשינוי המבנה של חברת "דן" ואח"כ בעלה מונה לדירקטור בחברה. 5. אישרה את מכירת "נטויז'ן" ל"דיסקונט השקעות" אחר כך מונה בעלה לדירקטור בחברת "נטויז'ן" 6. פסקה בתיקים הקשורים לבנק הפועלים, אח"כ מונה בעלה לדירקטור בחברת "שיכון ובינוי" הנשלטת על ידי שרי אריסון(בעלת השליטה בבנק הפועלים) 7. האם הכל "במקרה" והשופטת שלנו ישרה כסרגל?! יבא המקרה בו זייפה פרוטוקול של דיון ויוכיח שלא כך הדבר... רק לי זה נראה תמוה???
8Ball | 27.09.16
81.
אישה הזויה ללא שמץ של ביקורת עצמית, בלי
אישה הזויה ללא שמץ של ביקורת עצמית, בלי זיק של מצפון ומוסר. היא תאשים את כל העולם אך לעולם לא תודה על שום טעות שעשתה. רק מיתומנית נרקיסיטית יכולה לתלות במשרדיה פוסטרים של עצמה בפוזות של דוגמנית. אדם נורמלי היה קובר עצמו מרוב בושה ומתנצל בפני האשנים שעשק. בושה.
BandAid | 27.09.16
78.
יש כמה נקודות מקבילות בין ענבל אור למשה
יש כמה נקודות מקבילות בין ענבל אור למשה בדש מרשת פיקנטי. 2 אנשים שיוצאים נגד הממסד בטענות. אם הדברים שהם טוענים, נכון אז אנחנו בבעייה גדולה מאוד. אבל עדיין, ההתנהלות הגסות והשיטות הנלוזות של אור בעסקיה וכלפי לקוחותיה, נשמעים ומריחים כמו הונאה אחת גדולה. בין אור לבין מערכת המשפט בישראל אני עדיין נותן למערכת המשפט יותר קרדיט. יחד עם זאת, השאלה "מי מבקר את המבקר?" מקננת כל פעם מחדש כשרואים את הכוחניות שמפעיל המפרק בתיק הנ"ל.
Scooter | 27.09.16
74.
כאן בארץ יש שני סוגי בעיות ,  האחת,
כאן בארץ יש שני סוגי בעיות ,  האחת, היא הרגשת האיום כשמישהו לא ממזרח אירופה מצליח באופן קיצוני ,  השנייה, כשמישהו מצליח באופן כללי . וכשאחד מהבעיות האלו מתעוררות , מתחילים לחפש , וכשמחפשים , תמיד תמיד מוצאים . תמיד . אם נהיה ספציפיים , עבור כל אחד מהקוראים והמתלהמים כאן (או בעיר הזו במרכז הארץ) , אם ארגון כמו המשטרה יחפש, הוא ימצא. וימצא בקלות. אז תשארו לבד, כל מי שיגיע עכשיו לכיוון של הצלחה , יברח מכם ותשארו עם ה״צדק״ הפואטי שלכם .
Coathanger | 27.09.16
73.
אני מכיר אותה ואת התנהלותה השחצנית עוד מימי
אני מכיר אותה ואת התנהלותה השחצנית עוד מימי חדר הכושר באזורי חן. כאשר אמרתי לחברי, כבר לפני יותר מ-3 שנים שהגברת תיפול על התחת הגדול ברעש עצום, היו שטענו שהיא אשת עסקים מצליחה. לא נעים לומר ; צדקתי. התגובה שלה כפי שפורטה בכתבה, מעלה הרבה סימני שאלה, לגבי מצבה הנפשי לכאורה. 
Glasses | 27.09.16
70.
כמות שגיעות הכטיב של אנבל עור פשות מזאזאט.
כמות שגיעות הכטיב של אנבל עור פשות מזאזאט. וברצינות.... העילגות של האישה פשוט מדהימה. אם אשת עסקים (כך היא מגדירה את עצמה) כותבת עם שגיאות כאלו (מותב???) ומדברת על עצמה בגוף שלישי אזי ראוי שהיא תיבדק ע"י רופא מומחה על מנת לבדוק את כשירותה לעמוד בדין. על פניו, נראה שהעותרת לא נמצאת בקו השפיות וחיה תחת הזיות. נראה שאין לה שמץ של מודעות עצמית. הזוי ,הזוי , הזוי.
Clover | 27.09.16
67.
אם זה נכון שהבת של אורנשטיין עובדת אצל
אם זה נכון שהבת של אורנשטיין עובדת אצל איתן ארז , זה חמור מאוד. זו אולי הסיבה למה את תיקי הפירוק הגדולים המגיעים לשולחנו של אורנשטיין, מקבל - הפלא ופלא - איתן ארז. בתוך פירוק התיקים האלו מסתתרים מיליוני ועשרות מילינוי שקלי של שכר טרחה שחלקם מן הסתם מממנים את שכרה של הבת של אורנשטיין....... אוי ואבוי אם בארזים נפלה שלהבת. יש כאן עיתונות נשכנית וחוקרת ?
Sword | 27.09.16
64.
יוסי שלום, בעיות בהבנת הנקרא, אינן תרוץ לכתיבת
יוסי שלום, בעיות בהבנת הנקרא, אינן תרוץ לכתיבת השמצות ושטויות. מילא שלא הבנת את הכתוב, גם הסקת השמצת וגם הסקת מסקנות. כן, למזלנו יש כאן עתונות נשכנית. לא תמיד אנו אוהבים את שאנו קוראים, אך מוטב כך מאשר עתונות בנוסח פראבדה. ולגבי הגברת הנ"ל, אין צורך להרחיב עליה את הדיבור. לא מסכנה, לא נעשקת ואינה ראויה לחסדי הציבור.
Guitar | 27.09.16
63.
כבוד נשיא בית המשפט אורנשטיין היה בן טיפוחיה
כבוד נשיא בית המשפט אורנשטיין היה בן טיפוחיה של ורדה אלשיך שנזרקה מבית המשפט אחרי ששינתה פרוטוקלים ונוכח כך גיבשה החלטה מעוותת , והיום היא מקבלת מאורנשטיין באופן פרטי להיות מגשרת  ענבל , את פשוט לא מבינה עד כמה את צודקת הרבה הרבה יותר ממה שאת חושבת  ענבל ! תמשיכי להציף את הדברים כפי שאת לומדת אחת לאחת , זה לא יהיה פשוט ולא קל , יחד עם זאת תצמדי למטרה  ענבל ! תתעלמי מכל התגובות המתלהמות , הם לא נמצאים במקום שאת נמצאת ולא מבינים מה את עוברת , יתכן שטעית בדרך , אך אני ספקן לחלוטין לתייג אותך כנוכלת  מגיבים יקרים , זה פשוט לא הוגן מה שאתם עושים כאן , האמינו לי שיש המון במה שהיא כותבת מתוך כאב גדול ותנו לה רוח גבית לנקות את האורוות אף על פי שטעתה בדרך , מי לא טועה , כולנו טועים , אבל מה שקורה פה זה גזל של המפרק שיכניס לכיסו עשרות מיליוני שקלים מהפירוק על חשבון הגב של דיירים שקנו דירות והם לא יקבלו דבר והוא יצחק כל הדרך לבנק הוא ואלשיך והמזכירה והבת של המזכירה 
Submarine | 27.09.16
61.
שום מישור אחר אין שום משפט צדק שלשופט
שום מישור אחר אין שום משפט צדק שלשופט יש אינטרס כספי הנאמן יוצר חייב גנב = יותר שכ"ט ואפשרות לגבות זה מאוד פשוט הינה קיבלתה מערכת של נאמנים צדיקים שופטים שממנים אותם צדיקים וחייבים גנבים תוך דקה ללא קשר לעובדות  חייבים לבדוק מה קורה בתוך מערכת הכ"נר ובית המשפט 
efef111 | 27.09.16
58.
למעלה מחמישים אחוז מהתיקים במחוזי הם פש"ר כמות
למעלה מחמישים אחוז מהתיקים במחוזי הם פש"ר כמות הכסף שעוברת כשכ"ט הי מטורפת כמות הנאמנים היא מזערית ומי שממנה אותם בוחש בתיקים  הם לא מדווחים על ניגודי עניינים שמור לי ואשמור לך הם מטטאים כל מה שעומד להם בדרך איפה אתם חיים מה הם צדיקים יש כסף בתיקים מה הם שם לשם שמיים  מי בודק את טענות החייבים כמובן שהשופטים שממנים את הנאמנים החייבים גמורים אין להם כח וכסף להילחם במערכת  ברגע שנחשפת קומבינה השופטים מאימים בהוצאות כדי לרפות את ידי החייבים צריך לפרק את כל המערכת הזאת מהיסוד למנות נאמנים של המדינה ללא אינטרס כספי  זה שקוף כשיש אינטרס לנאמן הוא לעולם לא יגיד את האמת המיפלצות האילו טחנו כבן מאות אלפי חייבים ושתו את דמם שלהם ומשפחותיהם החייבים נתונים לחסדם כדי לקבל הפטר  עשו אחד ועוד אחד אם תחשוף קומבינה לא תקבל הפטר והינה לכם רפובליקת בננות  
efef111 | 27.09.16
55.
לכל הכותבים פה ללא הבנה משפטית אני מציע
לכל הכותבים פה ללא הבנה משפטית אני מציע לחשוב שוב , אין קשר בין מה שעשתה ועל כך יש לנהל משפט צודק עבור כל הצדדים לבין החלטות ביניים עוד לפני סיום הדיונים ופסק דין מה שכל המפרקים או כונסי הנכסים עושים לאנשים וחברות בארץ , זו אכן בושה למערכת שבקלות רבה מעניקה שצד שלישי מפרקים וכונסים לעשות מה שנראה להם בעסקים ובני אדם . לא הייתי רוצה לראות איש מהכותבים פה במצב דומה בלי קשר אם הייתה או לא רמאות בנושא אלה באופן כללי . שנה טובה 
Clover | 27.09.16
54.
"מדוע אחוז ההרשעות בישראל הינו הכי גבוה בעולם
"מדוע אחוז ההרשעות בישראל הינו הכי גבוה בעולם המערבי? " - אסור באיסור מוחלט לענות על השאלה הזאת, שלא יגידו שאני אנטישמי. השאלה יותר טובה היא למה הגברת עדיין לא בבית הסוהר? עכשו המציאה גם סיפור עם הפצה של תמונות אינטימיות. מה הלאה?
Rocket | 27.09.16
50.
מי ממנה את הנאמנים?  מי חבר בועדה שממנה
מי ממנה את הנאמנים?  מי חבר בועדה שממנה אותם ? מי מחליט מי יהיה ברשימה של הנאמנים והמפרקים? מי מחליט מי ימונה בכל תיק? למה הנאמן הוא לא עובד בשכר של המדינה ואז אין לא שום אינטרס? למה כל חייב שיש אפשרות לגבות וכסף בתיק הופך מייד לנוכל שקרן וגנב? הכל מושחט חשפתי קומבינה מוקלטת בתוך הכנ"ר הם מטאטאים והשופטת אימה שאם אמשיך לחשוף אכנס לכלא  אני בדרך לבגץ לא יכול להיות שכל החייבים מספרים אותו סיפור ואין כלום טיפשים זה בנוי ככה שזה החוק הנאמן משקר גובה יותר ומקבל עוד כסף
Sushi | 27.09.16
34.
יש צדיק או צדקת - הפעם גם עם
יש צדיק או צדקת - הפעם גם עם ענבל וגם עם אור אבל איזה בור! כל מה שהיא מנסה ,כפי שעשתה לאורך כל הליך הכינוס/פירוק הוא להרוויח עוד זמן-זמן שישמש אותה לניסיונות סרק להציע משקיע,זמן שישמש אותה לדחיית הליכים פליליים כנגדה שיגיעו לאחר חקירה ע"י המפרק,זמן שיידחה וירחיק את יום הרשעתה בפלילים וסכנת אובדן החופש שלה,והכל כשר - בשלב הבא היא תאשים את רוכשי הדירות שהעזו לבקש ממנה לקבל דירה אחרי ששילמו את הכסף-באמת חוצפה!
Battery | 27.09.16
23.
עד מתי רשעים יעלוזו?????????? נמאס כבר לשמוע ולראות
עד מתי רשעים יעלוזו?????????? נמאס כבר לשמוע ולראות את הבת ש....., הגיע הזמן לאפסן אותה בנווה תרצה להרבה זמן. היא היחידה שמאמינה לשקרים ולשטויות של עצמה (וגם זה בספק), השוד שביצעה בלקוחות שלה חייב להכניס אותה לכלא וזאת כדי שלא תבזבז גם את הכספים שהעלימה...
Scissors | 27.09.16
18.
אין ספק שוורדה אלשייך מושחתת, אין ספק שהיא
אין ספק שוורדה אלשייך מושחתת, אין ספק שהיא נזרקה מתפקידה בבתי המשפט. גם אין ספק שיש קשרים בין אורנשטיין למפרק. שמשום מה מקבל את כל הפירוקים שקורים לאחרונה. בדיוק כמו שלשופט ברק יש 20 דירות וכאשר הצינור רצו לעסוק בזה חסמו להם את הפרופיל והעיפו את הפוסט בטענה של הפרת זכויות. זה נשמע תלוש מהמציאות, נשמע קונספירטיבי אבל זו האמת.
Cocktail | 27.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת