אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זיכיון קרייזלר בישראל עובר לסוכנות מכוניות לים התיכון

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אני מציע לכל מי שמחזיק רכב של קרייזלר
אני מציע לכל מי שמחזיק רכב של קרייזלר שימכור אותו לפני שסמל״ת מפרסמת את המחירון החדש שלה!! כי הוא הולך להיות נמוך משמעותית מהמחירון של מכשירי תנועה. מה שאומר צניחה של מחירון משומשות עד גיל של 6-7 שנים ואז אני ארכוש רנגלר רוביקון בן 3 במחיר מרוסק בזכות סמל״ת (:
Cocktail | 27.09.16
3.
אם במגרשים, הסוחרים ביקשו ממך 30 אלף ₪
אם במגרשים, הסוחרים ביקשו ממך 30 אלף ₪ מעל המחירון, זה אומר שהם קנו את הרכב ב 25 אלף ₪ מעל המחירון. אף סוחר לא מרוויח 30 אלף ₪ על רכב. תאמין לי שבעלי הסוכנויות לא פראיירים ולא יוותרו על רווח כזה לטובת הסוחרי רחוב. ואם אני טועה אז באמת היבואן הוא פראייר !!!
Turtle | 27.09.16
2.
אולי ישימו סוף לביזיון שמתרחש עם הטרייד אין.
אולי ישימו סוף לביזיון שמתרחש עם הטרייד אין. כשחיפשתי רכב jeep משומש ופניתי לסוכנויות קרייזלר, נאמר לי שאין להם טרייד אין והפנו אותי בעצמם לסוחרי מדרכה שלא הייתי קונה אצלם אפילו מסטיק אז בטח שלא רכב בשלוש מאות אלף ש״ח. האבסורד הוא שכל הסוחרים שהגעתי אליהם ביקשו בערך 30 אלף ₪ מעל המחירון הרשמי של הרכב. לא ברור איך היבואן מעדיף לוותר על רווח של הטרייד אין ומאפשר זילות של הרכב כאשר הוא מעביר את הטרייד אין לסוחרי רחוב. אין מה להשוות לטויוטה select, גם שם ביקשו על הלנד קרוזר הרבה מעל המחירון אבל לפחות ידעתי שאני רוכש רכב ממקום אמין.
Flame | 27.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת