אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכל העולם סופדים לפרס: ברק אובמה, ביל קלינטון ותרזה מיי יגיעו להלווייה

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
אינני צריך לבדוק , הייתי שם ב 73
אינני צריך לבדוק , הייתי שם ב 73 לאורך ציר הנפט והמצוקים שהיו מלאים בכלי שריון סורים פגועים מעורבבים עם שלנו כמו בקרב אבירים קדום . העשן עוד היתמר ואפילו גופות של סורים שלא פונו עדיין היה אפשר למצוא שרועות . התמונה האיומה והסוראליסטית הזאת העידה רק על דבר אחד , ששום דבר לא היה עוצר את השריון הסורי מלגלוש לכנרת ולטבריה עם הכלים האמפיביים הרוסים שריכזו , לא מחסור בחיילים דלק ותחמושת , וגם לא מפעל הטכסטיל בדימונה . דבר אחד עצר אותם וזה לחימת הגבורה ביומיים הראשונים של הסדיר עד שהגיעו המילואים , כמו כוח צביקה , כוח קהלני ועוד מפקדים דגולים נוספים שנתנו דוגמה אישית לחייליהם בשעות הכי קשות שיכולות להיות ובכך גרפו אותם אחריהם והצילו את מדינת ישראל . מי שלא ראה זאת במו עיניו יתקשהלהבין עד תום !
Bullhorn | 28.09.16
21.
שמעון פרס ז"ל , אישיות שנוייה במחלוקת פה
שמעון פרס ז"ל , אישיות שנוייה במחלוקת פה בארץ . הרבה פחות בחוץ לארץ שם הוא מייצג את הפנים השפויות של מדינת ישראל . לפחות בתחום אחד אין מחלוקת על תרומתו הגדולה  ורבת השנים למדינה וזה בתחום הבטחון והקיום הלאומי . בימי הלוויתו ובשלושים , מן הראוי שהציבור יעסוק בתרומתו וידחה את הפלוגתות לזמן מאוחר יותר במיוחד לנוכח הכבוד הרב שהוא זוכה לו כיום לאחר מותו מכל שועי עולם . בשבילי זה מקור לגאווה רבה . יהי זכרו ברוך !
Bullhorn | 28.09.16
20.
נו , תארו לכם שמלחמת יום כיפור הייתה
נו , תארו לכם שמלחמת יום כיפור הייתה מתחילה מקוו המצוקים של הגבול הבין לאומי מ 1948 . איפוא היינו היום ! ויש עוד אנשים שרוצים להחזיר את הגולן תמורת פיסת נייר . אותו דבר בדיוק גם בקוו יהודה ושומרון כפר סבא קלקיליה תל אביב וחדרה . למדו את הלקח הגדול כדי שלא נעשה עוד פעם טעות איומה שתעלה לנו ולילדינו בחיינו ובקיומינו !  לפחות בזה יש לשמעון פרס ז"ל קרדיט לא קטן מכיוון שהבין שלא רק צריך מפעל טכסטיל בדימונה שלא תמיד יוכל לעזור , אלא מפעל התיישבותי גדול בגדה , בלי קשר הדוק מדי לדעותיו בשנים האחרונות על הצורך בשלום עם הפלסטינאים . ועל כן דוז פואן לשמעון פרס הגדול מכולם !
Bullhorn | 28.09.16
15.
מדינת ישראל העלתה לארץ שכבות נחשלות מיהודי התפוצות.
מדינת ישראל העלתה לארץ שכבות נחשלות מיהודי התפוצות. אצל עולים אלה  (ובניהם) אין רגש-נחיתות:  הם סובלים מנחיתות של מממש. תפוצות מהן עלו בני כל השכבות (יהדות בולגריה, גרמניה, ...) הצליחו לתרום, לפרגן ולהשתלב - אך כיום הן מיעוט שקט וזניח.
Anchor | 28.09.16
12.
למחנכת התיחסות לארועי אקטואליה הינה חינוכית. לא להשאיר
למחנכת התיחסות לארועי אקטואליה הינה חינוכית. לא להשאיר את הילדים מנותקים. הייתי שמח אם בשעת חינוך שבועית היו מתייחסים לעוד ארועים בולטים. בילדותי, התרחש הארוע של משבר הטילים בקובה. העולם כולו היה תחת סכנת ההתנגשות ביו ארה"ב לברית המועצות. מתח רב היה באוויר. כל העולם עצר נשימתו. הסכנה למלחמת עולם שלישית ב-6 בערב שעון ישראל - היתה מוחשית. אנו, הילדים, לא ידענו ולא שמענו דבר. המורה כינסה אותנו והסבירה לנו מה קורה, מה עמדות הצדדית, על ארסנל הנשק הגרעיני ועל הסכנה שבפתח. איכשהו - היא עשתה זאת בלי להטיל עלינו מורא. רק גרמה לנו להבין.
Bulb | 28.09.16
10.
משביתים את כל תוכנית מערכת החנוך בשביל ללמד
משביתים את כל תוכנית מערכת החנוך בשביל ללמד על פרס ? טירוף אחד , עבודת אלילים .אפשר ללמד עליו במשך השנה עם מערכי שעור מסודרים  ומעודכנים . באופן שיעשו זאת לפי מה שהתפרסם היום זה אנטי חינוך ממדרגה ראשונה . מה הילדים בכלל יקבלו מזה בהנחתה שכזאת ? 
Bullhorn | 28.09.16
9.
לקרנית פלוג , שכחת לציין שאני הייתי שר
לקרנית פלוג , שכחת לציין שאני הייתי שר האוצר במשבר מניות הבנקים בשנות השמונים ובאינפלציה של 500 אחוז שהייתה אז ופרס רק היה העוזר שלי שהצטרף בגלל המצב . אני שתקנתי את המצב . דרך אגב פרס חייב לי עד היום שש לירות ישראליות ישנות שהלוויתי לו בזמן דיוני החירום הליליים בבניין בנק ישראל הישן .
Bullhorn | 28.09.16
8.
וואלה צודק . עדיף שיתרום את גופו למדע
וואלה צודק . עדיף שיתרום את גופו למדע או שישרפו את הגופה ויפזרו את האפר מעל הים התיכון . ככה עשו גם לאינדירה גנדי מעל הגנגס ולבן לאדן אי שם מעל האטלנטי , אלף אלפי הבדלות . את הכבוד המגיע לו אפשר גם בלי לוויה מסובכת ומסוכנת . אפשר כנס בבית ברל מה רע ?
Bullhorn | 28.09.16
5.
פתאום שכולם מתים מתחילים לבנות להם פנטזיות של
פתאום שכולם מתים מתחילים לבנות להם פנטזיות של החיים , המורשת של רבין , המורשת של גנדי , המורשת של גולדה , המורשת של פואד המורשת של דיין ועכשיו המורשת של פרס . לא מורשת ולא בטיח . אם לא היה במקום ובזמן הנכון דדו ז"ל , לא הייתה היום מדינת ישראל ודווקא עליו לא עשו מורשת ורק הכפישו . מזרח תיכון חדש , הצחקת אותנו פרס .
Bullhorn | 28.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת