אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רפורמת הקורנפלקס יוצאת לדרך, צפוי כאוס בנמלים וגל תביעות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מקוה שזה יוזיל את סל הקניות.... אני רק
מקוה שזה יוזיל את סל הקניות.... אני רק צריך גג לישון תחתיו - ואוכל לאכול.... זה מספיק לכל אדם , אבל פה בישראל הכל יקר , הכל קשה , כולם גנבים ,  תמיד חם , שחיתות הרימה את ראשה..... להמשיך..???? אני אסיים בבקשה  ובתקווה שסוף סוף יירדו המחירים של המזון , זה הכל - רק אוכל וקורת גג...... זה מספיק.!!
Tooth | 30.09.16
10.
הרפורמה הזו היא ברוח ארה"ב בה השווקים פתוחים,
הרפורמה הזו היא ברוח ארה"ב בה השווקים פתוחים, אך מחירי הפרת חוק גבוה. אני חושש מאוד, שזה לא יעבוד בישראל מדינת הקומבינה, בה אין למשווקים את תרבות הכבוד הבסיסי לקהילה וללקוח ומשווקים מוכנים לדחוף לציבור כל דבר אם זה יכניס להם עוד שקל. אני מקווה שהפיקוח של משרד הבריאות יעמוד בפרץ, אך חושש שעם מוצרי המזון שייבאו ללא פיקוח - עוד נתגעגע מאוד למצב בו כל מה שניתן לפחד ממנו הוא סלמולנה בדגני הבוקר.
hayapu | 29.09.16
6.
תגובה למס' 4: מי שהורס את התעשיה המקומית,
תגובה למס' 4: מי שהורס את התעשיה המקומית, אלו החברות הישראליות עצמן או יותר נכון -הבעלים שלהן, שמרשים לעצמם לסחוט את האזרחים במחירים מופקעים. והדבר הכי מכוער בהתנהגות שלהם, הוא שאת אותם מוצרים, הם מוכרים בחו"ל, במחירים יותר נמוכים!...אז עם כל הכבוד לך - אתה טועה ומטעה!
Bulb | 29.09.16
5.
הרס התעשיה המקומית  כולם יתחיחלו להיות מרוכזים ברווח
הרס התעשיה המקומית  כולם יתחיחלו להיות מרוכזים ברווח וישכחו מהלקוחות רק יפטרו את עובדי הייצור המסכנים  ברגע שלא תהיה תחרות מהתעשיה המקומית המחירים ישובו לעלות ויהיו עוד מסכנים שיגידו שמעמד הביניים דופק אותם וחייבים להצביע לסקטורים שמבטיחים לעזור אך חושבים רק על המשכורות הגבוהות שמספקת הכנסת  כנראה שאף אחד מאנשי האוצר לא היה בקווי היצור שנעלמים ולא יחזרו
Seahorse | 29.09.16
4.
נו אז הלכתי אתמול לקנות 'כריות' בסופר. כמה
נו אז הלכתי אתמול לקנות 'כריות' בסופר. כמה עולה? 20 שקל. 20 שקל!! אתם מבינים? אף אחד לרא קונה את זה בכלל, הכל מלא בסלמונלה, אבל המחיר, נשאר אותו דבר. אולי 2 שקל פחות. אז הגיע הזמן שתלמה תשלם את המחיר ונתחיל לקבל מוצרים זולים זולים וטעימים לא פחות.  קדימה.
Button | 29.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת