אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיווח: חברה של טראמפ הפרה את האמברגו על קובה

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אתם סוטים מהנושא שהוא העברת כספים בהסתר ובמרמה
אתם סוטים מהנושא שהוא העברת כספים בהסתר ובמרמה לאוייב על ידי המועמד לנשיאות טראמפ , שנאה דורש אבל לא מקיים ! חוץ מזה לא תמיד נשים בשלטון מביאות ברכה לציבור למשל מהתקופה העתיקה , הלנה מטרויה שזכרים חרמנים נלחמו עליה עם צבאותיהם והסוף נגמר באסון לטוריה שנחרבה כליל ושאוכלוסייתה נשחטה . תשאלו את אכילס שהיה אחד החרמנים ושנפגע בקרב מחץ בקרסולו ומאז קיים הביטוי עכב אכילס , כמצב לחולשה ופגיעות . ולא חסרים מקרים נוספים בהיסטוריה
Bullhorn | 30.09.16
12.
זה קורה בדרך כלל בשנות ה 40 שזוגות
זה קורה בדרך כלל בשנות ה 40 שזוגות לאחר 20 שנות נישואין קהתה האהבה ביניהם וכל אחד מבני הזוג מחפש לו ריגושים חדשים או תזכורת לימי הבחרות . לכן חשוב מאוד לחדש כל הזמן את העניין בין בני הזוג ויש עשרות דרכים לעשות זאת . פנו לקליניקה שלי לייעוץ .
Bullhorn | 30.09.16
10.
זה בכלל לא צריך להדאיג אותה להיפך ,
זה בכלל לא צריך להדאיג אותה להיפך , היא יכולה לטעון שהיא כשרה למהדרין בתחום הזה ושהיא סלחה לביל בשביל לשמור על שלום בית ועל צ'לסי הקטנה שלא תיפגע . זה רק יכול לעזור לה בדעת הקהל ולוץ מזה , היא יכולה לטעון שרוב הגברים הם זנאים כולל טראמפ ולכן הגיע הזמן לבחור נשים לתפקידי מפתח .
Bullhorn | 30.09.16
3.
תפסיקו לחנטרש , אין כמעט גבר שלא בגד
תפסיקו לחנטרש , אין כמעט גבר שלא בגד באשתו וגם להיפך . אפילו שמעון פרס הגדול , בן גוריון הגדול מכולם ושזר הנבך  שהיה נשיא(בזמנו עם רחל המשוררת ) . מה שלא בסדר אלו מעשים בכפייה או מעשים כמו שעשה דוד המלך ששלח את בעלה של בת שבע למות בקרב בזמן שהוא כמצביע (צ'יף אוף סטאף) , נשאר מאחור בסוויטה המלכותית בירושלים וזיין את בת שבע מהבוקר ועד הערב בהסכמתה . קליאופטרה למשל ניצלה את מחמדיה על שני מצביעים רומים מפורסמים בשביל להשיג יתרונות פוליטיים למצרים . אלו העובדות מאז ומעולם והדברים רק התגברו בעידן המודרני וכל השאר זה רק היתממות וספקולציות חולניות !
Bullhorn | 30.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת