אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תומכי טראמפ פיתחו שפה סודית כדי להתחמק מצנזורה ברשת

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
אין כמו הפרופוגאנדה שלכם. מ"מאות משתמשים" הגעתם ללהשמיץ
אין כמו הפרופוגאנדה שלכם. מ"מאות משתמשים" הגעתם ללהשמיץ את כל תומכי טראמפ (בערך חצי מאזרחי ארצות הברית). בגלל זה אנשים תומכים בטראמפ. כי נמאס להם שהתקשורת אומרת להם למי להצביע ומנסה להטות את הבחירות. כן יש לטראמפ כמה תומכים גזענים. כנראה גם יותר מכמה מאות. אני בטוח שגם להילארי יש לא פחות.
Popsicle | 04.10.16
16.
המגזין הזה והחצי השני שלו ווינט, כבר מזמן
המגזין הזה והחצי השני שלו ווינט, כבר מזמן לא נותנים ביטוי לערכים שמאלניים. צא מהסרט שלך, ועדיף שגם החברים ההזויים שלך שכל דבר רע בחיים שלהם נגמר במילה שמאלני, יכירו בעובדה, שהמגזין הזה עושה הכל בשביל דבר אחד: כסף! כבר מזמן הבינו פה, שצואה זה מה שמושך זבובים, וזבובים זה מה שמביא כסף למפרסמים שלהם. כדאי שתכיר בעבודה הזו כמה שיותר מהר לטובתך האישית והאינטלקטואלית, אפילו ישראל היום שהוא עיתון משוחד לחלוטין כבר יותר מהימן ממה שהעורכים של ווינט מסוגלים להביא. כל מה שמעניין אותם זה כסף, לזכותם יאמר, להם אין טייקון חבר שממן להם שטיפת מוח של אזרחים, להם יש ראש ממשלה שלא איכפת לו עם העיתונות בארץ תמות מרעב, ואף מעדיף זאת כך כדי שאהבלים כמוך יוכלו להרגיש חכמים מלראות רק רבע מהתמונה הגדולה.
Hat | 04.10.16
15.
(((יהודים))) מסומנים עם סוגריים ע"י תומכי טראמפ כבר
(((יהודים))) מסומנים עם סוגריים ע"י תומכי טראמפ כבר תקופה ארוכה, המקור ל-skittles זה ציוץ אומלל של הבן של טראמפ שהשווה פליטים ערבים לממתק הפופולארי ("אם יש קערה של skittles ואני אומר לך ש-3 יהרגו אותך, האם תיקח חופן?"). מדהים שלפסיכי הזה יש תומכים בישראל, גם אם הוא בעצמו לא אנטישמי, הוא מסרב בתוקף לגנות אנטישמים וגזענים מוצהרים, ונהנה במודע מתעמולת השנאה שהם מייצרים עבורו.
Wheel | 04.10.16
9.
קשה להאמין שאתם מפרסמים את השטויות האלה בלי
קשה להאמין שאתם מפרסמים את השטויות האלה בלי טיפה של מחקר והבנה בנושא. השנאה שלכם לכל מה שלא שמאלני אבדה עליכם את נפשכם חיפוש קצר בגוגל מגלה שאין קשר בין הדברים האלה לתומכי טראמפ. מדובר בתגובה של חברי האתר 4chan למדיניות של גוגל. 
Ducky | 03.10.16
7.
לטראמפ בצעירותו היו קשרים עם ה KKK (קו
לטראמפ בצעירותו היו קשרים עם ה KKK (קו קלוקס קלאן ) ויש שמועות שהיה אף חבר בסניף שלהם בניו יורק (המקביל למפלגה הנאצית האמריקאית) . יכול להיות שהוא השתנה למרות שאת דעות היסוד שמושרשות אצל כל אחד מגיל צעיר , קשה לשנות בגיל מבוגר . אולי הבעל היהודי של בתו ימתן אותו , לפחות באנטישמיות אם לא בגזענות לשחורים ולהיספנים שמאוד בולטת אצלו .
ChefHat | 03.10.16
6.
טראמפ ממונף ע"י השקעות רוסיות. שום בנק אמריקאי
טראמפ ממונף ע"י השקעות רוסיות. שום בנק אמריקאי לא מוכן לתת לו כסף. והנה הרד-נק הממוצע שונא המקסיקנים/שחורים/יהודים וקומוניסטים. הולך להצביע למועמד של פוטין. טראמפ במועמדותו חשף את הבטן הרכה של הבחירות בארה"ב. מי יודע איך תראה המפלגה הרפובליקנית ביום שאחרי הבחירות, אולי פיצול לשתי מפלגות יציל אותה. 
Weights | 03.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת