אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוד צרות לטראמפ: קרן הצדקה שלו חשודה בהפרת חוק

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
גם אם היה דובר אמת ובפירוש זה לא
גם אם היה דובר אמת ובפירוש זה לא המצב , את מי בעצם מייצגים טראמפ וסגנו ? את שכבת האוכלוסיה השמרנית ביותר בארצות הברית מחגורת הנצרות שמתנגדת בקיצוניות לחופש האשה על גופה להפלות , לחופש של זהות מינית לבני האדם , רוצה להכניס את הדת הנוצרית לבתי הספר והמכללות (מה יעשו היהודים ?) , תומכת בקיצונים בדרום הכבד שרוצים עדיין לפרוש מארצות הברית ובוודאי לא לשלם מיסים בכלל ,חלק מהם הם ה KKK , בקיצור , להחזיר את אמריקה מאה שנה אחורנית ולבטל את כל ההשגים של החברה הדמוקרטית הנאורה . מכאן גם הגזענות והיחס השלילי להיספנים .
ChefHat | 05.10.16
8.
טראמפ סגנו והצוות שלהם מנסים לכסח כל הזמן
טראמפ סגנו והצוות שלהם מנסים לכסח כל הזמן את הקרנות של הזוג קלינטון שתורמות עשרות מיליונים לצרכי ציבור שונים , דברים בדוקים וגלויים  , בעוד שהנוכל טראמפ לא רק שלא שילם סנט אחד למס ההכנסה משך 18 שנה , הוא גם ניסה להסתיר את העובדה הזאת מהבוחרים , ועכשיו התברר גם שקרן התרומות שלו פועלת בניגוד לחוק , ללא רישומים ודוחות מתחייבים , בשביל להסתיר הכנסות . כנראה לשימוש פרטי של טראמפ עצמו . צריך להיות דפוק בראש לגמרי בשביל להאמין למילה אחת שלו או להצביע עבורו בבחירות . כולם תקווה שרוב האמריקאים ביניהם הרבה רפובליקאים מתפכחים עכשיו מהנוכל הזה טראמפ שמהלך שנים על שביל צר מאוד שהוא על גבול הפלילי !  המקרה של טראמפ מזכיר את "תעלת בלאומילך "של אפרים קישון !
ChefHat | 05.10.16
6.
תפסיק לבזבז  זמן לענות לאדיוט מטורף שרואה בכל
תפסיק לבזבז  זמן לענות לאדיוט מטורף שרואה בכל דבר קשר שמאלני. אפילו לא ברור מאיפה הפסיכי הזה לקח שטראמפ ימני. טראמפ לא ימין ולא שמאל אלא פלייבוי מפונק שמצא משחק חדש להשתעשע בו "בוא נראה אם אני מצליח לשטות בעם האמריקאי".
Popcorn | 04.10.16
4.
מה שחשוב הוא , אם העובדות שנחשפות עכשיו
מה שחשוב הוא , אם העובדות שנחשפות עכשיו על טראמפ הן נכונות או שקריות . יכול להיות שכבר מזמן היה צריך לפרסם אותן רק שבזמנו , הוא לא היה בעיין הציבורית כבעל בתי קזינו הימורים ומארגן תחרויות של מלכות יופי . עכשיו זה חשוב מאוד כל פרט כי אם ייבחר לנשיא יהיו גורלות של מליונים באמריקה ובעולם בידיו . צריך לברר עוד לפני יום הבוחר אם הידיים נקיות או מלוכלכות !!!
ChefHat | 03.10.16
2.
HE IS A CROOK לא יעזור . יכול
HE IS A CROOK לא יעזור . יכול להיות שהנשיא הבא של ארצות הברית יהיה נוכל וותיק . אם זה יקרה זה יהיה בגלל אוהדיו השרופים ועוד הרבה אנשים פשוטים שנופלים בפח וברשת הנוכלות שלו , תוך שהם מסרבים כסומים בארובה לבחון ולהתעמת עם העובדות שנחשפות . קרוב לוודאי שמה שמתגלה זה רק קצה הקרחון אצל מר דונלד ג'יי טראמפ .
ChefHat | 03.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת