אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בליכוד ובמחנה הציוני מכחישים מגעים לממשלת אחדות: "מידע כוזב"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
פעם היו מנהיגים גדולים , לפידים לפני המחנה
פעם היו מנהיגים גדולים , לפידים לפני המחנה כמו אשכול , קדיש לוז , יגאל אלון , בגין , בן אהרון ועוד . כולם קיבוצניקים או יוצאי קיבוץ , תנועה שהובילה את העם . מה היום ? סתם לפלפים כמו הרצוג וכבל או ביבי כחלון ויאיר לפיד , עירונים מקולקלים וחלקם יוצאי מעברות שבקושי קיבלו חינוך . מה הפלא שהעם התיאש ומבואס מכולם ......
ChefHat | 05.10.16
11.
תסלח לי מאוד , אתה אשכנזי מחורטט ,
תסלח לי מאוד , אתה אשכנזי מחורטט , בגין בכלל נולד בקזבלנקה ולא היה מעולם חבר קיבוץ . הוא היה המנהיג הגדול מכולם אחרי בן גוריון . גם הפציץ במרכאות את הקיבוצים על בריכות השחייה שלהם וגם ידע להפציץ בלי מרכאות את הכור האטומי בעירק כשהיה צריך .  מי זה ביבי ובוז'י לעומתו . הצחקת את כל הליכודניקים הוותיקים .
ChefHat | 05.10.16
10.
שתי מפלגות שמייצגות כל אחת לפי האידיאולוגיה שלה
שתי מפלגות שמייצגות כל אחת לפי האידיאולוגיה שלה , זרמים חברתיים והסטורים עיקריים בחברה הישראלית ושעושות צחוק מבוחריהם כיום מרגע שנסגרו הקלפיות ועד הרגע שהן ייפתחו מחדש ! לא פלא שרבים התייאשו מהפוליטיקה ומעדיפים שלא להצביע בכלל . האדישות הזאת של הציבור שהיא פרי ההילולים של מעשי והתנהגות המנהיגים משתי צידי המתרס , היא היא הסכנה האמתית להמשך המשטר הדמוקרטי בישראל כי לוואקום הפוליטי הזה מזדחלים וחודרים כל מיני גופים סרטניים קיצוניים משמאל ומימין שרק מתחזקים כתוצאה מהאדישות !.
ChefHat | 04.10.16
8.
הרצוג יודע שזו הקדנציה האחרונה שלו בפוליטיקה יקח
הרצוג יודע שזו הקדנציה האחרונה שלו בפוליטיקה יקח איתו את שחקני הספסל האחורי יפלג את מפלגת העבודה וקדימה לזרועותיו של הנוכל נתניהו מר בטחון מר כלכלה מר ארדואן ממשלה של נחשים צדק בוגי צריך נעלים גבוהות לא נורא לפיד יקצור את הפרות בעתיד העיקר שמירי רגב תהייה בקבינט זה הנכס והבטחון של ישראל 
Cocktail | 04.10.16
7.
ביבי כנראה רוצה לקדם מהלכים, לכן הוא חייב
ביבי כנראה רוצה לקדם מהלכים, לכן הוא חייב את הרצוג לצידו. במצב הנתון כרגע, ביבי מסונדל מכל הכיוונים, וכל צעד לקראת מהלך חדש, הממשלה תיפול. ביבי עלול להנהיג עוד שלש שנים, מבלי שעשה מהלך משמעותי, שהוא מאמין בו. הממשלה הופכת מיום ליום, לממשלת שיתוק. 
Bug | 04.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת