אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"איזנקוט אמר שמנענו איראן גרעינית". עימות הסגנים

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
העימות בין השניים מאיר וחושף לפתע פינה מאוד
העימות בין השניים מאיר וחושף לפתע פינה מאוד חשוכה אצל מחנה טראמפ . את מי פנס מייצג ? את הנוצרים הקיצונים מחגורת הנצרות שמתנגדים לחופש ההפלות , לחופש הזהות המינית , שלא רוצים לשלם מיסים בכלל , רוצים להכניס את הדת הנוצרית לבתי הספר והמכללות , חלק מהם בעיקר בדרום העמוק רוצים עדיין לפרוש מארצות הברית 160 שנה אחרי מלחמת האזרחים , חלק מהתומכים הם גם ה KKK . מכאן גם הגזענות של הקבוצה הזאת כולל טראמפ וסגנו נגד השחורים וההיספנים . צריך להיות משוגע כדי לתמוך בקבוצה כשזאת ובנציגים שלה לנשיאות , טראמפ ופנס !
ChefHat | 05.10.16
4.
ממני ??? שטויות במיץ . ביבי כראש ממשלה
ממני ??? שטויות במיץ . ביבי כראש ממשלה לא צריך לפחד מאף אחד אלא להקשיב ולתת כבוד גם לדיעות אחרות משלו בעיקר בענייני פקוח נפש וקיום המדינה וזה הוא לא עושה . מה הרקע שלו ? בסך הכל קצין זוטר בסיירת מטכל . יחד עם אייזנקוט , רוב מכריע של אנשי צבא בדרגות בכירות ובתפקידי מפתח , וגם אנשי מוסד בכירים ומהשבכ , התנגדו לרעיון של ביבי שפורסם ביוזמתו בפרהסיה בתקשורת (כלב נובח לא נושך) , להתקיף לבד את אירן מהאוויר בלי ארצות הברית ובלי מדינות אירופאיות נוספות שלצידנו בדרך כלל . לטענת המומחים , אירוע כזה ביוזמתנו הבלעדית עשוי היה לסכן את קיומה של מדינת ישראל או להחריבה בגלל תגובת האירנים ובני בריתם באיזור . ביבי בהתחלה לא רצה להקשיב לכל היועצים והמומחים והמשיך במנטרות שלו עד שעלה החשד הגדול שכל העסק מטעמו נועד בכלל למטרות הבחירות שלו ולא יותר . ביבי בהתנהגותו והתנהלותו די מזכיר את טראמפ הנוכל !
ChefHat | 05.10.16
2.
אתה דפוק לגמרי . הרמטכל אייזנקוט לא דיבר
אתה דפוק לגמרי . הרמטכל אייזנקוט לא דיבר עם המועמדים או סגניהם . הם ציטטו דברים שאמר בארץ מזמן לתקשורת בישראל ואם משהוא לא היה בסדר , היו באים אתו חשבון מזמן . חוץ מזה מה המדיניות כיום של ביבי ההיסטרי בענייני הגרעין של אירן אחרי שעשה רוח גדולה בעניין לפני הפריימריז בליכוד ובבחירות ? דממה מוחלטת . יכול להיות שכבר למד והבין "שכלב נובח לא נושך !"
ChefHat | 05.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת