אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"להפסיק את הפארסה של דחיית ניסיונות מכירות חברות ביטוח"

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כל הכבוד לדורית סלינגר "שומרת החומות" המגינה אפשר
כל הכבוד לדורית סלינגר "שומרת החומות" המגינה אפשר לומר בגופה על חסכונות אזרחי ישראל. אחרי הפארסה של ועדת בכר, צריך לוודא שהרוכש/ים, הנו בעל יכולת, יציב ואמין, ככל הניתן במסגרת המגבלות. העיקר אינו מכירת חברות הבטוח, אלא ההגנה על החסכונות. החשש אינו סתמי וגם ח"כ אלי כהן, מבין זאת. יוגדרו בהזדמנות זאת, ההגנות שהמדינה תידרש לתת לחסכונות המשקיעים והחובות והמגבלות של המשקיעים. בקיצור, שלא יעשו עלינו סיבוב וישאירו אותנו עם שוקת שבורה. 
Sword | 06.10.16
2.
זה שאידיבי גייסו את גולן חזני והפכו אותו
זה שאידיבי גייסו את גולן חזני והפכו אותו לעיתונאי הבית זה ניכר בכול הכתבות שלו, אבל מה לח"כ אלי כהן לענייני הביטוח? איך פתאום הוא נזכר בנישה הזו? גם אותו אידיבי הצליחו לגייס?  ח"כ אלי כהן, עד כה עשית רושם של איש מקצועי ועושה את הדרוש ללא אג'נדות, מציע לך להתעסק בתחום של הבוס שלך שעד כה לא נחל הצלחה מרובה, ולעזוב את דורית לעשות את עבודתה, סוף סוף יש רגולטור שדואג לחוסכים, אל תפריע!
Bus | 06.10.16
1.
ח"כ אלי כהן צודק. הגיע הזמן שאגף שוק
ח"כ אלי כהן צודק. הגיע הזמן שאגף שוק ההון באוצר יעבוד על בסיס קריטריונים מוגדרים ולא בהתאם לגחמות הפקידים. יחד עם זאת, על פניו נשמע שהמתעניינים בחברות הביטוח הישראליות הם אנשי עסקים מפוקפקים ואצלם לא הייתי מפקיד את כספי החסכון הפנסיוני שלי. הגיע הזמן לקדם את מכירת חברות הביטוח באמצעות הנפקה לציבור תוך ביטול גרעיני השליטה, ממש כמו שנהוג בעולם.
Planet | 06.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת