אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טוויטר רוצה למצוא קונה עד החודש, אבל גוגל, אפל ודיסני בחוץ

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אח יקר זה שחיברת כמה מושגים וכמה קלישאות
אח יקר זה שחיברת כמה מושגים וכמה קלישאות לא עושה פחות חרטטן .  חבל לי בכלל להסביר את השטויות והסתירות במה שאתה אומר אז אני רק אתמקד ברשותך בעובדות.  1.עד 2016 טוויטר הפסידו 2 מיליארד דולר במהלך 10שנים.  2.החברה נסחרת שלוש שנים אחרי ההנפקה בפחות מהמחיר ביום המסחר הראשון.  3.הרווח שלהם ב2016 הוא רווח לפני הוצאות על אופציות ועלויות אחרות.  4.הם נכנסו להרפתקה חדשה של זכויות שידור שתעלה להם הרבה כסף במהלך השנים הבאות. 
Bone | 07.10.16
7.
ככל הנראה אינך יודע מה פירוש המילה "חמדנות".
ככל הנראה אינך יודע מה פירוש המילה "חמדנות". בגדול, פירושה לרצות יותר ממה שאתה יכול להשיג. כרגע בעלי המניות מרויחים (והחברה אפילו מגדילה את הרווח מרבעון לרבעון - כל הנתונים זמינים באתר של נסדק). כמובן שהם רוצים להרויח יותר; לגיטימי. הם לא יכולים להרויח יותר (ומקנן בי החשש שהם יודעים זאת, אבל, אתה יודע, אפקט העדר והכל) ולכן כל צעד שינקטו לשינוי המצב סביר שיגרום דווקא להפסדים, ומאחר ואין מעצור, גם לקריסה.
Lobster | 07.10.16
6.
אח יקר, חמדנות זה סתם מילה שבולשביקים אוהבים
אח יקר, חמדנות זה סתם מילה שבולשביקים אוהבים כמו חזירי.. אין דבר כזה שוק ההון זה סיכוי מול סיכון כולם "חמדנים"  כולם רוצים להרוויח כמה שאפשר, המשחק זה כמה אפשר להרוויח מול כמה הסיכון להפסיד.  בנוסף אשמח אם תסביר לי מה ואיפה החמדנות במקרה טוויטר..? 
Submarine | 06.10.16
3.
אחי אתה על סמים?  ללא שוק ההון לא
אחי אתה על סמים?  ללא שוק ההון לא היו מרימים את החברה הזאת ועוד רבות וטובות.  החברות מגייסות כסף למען משקיעים שמרווחים כסף(באופטימליות).  אתה רוצה שירותים טובים שלא נהרסים ע"י שוק ההון שמעתי שבקובה הרפואה מצוינת... יש אבל בעיות עם כל השאר.  דרך אגב הטענה שלך על חברה מצוינות וריווחית קצת מוגזמת ומספיק לראות את הלהט שלהם למכור ואת חוסר הרצון של החברות מלאות הכסף לקנות.  אולי מפריע נטישת המנויים המדווחת.. 
Submarine | 06.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת