אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הלוחמה הפסיכולוגית בין ארה"ב לרוסיה מגיעה לקלפי

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
האפשרות שמעלה גורביץ נראית סבירה ביותר. בהיבט מדיניות
האפשרות שמעלה גורביץ נראית סבירה ביותר. בהיבט מדיניות החוץ של ארה"ב, לפוטין לא ממש משנה מי יהיה הנשיא הנבחר. יותר חשוב לקובעי המדיניות ברוסיה, לראות את ארה"ב מתערערת מבפנים, ואין כמו תאוריות קונספירציה לערער את אמון הציבור בממשל הפדרלי. לכן עדיף לרוסים לתמוך ולעודד כל שמועה וגורם שיש ביכולתו לממש מטרות אלה, זאת במקום להיות מעורב בבחירת נשיא.
Basketball | 10.10.16
4.
תקשיב כשהם אומרים מה הם רוצים ואולי אז
תקשיב כשהם אומרים מה הם רוצים ואולי אז תבין! (אבל תצטרך ללכת לערוצי מידע אלטרנטיביים כי ב-CNN וב-MSNBC רק מדווחים על מי שתומך בסטטוס קוו). הנה מה שהם רוצים: הם רוצים מימון ממשלתי למפלגות, ואיסור על תרומות בסכומים גדולים מתאגידים ומעשירים. נכון בארה"ב יש בחירות כל 4 שנים. אבל בלי קשר לאיזו מפלגה מהשתיים נכנסת לבית הלבן - וול סטריט תמיד מנצחת בבחירות.
Raindrop | 09.10.16
2.
למעלה מ 160 מיליון איש ואישה הולכים להצביע
למעלה מ 160 מיליון איש ואישה הולכים להצביע בנובמבר לנשיאות של ארצות הברית . הדמוקרטיה במיטבה . ישנן בעיות בכל דמוקרטיה זה ידוע  כמו הון ושלטון , אי קיום הבטחות של הנבחרים וכיוצא באלו . כל 4 שנים אפשר להחליף נשיא או מפלגה שלטת כמו בדמוקרטיות אחרות . השיטה היא לא מושלמת אבל אין לה תחליף . מה רוצים המבקרים ? שיטה ומשטר כמו אצל פוטין , או אסאד או מאו צטונג ויורשיו , או כמו בצפון קוריאה ??? קל לקשקש שטויות של ביקורת בלי אחריות ובלי להציע אלטרנטיבות !!!!
Raindrop | 09.10.16
1.
תתעדכנו כלכליסט. הציבור האמריקאי כבר מזמן איבד את
תתעדכנו כלכליסט. הציבור האמריקאי כבר מזמן איבד את האמון בשיטת הבחירות. רובו כבר יודע שוול סטריט תמיד מנצחת. בכל מערכות הבחירות מאז לפחות שנות ה-60, גולדמן זקס תמיד מנצח, בלי קשר לאם הרפובליקנים או הדמוקרטים מגיעים לבית הלבן. גולדמן זקס קונה את שניהם.
Raindrop | 09.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת