אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מו"פ עונת התפוזים: הטכנולוגיה העילית הבשילה ויוצאת לעבוד בשדה

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
כנראה שחלק גדול מן המגיבים פה הם בורים
כנראה שחלק גדול מן המגיבים פה הם בורים עם 12 שנות לימוד בלבד. המיכון של החקלאות, כמו של כל דבר אחר, לא גורמת לכך שתהיה פחות עבודה, אלא פחות עבודת כפיים לא יעילה. תמיד יצטרכו עובדים: בעידן שבו כל עבודת הכפיים תהיה ממוכנת יזדקקו להמוני מהנדסים וטכנאים וצבאות של אלגוריטמיקאים, מתכנתי קוד ואנשי QA. מה שלא יצטרכו יותר זה בורים שיודעים רק לעשות עבודה פשוטה עם הידיים שלהם. ככה שמה שהעולם צריך הוא שאנשים ינטשו את המסורות המפגרות שלהם שמונעות מהם מלהצטרף לעולם המערבי ויתחילו להשקיע הכל בחינוך והשכלה טכנית לפי הדגם של העולם המערבי. החברה האנושית לא זקוקה יוצר לעובדי כפיים ואפשר לראות שהרוב המוחלט של העוני בעולם הוא בקרב חסרי השכלה...
Box | 16.10.16
21.
איפה הימים הטובים בהם כדי לכתוב תגובה כזו
איפה הימים הטובים בהם כדי לכתוב תגובה כזו היית צריך בסה"כ לכתוב על חתיכת נייר, ללכת לזרוק אותה לתוך תיבה, לחכות שאדם יבוא לאסוף אותה, לזרוק אותה לידיים של אדם אחר, שיקליד אותה, ידפיס אותה, ויתן לאדם אחר שיזרוק אלפי עותקים של העיתון המודפס לבית של הקוראים. 
Bottle | 15.10.16
12.
מה שמדאיג בכל העניין, שלא נפגוש יותר חקלאים
מה שמדאיג בכל העניין, שלא נפגוש יותר חקלאים עם כובע טמבל. חקלאי העתיד יתהלכו עם חלוק לבן ויעבדו את האדמה, מתוך חדרים ממוזגים בעזרת מכשור טכנולוגי, רובוט ומחשב. הקדמה דבר מבורך, חקלאות עם רובוט, יכולה להביא ליבולים גדולים יותר מאחר וכל צמח וכל עץ, מקבלים טיפול 5 כוכבים.
Lobster | 14.10.16
8.
ללא ספק ישראל ניצבת בחוד החנית בכל הקשור
ללא ספק ישראל ניצבת בחוד החנית בכל הקשור לפיתוח רובוטיקה חקלאית . מדענים מהטכניון בשיתוף מכון וולקני ,  חשפו לאחרונה רובוט רב תכליתי  פרי המצאתם  לגידול תפוחי אדמה . הרובוט  המכונה CARTOFALLE   חורש את האדמה , זורע אותה בפקעות תפוחי אדמה  , מדשן , משקה , קוטף , מקלף , מבשל , מתבל ו...אוכל אותם ! 
Butterfly | 14.10.16
6.
 תאר לעצמך שנוכל לקנות בזול פירות מצוינים, בגלל
 תאר לעצמך שנוכל לקנות בזול פירות מצוינים, בגלל שהעלויות של הגידול יהיו הרבה יותר נמוכות מאשר היום! בסופו של דבר, אנשים יוכלו לחיות ברמה טובה במעט כסף, ומי שירצה להעלות את רמת החיים שלו- שיעבוד בלהמציא עוד חידושים... סך הכל זה גם מה שקורה היום- במשכורת נמוכה אתה יכול לחיות ברמת חיים שהיתה נחשבת גבוהה לפני עשרים שנה. 
Elephant | 13.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת