אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה טראמפ טוב יותר לשוק המניות מקלינטון?

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
טראמפ חושב מחוץ לקופסה בגלל שאין לו קופסה.
טראמפ חושב מחוץ לקופסה בגלל שאין לו קופסה. בעוד האמירה על קלינטון נשמעת נכונה, במקרה של טראמפ מדובר על ספקולציה פרועה. האיש שקרן פתולוגי, מושחת לחלוטין ומחוייב רק לחשבון הבנק שלו. הוא הוכיח את כל שלושת הנקודות האלה שוב ושוב ושוב. איך בדיוק זה יועיל לכלכלה האמריקאית יגידו הקוראות בקפה.
Carrot | 14.10.16
9.
טראמפ הוא איש עסקים שיחתוך את התקציב הצבאי
טראמפ הוא איש עסקים שיחתוך את התקציב הצבאי המנופח ויציל את הכלכלה האמריקאית. כיום כ-55% מתקציב ארה"ב מופנה למערכת הבטחונית. זו כמות כסף עצומה. מי האויב של ארה"ב? דאעש? אין להם אפילו חיל אויר. למה יש לארה"ב מעל 800 בסיסים ברחבי העולם (אף אחד לא ממש יודע כמה באמת בסיסים יש להם)? במונחים אבסולוטיים (סכום בדולרים) ארה"ב מוציאה על בטחון יותר מ-7 המדינות שמתחתיה ברשימת ההוצאות גם יחד - כ-36% מתקציב הבטחון העולמי. לשם השוואה, רוסיה מוציאה רק 4% מתקציב הבטחון העולמי. אבל רוסיה היא מדינה שפויה.
Wheel | 13.10.16
7.
כלכלת ארה"ב (ורוב העולם) היא כלכלה מבוססת חוב
כלכלת ארה"ב (ורוב העולם) היא כלכלה מבוססת חוב (debt-based economy). כלומר כדי שהמערכת תעבוד, באופן פרדוקסלי כמה שיותר אנשים צריכים להכניס את עצמם לחובות. בעיקרון לעולם אין במערכת כולה מספיק כסף כדי לכסות את כל החובות, ולכן אנשים נדחפים לעוד ועוד חובות חדשים כדי לכסות חובות קודמים. חוב שגדל למימדים עצומים הוא אם כן בלתי נמנע. אל תגידו שזה איכשהו עובד כבר אלפי שנים, ולכן השיטה תוכל גם איכשהו להמשיך עוד אלפי שנים. הניתוק מתקן הזהב קרה רק לפני מספר עשורים. מאז החוב הלך וגדל. הנושים של ארה"ב לא לוחצים עליה כי היא נקודת המשען האחרונה. אם היא תפשוט את הרגל היום, כל האליטות בעולם יתרוששו בן לילה. לכן ממשיכים את ההצגה. עד שבכל זאת משהו יקרה. מהפכה אלימה מלמטה או עליה של מטבע אחר.
Wheel | 12.10.16
6.
נכון שיש גורמים נוספים, למשל שלום עולמי. הייתי
נכון שיש גורמים נוספים, למשל שלום עולמי. הייתי חושב אבל שהיחסים הסבירים בין טראמפ לבין פוטין הם סיבה מעולה להעדיף את טראמפ. מלחמות נוספות ועוינות קשה בין ארה"ב לרוסיה לא יועילו לכלכלה (ולא לאף אחד ושום דבר אחר, חוץ אולי מייצרני נשק). 
Cactus | 12.10.16
3.
האם הפסקה הבאה קשורה למציאות??? "בתקופה האחרונה מתפרסמים
האם הפסקה הבאה קשורה למציאות??? "בתקופה האחרונה מתפרסמים נתונים שליליים על הכלכלה הריאלית - מדדי הייצור צונחים, תחזיות הגידול בתל"ג נחתכות חדשות לבקרים וההרגשה הכללית היא שהכלכלה האמריקאית לא רק שאינה ממריאה אחרי 7 שנים של מדיניות מוניטארית מרחיבה, אלא שהיא ממש חוזרת לשקוע.". כי בזמן האחרון מתחילה תמימות דעים שנגמרו הסיבות למה לא להעלות ריבית ומצב הכלכלה פשוט לא רע בכלל
Candy | 12.10.16
2.
'הנפילה מהצוק' תגיע אצל שניהם, כי החובות של
'הנפילה מהצוק' תגיע אצל שניהם, כי החובות של הממשלה ושל משקי הבית אינם ברי-פרעון.  טראמפ יגלה שאי אפשר לקצץ במס הכנסה ולהעלות מכסים. קלינטון תגלה שהגדלת חוב לאומי והדפסת דולרים תגרום בסוף לאינפלציה או לחדלות-פירעון מסיבית, ואז כולם יהיו עניים יותר.
Basketball | 12.10.16
1.
נקודת השקפה צרה מאוד . כלכלה ושוק הון
נקודת השקפה צרה מאוד . כלכלה ושוק הון מושפעים מהרבה גורמים נוספים שלבחירתו של טרמפ יכלה להיות השפעה שלילית עליהם, כמו למשל יציבות העולם, התערבות אמריקאית באיזורי סיכסוך ועוד. בחירתו של טאמפ תהיה הרסנית גם לכלכלה ותביא לאי יציבות וחוסר וודאות שגם הכותב יודה שזה גורם מרכזי המשפיע על השווקים.(לשלילה)
Palmtree | 11.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת