אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דירקטוריון הבורסה פועל להדחת היו"ר אמנון נויבך

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הדירקטוריון ש״איתר״ את ביינארט״ (מבלי שידע עליו כלום)
הדירקטוריון ש״איתר״ את ביינארט״ (מבלי שידע עליו כלום) ונויבך (למאות הרקורד הבעייתי שלו) ושאישר את קידומה של לנדאו-יערי (למרות מה שחושבים עליה במקומות עבודה קודמים) צריך להתחלף מיד. דח״צים, לקחת אחריות ולהתפטר. חברי בורסה - למנות נציגים בכירים, מנוסים ומוסמכים לקבל החלטות קשות. ושמוליק? הגיע הזמן שיקח אחריות על התבשיל שהקדיח, ויחזור לאקדמיה, לכתוב מאמרים סתמיים.
Box | 13.10.16
3.
כצפוי ... ה"משטר" החדש חולף מהבורסה. חבורה של
כצפוי ... ה"משטר" החדש חולף מהבורסה. חבורה של אאוטסיידרים שלא היה להם סיכוי מלכתחילה כי עד היום עדיין בשלבי למידה ... הגיע הזמן לקחת את העניינים לידיים : 1. לרדת (זמנית לפחות) מרעיון ה"הפרטה". זה לא הזמן. זה סתם מסיט את האנרגיות למקומות לא ריאליים. כשהבורסה תבריא אפשר לדבר על זה שוב. 2. להביא אנשי מקצוע להפעיל את הבורסה ולהבריא אותה. כפי שהיא, בלי הסחות דעת. פשוט לתקן את מה שמקולקל. זה לא מסובך, רק צריך אנשים שיודעים מה לעשות ויודעים לעשות את זה. אחרת, בזבוז זמן.
Fish | 13.10.16
2.
כשחולבים (ואני משתמש במילה עדינה) את הקופה יותר
כשחולבים (ואני משתמש במילה עדינה) את הקופה יותר ויותר כל שנה וההכנסות במקביל יורדות ויורדות מגלים פתאום שלבאר יש תחתית ולכבר אין מה להוציא ממנה ואז מתעוררים אבל כבר מאוחר מדי ....הסוסים ברחו מהאורווה נשארו החמורים
Grapes | 13.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת