אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העולם החדש - הייצור עוזב את אסיה וחוזר למערב

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
בגרמניה הפסיקו עבודת רובוטים בפס ייצור של מכוניות
בגרמניה הפסיקו עבודת רובוטים בפס ייצור של מכוניות והחזירו את העובדים!!!!כלומר, חזרה אחורה... לא הכל דבש וורוד ברובוטיקה. חלק מהכתוב במאמר נכון יותר או פחות,אבל...העולם בכאוס ובחוסר יציבות וכל תנועה תעשייתית בחזרה למערב לא מעידה על מגמה ברורה.
Rocket | 17.10.16
6.
פנטזיות ללא אחיזה של ממש במציאות. חוץ מזה,עד
פנטזיות ללא אחיזה של ממש במציאות. חוץ מזה,עד סוף המאה כל מדינה שהיתה פעם מערב תהיה מדינה מתפתחת עם רוב כושי-מוסלמי-היספני. היתרון של מזרח אסיה רק צפוי לגדול. יש אצלם אולי עניים אבל לא אוכלוסיה נחשלת שיקח לה עוד 20 אלף שנים להתפתח.
Sushi | 15.10.16
4.
תחסר ההמשך המתבקש: חוסר מקורות פרנסה במדינות המזרח
תחסר ההמשך המתבקש: חוסר מקורות פרנסה במדינות המזרח והדרום - צפי להתעוררות של רוחות סערה חברתיות. עוני מוביל לקיצוניות דתית או חברתית (כמו הקומוניזם או הנאציזם). קיצוניות דתית או חברתית (כמו מיים רותחים בתוך כלי סגור או הר געש)  זקוקה למרחב בו תוכל להתפרץ ולהרגע. הדרך בה מתפרצות קיצוניות חברתיות או דתיות היא מלחמה. מדינות המערב הליברליות, המזדקנות, מועטות אוכלוסיה מקורית לא תרצינה לבזבז את חיי צעיריהן במלחמה מול כמויות בלתי נדלות של קיצוניים שאינם מפחדים למות (ראו הצבא האדום בתחילת דרכו, ראו הטאליבאן או דאעש או פרק או האירים IRA). מלחמות עלולות למוטט את כלכלות המערב המזדקנות-ממכונות. מדינות המערב  תבקשנה להציל עצמן והדרך היחידה תהייה כניעה או מלחמה גרעינית.  מלחמות אלו תמוטטנה כל פריחה צפויה בכלכלת המערב. נחזור במהרה לכלכלת ימי הביניים: סחר חליפין או סחר במוצרים מקובלים כמו יהלומים ומתכות יקרות.  האם העתיד באמת כל כך ורוד?
ENOSH | 14.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת