אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת הנוט 7 היא גם אסון סביבתי עצום

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
זאת לא התייפיפות והדוגמאות שלך רק ממחישות את
זאת לא התייפיפות והדוגמאות שלך רק ממחישות את גודל הבעיה. אנשים אמורים להחזיק מלתחה בגודל סיר ולהחליף בגד כשהוא בלוי או כשהשתנתה להם המידה. רוב המוצרים החשמליים אמורים להיות ברי תיקון ולהחזיק מעמד 15 שנים ויותר (בדיוק כמו רכב). גם אם הם מחליפים 3 ידיים במהלך התקופה (בדיוק כמו רכב). היצרנים נותנים להם בכוונה אורך חיים של 5 שנים והצרכנים שמחים להחליף במחיר מלא. זה לא הטבע האנושי !!!!!! לאורך ההסטוריה אנשים תיקנו וחסכו ושיפצרו וחוזר חלילה. באפריקה הם עדיין עושים את זה. העולם המערבי עבר שטיפת מח ע"י מחלקות פרסום ושיווק כך שכעת אתה מאמין שזה הטבע האנושי.
Tree | 17.10.16
7.
הרדיפה אחר עגל הזהב היא הרעה החולה, עבודת
הרדיפה אחר עגל הזהב היא הרעה החולה, עבודת האלילים והאסון של זמננו. אם האנושות תשרוד לאורך זמן, תקופתנו ודאי תחשב כתקופה פרימיטיבית של תאוות בצע שאינה יודעת שובע בשם הקפיטליזם המקודש. כדי להמנע מאסון עתידי, חובה על האנושות לעבור לכלכלה ברת קיימה. אלא שכמו שאתם יכולים לקרוא כאן בתגובות, אין כל כך עם מי לדבר. אם כן, נבנה שוב את מגדל בבל ונתעלם מהזהרת המבול הקרב ובא. כנראה שזה גורל האנושות. כך גוזר עלינו הטבע. חבל, כי יכולנו להשתמש בתבונתנו כדי שיהיה אחרת.
Tooth | 15.10.16
3.
זו סתם התייפייפות, אנשים מחליפים בגד כדי להיות
זו סתם התייפייפות, אנשים מחליפים בגד כדי להיות אופנתיים, אנשים מחליפים רכב, מוצר חשמלי, ריהוט... כל החלפה כזו בין אם לצורך ממשי ובין אם לצרכי התחדשות או אופנה כפי שאת מכנה זו יוצרת הרס/מכלה את משאבי הטבע. שלא לדבר על מוצרי איפור שונים... זה הטבע האנושי 
Fries | 15.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת