אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שליש מהמזון שמיוצר בעולם מושלך לפני שימוש; תראו מה אנחנו זורקים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
עודף הייצור אינו מונע הורדת מחירים ... על
עודף הייצור אינו מונע הורדת מחירים ... על הרקע הזה קמו עמותות ליקוט שממומנות ע"י תורמים ולא ע"י ממשלות שזה ביזיון ! שמגיעות ליצרני המזון וקולטות את העודפים ללא תמורה ומספקות את המזון העודף לעמותות משנה ובתי תמחוי מוכרים ע"י "שירותי הרווחה" הכל בחסות ממשלתית כדי לשמור על מחירים יקרים ועל המיסוי הממשלתי שחלילה לא ייפגע ... !!! ...  
Cupcake | 18.10.16
15.
בישראל תורמים את זה לנזקקים. אתה לא רואה
בישראל תורמים את זה לנזקקים. אתה לא רואה אבל מגיעים רכבים של בתי תמחוי וגמ"חים ועמותות צדקה למיניהן ואוספות הרבה מאד מזון שלא נמכר, נהוג בחנויות ירקות, סופרמרקטים, מאפיות. אתה פשוט לא רואה את זה כי זה נעשה אחרי או לפני שעות הפתיחה.
Ring | 18.10.16
8.
אני כמובן מאמין לכל השטויות שיוצאות מהאו"ם.. לכל
אני כמובן מאמין לכל השטויות שיוצאות מהאו"ם.. לכל דיווחי האו"ם. הרי הוכח שזה ארגון מהימן, שיודע לפתור בעיות, שמדווח רק אמת, שאינו מוטה כלל וכלל ומחקריו נסמכים על מקורות אמינים... או במילים אחרות: כל דבר שיוצא מהאו"ם זה חרטוט מחורטט.
Ring | 18.10.16
6.
הכל עניין של רווח תאגידי. התאגידים הגדולים השולטים
הכל עניין של רווח תאגידי. התאגידים הגדולים השולטים בשרשרת הייצור והשווק של המזון לעולם לא יאפשרו לעשות שימוש במה שהם חושבים ש"לא ראוי לשימוש" - כי אז זה בעצם ייצור מצב של עודף ייצור, כך שהמחירים ירדו. היה סרט באחד מערוצי הדוקו - חפשו את הסרט  DIVE! (2010 באתר IMDB מראים שם איך רשתות המזון משליכות לפח טונות של מזון, וכאשר הן מגלות שאנשים אוספים את המוצרים שזרקו, הן דואגות לאבטח את הפחים ולחסום כל אפשרות לשימוש במוצרים.
Hat | 18.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת