אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עכשיו זה רשמי: הבחירות לנשיאות מוציאות את האמריקאים מדעתם

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
סיוון כתבה  "כמו היטלר " . למעשה כמו
סיוון כתבה  "כמו היטלר " . למעשה כמו גבלס שר התעמולה של היטלר שהמציא את השיטה "ככל שתאמר יותר שקרים ליותר אנשים , יאמינו כולם בסוף לשקריך " חוץ מזה להיטלר היה עבר יהודי במשפחתו כמה דורות אחורנית  שאותו ניסה להסתיר , שם משפחתו בילדותו היה שיקלגרובר . תלמד היסטוריה לפני שתכתוב שטויות . חוץ מזה , סוטה מין טראמפ כמועמד לנשיאות  ???????? לאן הגענו ????????????
Grapes | 17.10.16
10.
רוב הציבור האמריקאי כיום חרד לאפשרות שסוטה מין
רוב הציבור האמריקאי כיום חרד לאפשרות שסוטה מין רציני כמו טראמפ שלא מתבייש לשבח בחדרי חדרים את סטיותיו , ייבחר לנשיא בקולות של אספסוף קיצוני שרוצה אנרכיה בכל מחיר . בעבר היו לא מעט מועמדים כולל נשים שבקמפיין שלהם התגלה שהם בגדו בנשותיהם או בעליהם והם נאלצו לפרוש מהמרוץ באופן מיידי בלחץ המפלגות שלהם . עם טראמפ הסיפור שונה וייחודי בהיסטורית הבחירות בארצות הברית מכיוון שהוא פרק כל עול אפילו נגד מפלגתו הרפובליקאית עובדה , ראשי המפלגה מתנערים ממנו כולל תורמים ידועים מהעבר שתרמו לרפובליקאים . בשם כל הנשים בעולם אני מאחלת לטראמפ שייכשל בגדול בשמיני לנובמבר יום הבחירות , אמן !!!
Grapes | 17.10.16
3.
הילארי צריכה להמשיך להיות שקולה ורציונאלית, וליברלית, ומנהלת
הילארי צריכה להמשיך להיות שקולה ורציונאלית, וליברלית, ומנהלת הקמפיין שלה צריכה להדגיש זאת חזור והדגש ולהטמיע בציבור. הילארי חייבת לענות על כל הספקות שהועלו נגדה ונגד התיפקוד שלה. עליה לא להתחמק, עליה להתמודד ישירות עם הנקודות האלה, ולספק תשובות הולמות. כמוכן על מנהלת הקמפיין להטמיע בציבור את המוּדעוּת שאופיו אופן דיבורו התנהלותו והקמפיין של טראמפ מזכירים את היטלר, עליה להצביע על הקוים הדומים, וכן לדבר על כך שהמצב בארה"ב  דומה במידה מסוימת לייאוש הגרמני לאחר מלחמת העולם הI. אל תתנו למצב לדרדר אתכם לבחור בדמוי-היטלר הזה. זו צריכה להיות המנטרה שאנשי הקמפיין של הילארי יטביעו בציבור עד נובמבר.
Sivan100 | 16.10.16
1.
הצעת ייעול, לא לעקוב אחרי עימותים בין קלינטון
הצעת ייעול, לא לעקוב אחרי עימותים בין קלינטון וטראמפ, לא לשמוע חדשות עד ליום הבחירות, לאטום אוזניים בעת וויכח על שני המועמדים ואחרון אחרון חביב, ביום הבחירות להצביע ע"י הטלת מטבע. בין כך ובין כך, זה לא ישנה הרבה מי ייבחר, אמריקה תישאר אמריקה ומי שעשיר ישאר עשיר ומי שעני ישאר עני.  כך יש שקט, אין חרדות ואין דאגות. 
Ducky | 16.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת