אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קלינטון נגד טראמפ: למי יש יותר נדל"ן?

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
קלינטון היא לא טלית שכולה תכלת אבל היא
קלינטון היא לא טלית שכולה תכלת אבל היא מלאה בכישורים ובנסיון בממשל ומביאה מסר של אחדות לעם האמריקאי בצומת חשוב לעתידו . טראמפ הוא אפס מאופס , שרלטן , רמאי , אי מצליחן , חסר נסיון , גזען, מבזה ותוקף נשים , תקצר היריעה . המסרים שלו נשענים על התלהמות של האספסוף , גזענות ופירוד בעם האמריקאי שזקוק עכשיו בדיוק להיפך מזה   טראמפ יובס בגדול כי יש גבול למה שמוכנים לבלוע רוב אזרחי ארצות הברית , כולל רבים שלא אוהבים את קלינטון . המסר האחרון שלו שהוא לא יקבל את תוצאות הבחירות אלא אם ינצח , זעזע רבים במחנה הרפובליקאי וכאלו שעדיין לא החליטו בעד מי להצביע , כי טראמפ בנוסף למסרים המפרידים שלו , קורא עכשיו תיגר על הדמוקרטיה האמריקאית ועל החלפת הכוח והשלטון בצורה שקטה ומסודרת לאחר הכרעת הבוחר וכפי שהיה מאז ומתמיד !!!  
Trumpet | 25.10.16
45.
כדאי לדעת מי הוא דונאלד טראמפ האמתי  ,
כדאי לדעת מי הוא דונאלד טראמפ האמתי  , לא רק מגולמן . גזען שונא מיעוטים שהיה בצעירותו תומך של הקו. קוקס. קלאן . מפר חוזים ותשלומים סידרתי לקבלנים שעבדו בעסקיו . פושט רגל בעסקיו שש פעמים . כל הפסדיו הגדולים כמיליארד דולר באו מסובסידיות ממשלתיות וממשקיעים שהאמינו בו , לא מכספו האישי . הצגת הפסדיו אלו לרשויות המס כהפסדים אישיים וקבלת פטור ממס מהכנסותיו למשך 18 שנה . לא פלא שהוא היה יכול לרכוש כל כך הרבה פנטהאוזים ואחוזות , אבל זה לא הכל : פלייבוי ונהנתן עם ממון שנטפל לנשים באופן קבוע נגד רצונן תוך ביצוע עבירות מין שונות . חסר כל נסיון בכלכלה ובניהול ציבורי , אדם שלא עבד מימיו בשום משרה ציבורית עם אחריות לציבור אלא בעסקי הימורים וארגון תחרויות מלכות יופי בלבד . מרבית הקזינוס והמלונות שבנה ונושאים את שמו , הפסידו כסף רב ונמכרו לאחרים בפשיטות הרגל שלו . זה האדם שמתיימר להציל את אמריקה . ממה בדיוק ??? האם לא צריך להיות קיים חשש אצל האזרחים , ולו הקטן ביותר שטראמפ על פי הרקורד שלו יגרום לפשיטת רגל שביעית , הפעם של  אמריקה הגדולה ??? החשש הזה צריך רק להתגבר לאור העובדה שהוא הכריז קבל עם ועולם "שהוא יקבל את תוצאות הבחירות רק אם ינצח בהן ". איזה מין משחק הוא משחק בחוסר אחריות לגורל אמריקה והדמוקרטיה שלה ??? מה הוא רוצה , מלחמת אזרחים חדשה ??? לא פלא שפוטין עושה הכל מאחורי הקלעים לעזור לו ! אזרחי אמריקה והעולם חייבים להתפקח בהקדם מדמותו המטעה ומשטיפת המוח שהוא עושה לציבור בשקרים חוזרים ונשנים , אחרת יקרה אסון רב ממדים !!! 
Trumpet | 24.10.16
43.
ה"אדריכלות" האמריקאית היא בדיחה וכוללת שימוש מצועצע בפרטים
ה"אדריכלות" האמריקאית היא בדיחה וכוללת שימוש מצועצע בפרטים מהאדריכלות האירופאית הקלאסית ללא הבנה של המשמעות וההקשר ההיסטורי והאדריכלי. שימוש בסגנונות שונים בחוסר כישרון משווע. בנייה בעץ הדורשת אחזקה שוטפת ויקרה, חשופה לעובש וטרמיטים. בנייה בזבזנית בשטח, הורסת את האקולוגיה. בנייה בפרברים עם כבישים זוללי דלק וסביבה. האמריקאים כתוצאה מזה, הכי הרסניים לאקולוגיה של העולם. אין להם שום הבנה של אורבניות, תחבורה ציבורית מבחינתם היא אמצעי רווחה לעניים ולא שירות הכרחי. כל הרע בבינוי הערים הישראלי מאז שנות ה-70, לקוח מהקפיטליזם האמריקאי. המעצבים האמיתיים של המרחב הישראלי הם פוליטיקאים קשקשנים שמדירים את האדריכלים ומחלישים את המקצוע.
Submarine | 23.10.16
31.
איפה רמת  האדריכלות האמריקנית ואיפה רמת האדריכלות הישראלית?
איפה רמת  האדריכלות האמריקנית ואיפה רמת האדריכלות הישראלית? פשוט עשר רמות מעל . לא ברור לי מה לומדים האדריכלים בארץ במשך 5 שנים ? רוב הבניינים נראים שיכפול של עצמם :לבנים,גסים, נעדרי כל חן מינימלי,חסרי אסתטיקה ולעיתים מעוררים תחושה של קבס וסלידה עמוקה.
Dog | 22.10.16
26.
יש כאן אנשים שהמוח שלהם נסתם כנראה מהחוקים
יש כאן אנשים שהמוח שלהם נסתם כנראה מהחוקים של כחלון וביבי , מיאוש לקנות דירה ומהכפייה הדתית ! לאן הגענו ? להגיד לאנשים מה לעשות עם הכסף שלהם ? איזה חוצפה ! חזרנו לימי מפאי העליזים ? צאו להתאוורר קצת בחוץ לארץ אולי תתרפאו .
Trumpet | 22.10.16
23.
אצל טראמפ זה מאי תשלום מיסים במשך 20
אצל טראמפ זה מאי תשלום מיסים במשך 20 שנה על כספים של אחרים שהוא כאלו הפסיד . הונאה מוסווית שקשה לתבוע עליה . רוב אלו שנדפקו והפסידו כספם בגלל טראמפ וויתרו על התביעות שלהם . יש לזה הוכחות בדוקות . הקלינטונים מרוויחים בהרצאות שזאת עבודה או משלח יד להכנסות , חוקי למהדרין וכמוהם עוד מיליונים בעולם . לכתוב שהם קיבלו שוחד ללא כל בסיס זאת עבירה פלילית של הוצאת לשון הרע . תנסה זאת באמריקה ונראה מה יקרה לך בתחום המשפטי !!!
Trumpet | 22.10.16
22.
איך בכלל אפשר להגיע לעושר כזה בכמות כל
איך בכלל אפשר להגיע לעושר כזה בכמות כל כך גדולה אם מפסידים כמיליארד דולר בשנה ולא משלמים בגלל זה 20 שנה מיסים אליבא האדון טראמפ ! בזה צריך להתמקד ולא בשטויות שאתם כותבים על הזוג קלינטון . מאז ומתמיד כל הפוליטיקאים באמריקה בישראל ובעולם כשסיימו את תפקידיהם נתנו ונותנים הרצאות בתחומים שהם בקיאים בהם ומנסיונם בשרות הפרטי או הציבורי , הכל בעד תשלומים . מזה הם חיים ואפילו מתעשרים . אם זה מדווח זה כשר לגמרי . מי שמוכן לשלם הרבה כסף בשביל לשמוע שעה וחצי את ביבי או קלינטון או צ'רצ'יל או ...או...או...זאת הבעיה שלו .הכל חוקי !
Trumpet | 22.10.16
19.
טוב , אם לא משלמים מיסים 20 שנה
טוב , אם לא משלמים מיסים 20 שנה יש כסף לקנות אחוזות , פנטהאוזים ודירות בכל מקום אדון טראמפ יפה הנפש שנותן הרצאות לעלובי החיים. עכשיו תשלם בבקשה מס לכחלון החל מהפנטהאוז השלישי ועד 40 . אם יש לך יותר , נא לדווח ! גם הזוג קלינטון מתבקש להתחיל לשלם מס מדירה שלישית ומעלה . כמה דירות יש לכם ? ארבע ? לא נורא , הרצאה אחת מכסה את המס .
Trumpet | 22.10.16
10.
מאוד פשוט. קוראים לזה הרצאות. כן כן. גם
מאוד פשוט. קוראים לזה הרצאות. כן כן. גם ביבי עשה הון לא קטן מנתינת הרצאות, בין היותו רה"מ פעם לבחירתו  שוב, וכן גם ברק (שלנו). אז תפסיק לחשוב בקטן. לא צריך שחיתויות כמו בישראל. צריך רק לומר שנשיא ארה"ב לשעבר... נותן הרצאה והכסף קופץ לכיסו מהר מאוד. וקלינטון לא לבד. 
Goggles | 22.10.16
8.
אחרי 3 שנים מהיום טראמפ הולך לאבד יותר
אחרי 3 שנים מהיום טראמפ הולך לאבד יותר מחצי מנכסיו. הוא יתגרש בעתיד ובמישור עיסקי ואישי הוא יהפוך למצורע. חשוב מה יהיו מהלכים שלו בזמן הקרוב כי הסיכויים שלו להיאשם בבגידה במדינתו ובקשירת קשר עם גורם זר הפועל נגד אינטרסים לאומיים של ארצות הברית הם גבוהים.
Fan | 22.10.16
4.
בארהב ובהרבה מקומות בעולם פוליטיקאים מרוויחים המון כסף
בארהב ובהרבה מקומות בעולם פוליטיקאים מרוויחים המון כסף כדי ששוחד וטובות הנאה לא יקרצו להם.  מהסיבה הזו ראש ממשלת אנגליה מקבל שכר שנתי של מיליון פאונד.  אז אם מישהו בא עם 50000 ומנסה לדחוף לו לכיס זה לא יעזור
Popcorn | 22.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת