אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לשחק או לנצח? ביטול הטבלאות בליגת הילדים בכדורגל מעורר שאלות על חינוך לספורט

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
נער הייתי וגם זקנתי ולא ראיתי השג אחד
נער הייתי וגם זקנתי ולא ראיתי השג אחד משמעותי בכדור רגל הישראלי אף טורניר גדול משנת 70 אולי כדי לסגור את הענף הכושל הזה ולהשקיע בלימודי הבועטים הכושלים .כי יכול להיות ששכל יש אבל  לא מחובר לרגליים ואחד כמו ברקוביץ  או רביבו יש ב20 שנה וגם הם  לא הביאו את הנבחרת לטורניר גדול .
Trumpet | 29.10.16
4.
כאבא לילד שיחק כדורסל בקבוצת קטסל נערין וכו
כאבא לילד שיחק כדורסל בקבוצת קטסל נערין וכו ' אני יכול להגיד שצעד נכון וראוי שיתבצע גם בכדורסל.   בשיטת הליגות הנוכחיות מפסיקים ללמד את הילדים וכל מאבדים כישרונות רבים, וחבל. עובדה שבמדינות המתקדמות בספורט תחרותי כך עושים וראוי שנלמד מהם. 
ENGINEER997 | 27.10.16
3.
ה"מאמנים" הישראלים יודעים משהו שבגרמניה, ארה"ב, בלגיה, אנגליה,
ה"מאמנים" הישראלים יודעים משהו שבגרמניה, ארה"ב, בלגיה, אנגליה, הולנד...לא יודעים??? עד גיל 16-17 ליגות תחרות ונצחונות עושים הרבה נזק, ואח"כ זה כבר מאוחר מדי לתקן ואבוד. "הישגי" הכדורזבל הישראלי מדברים בעד עצמם.
Pumpkin | 27.10.16
2.
אם בסופו של דבר חשוב להתאחדות השחקן רצוי
אם בסופו של דבר חשוב להתאחדות השחקן רצוי אם כל שיבטלו את החוק לפיו ישותפו רק 18 שחקנים שהרי בכל קבוצה בארץ יש בממוצע כ 25 שחקנים, כמו כן לבטל את כמות ההחלפות המוגבלת ולאפשר למאמן להחליף ולשתף את כולם, כמו כן יש להעביר נוהל מסודר לפיו כל שחקן חייב להיות שותף למשחק והכי חשוב זה לחייב מאמנים להיות בקשר רציף עם כל שחקן, להיות מעורה בתהליך ההתפתחות שלו ולפתוח אקדמיה לספורט שתכיל את הלימודים העיוניים של המקצוע שנקרא כדורגל.... מכאן ועד שזה באמת יבוצע, עוד חזון למועד, לדעתי הסיבה היחידה שלוח התוצאות מבוטל הינה פחות עבודה לעוסקים במלאכה!
Magnet | 27.10.16
1.
1. יש לבטל לאלתר את ליגת השמיניות והחמישיות
1. יש לבטל לאלתר את ליגת השמיניות והחמישיות שלא נותנות דבר מלבד לחץ מיותר על ילדים ובכך מקשה על ההתפתחות שלהם , כיום גם בגילאים הללו רבים המאמנים שמחפשים תוצאה טובה ובכך מוותרים על הרבה ילדים שלוקח להם זמן להתפתח , ניתן לערוך טורנירים מדי פעם , אני בעד החלטת ההתאחדות ויש ללמד כדורגל לפחות על גיל 16 ולא למלא בלחץ את הילדים 
Hammer | 27.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת