אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כלכלנים מצאו: שתי השאלות שמנבאות בצורה מדויקת גירושים

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
טמבלים, משום שמספיקה רק שאלה אחת בלבד: "מה
טמבלים, משום שמספיקה רק שאלה אחת בלבד: "מה קורה?". אם התשובה היא "עזוב, לא עכשיו", ברור שבסיכוי של 55% הם מתגרשים. אם התשובה היא אחרת, אז סביר להניח שבסיכוי של 55% הם מתגרשים. אם לא עונים לאלה הפשוטה הזאת, אז ברור בסיכוי של 55% שהם יתגרשו.
Omessi | 30.10.16
32.
אחינו, זה אני שמצאתי אותה, ואני מת על
אחינו, זה אני שמצאתי אותה, ואני מת על זה שהיא חוגגת לי על הכרטיס, יש כסף למה לא להתחלק, היא אם ילדיי, האדם שמבין אותי הכי טוב מכולם, שמגן עלי ואיתו אני מרגיש בטוח, היא החלק השני שלי אני אוהב אותה לא פחות משאוהב את עצמי, מה הבעיה עם זה? 
Corn | 30.10.16
29.
במקום מחקרים: שהמדינה תחייב בשיעורים כל זוג כל
במקום מחקרים: שהמדינה תחייב בשיעורים כל זוג כל שנה להגיע למעין קורס על איך לשפר את חיי הנישואים למה כל התוכניות על הטפל ריאליטי כוכב נולד למה לא להתרכז בעיקר  למה לא משקיעים בתוכניות איך להתנהג יפה אחד לשני ואחר כך להתלונן כל הזמן למה לא טוב בישראל כי מתרכזים בטפל 
Leaf | 29.10.16
28.
עם כל הכבוד זה אחד המחקרים היותר מפגרים
עם כל הכבוד זה אחד המחקרים היותר מפגרים שראיתי, זה כמו לשאול, האם הערב תלך לישון מוקדם. מקבוצת העונים שכן, הלכו לישון הרבה. בשאלה השניה, האם אתה צריך לקום מחר מוקדם לעבודה, מאלה שענו כן, אחוז ניכר הלך לישון מוקדם. אלה שטעו בשעת השינה למרות שהיו צריכים ללכת לעבודה מעל מספר פעמים פוטרו.
Leaf | 29.10.16
22.
אני לא מתוסכל חמודה ואני רווק בזוגיות אולי
אני לא מתוסכל חמודה ואני רווק בזוגיות אולי לא שמעת את המשפט לא לעולם חוסן,וזה שכולנו עובדים נו אז מה חידשת בזה?יש לך גרנטי במשהו היום?אם כן תגידי לי אני אשמח,ואפרופו המלצה לפירוק התסכול יש במיטה תשאלי את בעלך הוא יגיד לך אם לא אני מוכן לעשות לך טובה חד פעמית!!
Snow | 28.10.16
19.
מה זה השטויות האלה? זה מחקר זה? מילא
מה זה השטויות האלה? זה מחקר זה? מילא אם באמת הוא היה מסוגל לשים קו שהיה אומר שמתחת אליו 2% התגרשו ומעליו 80% התגרשו. נו. בסך הכל ה"מחקר" הציג שתי שאלות שהן לא יותר מניסוח פתלתל של "האם אתה רוצה להתגרש?", וככל שהתשובה קרובה יותר ל"בטח" האחוזים מן הסתם עולים. אין שום יכולת ניבוי, אפילו סבירה, בתיאוריה הזו.
Umbrella | 28.10.16
16.
כנראה שיש מיליונים של צפונבונים בעולם, באירופה, אמריקה
כנראה שיש מיליונים של צפונבונים בעולם, באירופה, אמריקה ובכלל, וקרא את עצמך שוב, אולי התכוונת שהצפונבון מצא אותי? אבל אני מה זה סטנדרטית מהבחינה הזאת, מרביתינו עובדים, מה לעשות שאחרת אי אפשר להתקיים. גם אתה שמור על כרטיס האשראי שלך,תבקש מההוא המוזכר מעלה המלצה לפירוק התיסכול
Planet | 28.10.16
15.
וואוו משהוא פה הוציא את כל התיסכול כולל
וואוו משהוא פה הוציא את כל התיסכול כולל כיס המרה שלו!!! יתכן ולעולם לא פגשת את החיה הזאת שנקראת אישה עובדת לפרנסתה וחולקת את העומס הכלכלי עם בן זוגה.....אז כנראה אתה זה שעמד על מדרגות הרבנות, לא נורא, אבל שמור את הכרטיס אשראי שלך, נראה שתצטרך אותו לטיפול הפסיכולוגי הדחוף שאתה זקוק לו.
Planet | 28.10.16
14.
לא אחד. כמה! פרס נובל לכלכלה, לסטטיסטיקה (
לא אחד. כמה! פרס נובל לכלכלה, לסטטיסטיקה ( אם אין כזה, נמציא - מגיע לך) וכמובן בקטנה, פרס נובל לשלום, כי אתה הצלחת לפצח את הנוסחה ,איך למנוע מראש מריבות, תיסכול, בתי משפט ומה לא.כל הכבוד השאלה שלי- איפה עומדים בתור לקבל תקציב למחקרים האלו,גם אני רוצה!
Planet | 28.10.16
12.
הנה 2 השאלות שיכולות לנבא רצח במשפחה בהתבסס
הנה 2 השאלות שיכולות לנבא רצח במשפחה בהתבסס על מודל המחקר לעיל: 1- מה רמת האושר שלך היתה לו בן/בת הזוג היה/היתה מת/ה? 2-עד כמה את/ה מאמין/ה שבן/בת הזוג נחוץ/ה בעולם? הנה 2 השאלות שיכולות לנבא בגידה בבן/בת הזוג: 1- מה רמת האושר שלך היתה לו היית שוכב עם מישהו/י אחר/ת? 2-עד כמה את/ה מאמין/ה שבן/בת הזוג נחוץ/ה בעולמך? הנה 2 השאלות שיכולות לנבא קריסה כלכלית: 1- כמה אתה מרוויח ביחס למה שאתה מוציא? 2- כמה אשתך מבזבזת בחודש?
Wheel | 28.10.16
2.
כשמציגים את ה"מחקר" כך, הוא באמת טריוויאלי. ה"הברקה"
כשמציגים את ה"מחקר" כך, הוא באמת טריוויאלי. ה"הברקה" הכלכלית של החוקרים היא שבני זוג ישארו יחד כל זמן ששני בני הזוג חושבים כל אחד שמוטב לו להישאר יחד, מאשר להתגרש.  מספיק שאחד הצדדים יחשוב שמוטב לו להיפרד, מאשר להישאר יחד, על מנת שהצדדים ייפרדו (בהסתברות גבוהה, בתוך 5-6 שנים).
Cocktail | 27.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת