אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קלינטון על חידוש החקירה: "לפרסם מיד את כל העובדות"

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
הדמוקרטיה האמריקאית בסכנה בגלל הצעד השגוי מכל הבחינות
הדמוקרטיה האמריקאית בסכנה בגלל הצעד השגוי מכל הבחינות של קומיי ראש ה FBI שמשמעותו , התערבות בלתי חוקית של גוף פדרלי והשפעה על תוצאות המירוץ שלא כדין , ימים ספורים לפני ההכרעה הסופית . עכשיו , שני הצדדים אם יפסידו , כל אחד לחוד , יגיבו קשות הן במישור המשפטי והן בחוצות באופן כזה שיסכן את אישור התוצאות על ידי המחוקקים ובית המשפט העליון , וגם לא תהיה העברת הכוח באופן מסודר ושקט כנדרש , שידחה בהרבה זמן ויפגע במוניטין ובאינטרסים של ארצות הברית . זאת אחת ההערכות כתגובה לצעד החסר תקדים של ראש ה FBI שנחשד עכשיו על ידי רבים כנוטה לרפובליקאים ולטראמפ !
Hat | 31.10.16
41.
שום חקירה לא נפתחה נגד קלינטון . המכתב
שום חקירה לא נפתחה נגד קלינטון . המכתב של ראש FBI לראשי המפלגות בקונגרס אומר רק שהתגלו מיילים חדשים אצל העוזרת של קלינטון שצריכים להיבדק וזה ייקח כמה חודשים ! חבל שלא המתין עם ההודעה שלו עד אחרי הבחירות כי היא גרמה כבר נזק בלתי חוקי לקמפיין של קלינטון . כמובן שטראמפ שניצל מתבוסה ברגע האחרון , הפך מייד את ההודעה של ראש ה FBI לשקר כאלו נפתחה כבר חקירה . לא דובים ולא זבובים .  אלו שיטות של גבלס הנאצי וחבל יהיה אם הציבור האמריקאי יתפתה להן .
Hat | 30.10.16
40.
המערכת מושחתת המערכת מושחתת זועק טראמפ כבר חודשיים
המערכת מושחתת המערכת מושחתת זועק טראמפ כבר חודשיים בעצרות הבחירות שלו ומסית את ההמון נגד הממשל הפדרלי וזרועותיו השונות . על זה לא הולכים לכלא בארצות הברית . אבל ברגע שיצאה הודעת האף. בי. אי האחרונה , פתאום אליבא טראמפ הכל בסדר וכשר . כך בעצרות שלו ביומיים האחרונים . אפשר להתפוצץ מצחוק מהמניפולטור הזה שהוא אלוף השחיתות באמריקה כיום , ולבכות שהוא כמו פישפש הגיע בנתיים למעלה בשם מפלגה וותיקה ומכובדת באמריקה שלא יודעת מה לעשות עמו ועם המצב הפקופאלי שהכניס אותה  טראמפ . לא נותר לכולם אלא לשיר עכשיו את השלאגר , THE LADY IS A TRUMP ובתרגום חופשי , "הגברת היא זו...........ה" 
Scissors | 30.10.16
39.
אם לא יציג ראש ה אף בי איי
אם לא יציג ראש ה אף בי איי את החומר שגרם להודעתו , כל העסק הופך לשקשוקה פוליטית מסוכנת שאין מוצא ממנה שמסכנת את התוצאות הסופיות של הבחירות ובכלל את כל התהליך הדמוקרטי , מכיוון שגוף פדרלי התערב בפעם הראשונה בהיסטוריה והשפיע בבחירות שלא כדין , ימים ספורים לפני יום הבוחר ולאחר ש 20 מליון בוחרים כבר הצביעו בכל מדינות אמריקה .זאת דורשים הדמוקרטים וגם הרבה מנהיגים רפובליקאים אחראים שדואגים לדמוקרטיה באמריקה . טראמפ חסר האחריות , המסית והמניפולטור חוגג בינתיים כי ניצל ברגע האחרון מתבוסה אבל זה לא יעזור לו , כי רוב העם האמריקאי שלמד את אישיותו המעוותת והמסוכנת לא יבחר בו לנשיא , ברוב קטן או גדול . בעוד ימים ספורים טראמפ יורד מהבמה ההיסטורית לתהום הנשייה הפוליטי ויישאר בזיכרון הלאומי האמריקאי , כאנקדוטה עלובה ובזויה !
Scissors | 30.10.16
38.
בכלל לא בדיחה . אסאנג' הוא סוכן רוסי
בכלל לא בדיחה . אסאנג' הוא סוכן רוסי לא פחות מראש ממשלת שבדיה לפני עשרות שנים שהתגלה כסוכן רוסי מושתל שהעביר סודות , נשפט וישב בכלא . למה אתה מזלזל בהתערבות הרוסית וברצון של פוטין שמחדש עכשיו את המלחמה הקרה , להחליש את אמריקה ? הם עשו זאת תמיד בכל הזמנים ובכל העולם . אפשר למלא כמה אינציקלופדיות על מעשי הקגב , גם בארצנו ! בעניין שוחד לא שוחד אתה מקשקש כי אין לך מושג ירוק איך מתנהלים כספי הקלינטונים . אולי זה לא אתי לטעמו של כל אחד אבל חוקי ונקי למהדרין . הם לא ילדים קטנים וכל ההכנסות שלהם בפיקוח הדוק של רואי חשבון ועורכי דין מהשורה הראשונה מוצגים לציבור כל שנה , בניגוד לטראמפ הנוכל !!! באותה נשימה היית יכול להאשים את סטיב ג'ובס זל של אפל או צוקרברג של פייסבוק ואת טראמפ עצמו על השתמטות מתשלומי מס בכל מיני טריקים חוקיים וניצול פרצות במערכת . זה פורסם ברבים עשרות פעמים ואני מתפלא על המנטרות שלך האוויליות שחוזרות ללא טעם שוב ושוב . יאלה ביי נמאסת !!!
Scissors | 30.10.16
37.
ברור שניכסון הואשם בגלל הפריצה שיזם למטה המפלגה
ברור שניכסון הואשם בגלל הפריצה שיזם למטה המפלגה הדמוקרטית , אבל השקרים שלו והסירוב לחשוף הקלטות לגופי החוק שעסקו בפרשה הפכו בסוף לכותרת הראשית וכסמן ימני למאבק לא חוקי של הרשות המבצעת ברשות המחוקקת באמריקה . חשבתי שאתה מבין את זה אבל כנראה שהראש שלך יותר מדי קבור בתחת של טראמפ .
Scissors | 30.10.16
35.
ביל קלינטון מאוד רלוונטי כאן, כי הוא מנהל
ביל קלינטון מאוד רלוונטי כאן, כי הוא מנהל את הקרן יחד עם הילרי קלינטון שותפתו העיסקית. כך השיטה עובדת: ביל מקבל תרומות, מפקיד את הצ'ק בחשבון הקרן, הילרי עושה "מה שצריך" בצד הפוליטי. על זה הולכים לכלא. בין אם קלינטון תיבחר או לא.
Tree | 29.10.16
34.
אתה עוכר דין במקרה? או סתם טוקבקיסט בשכר?
אתה עוכר דין במקרה? או סתם טוקבקיסט בשכר? אם ניקסון לא היה משקר ומעיד אמת על מה שעשה, הוא היה מופלל בגלל הפשע שעשה. להציג את זה כאילו ניקסון פרש רק בגלל ששיקר זה כמו להגיד שנאשמי משפטי נירנברג הוצאו להורג כי לא הודו בפשעים שחוללו. כמות השחיתויות הקשורות בקלינטונים שניתן לדלות ממסמכי ויקיליקס שידועים לנו עד רגע זה יכולה למלא שנים של חקירות מהסוג שסיבך את ניקסון מעל לראש.
Tree | 29.10.16
31.
מה קרה? אז ירדתם מהקטע של התערבות רוסית?
מה קרה? אז ירדתם מהקטע של התערבות רוסית? סבבה כי זה כבר הפך לבדיחה. ולענייננו, כשאתה בעל תפקיד מדיני שמקבל החלטות כפועל יוצא של "תרומות", קוראים לזה שוחד. בארה"ב וגם בישראל. ועל זה נכנסים לכלא. לא מאמין לי? תשאל את אהוד אולמרט.
Tree | 29.10.16
30.
נשמע כמעט אותה מערכת יחסים בין הקלינטונים לגולדמן
נשמע כמעט אותה מערכת יחסים בין הקלינטונים לגולדמן זקס. מה אתה אומר חבר? רק שויקיליקס לא פורצים למערכות מידע. הם מקבלים מידע מחושפי שחיתויות ומפרסמים - חוקי לחלוטין ואחד מיסודות הדמוקרטיה. איך אתה חושב הפלילו את ניקסון?
Tree | 29.10.16
29.
איך אפשר בכלל להצביע או לאהוד מפלגה ומועמד
איך אפשר בכלל להצביע או לאהוד מפלגה ומועמד שלה שמתנגדים להפלות ורוצים לשלוט על גופן של נשים , מפלגה וראשה שהם נגד מיעוטים כולל קבוצות שמגדירות עצמן באופן מיני , מפלגה שהגרעין הקשה שלה בא ממדינות חגורת הנצרות שאסור שם עדיין ללמד את תורת האבולוציה של דארווין והעולם נברא לפני חמשת אלפים ושש מאות שנים , תשאלו את פנס סגן הנשיא המיועד של טראמפ שבא משם וכול וכול . מפלגה ראקציונית שמנסה להחזיר את העם האמריקאי לימי הביניים . אני ממש מתפלאת על המגיבים אוהדי טראמפ .
Scissors | 29.10.16
28.
הקשבתי היום שעות לפוקס ניוז ולפרשנים והאורחים שהזמינו
הקשבתי היום שעות לפוקס ניוז ולפרשנים והאורחים שהזמינו לשידור . כולם כולל הרשת בעד טראמפ באופן בולט . זה לא הפריע לי אפשר ללמוד גם מהם . הועלו הדברים שכתבת , הכל כשר וחוקי , יכול להיות שלא אתי כי קלינטון וביל לוקחים שכר . ויש בעלי קרנות שלא עושים זאת . הכל אתי ועניין של גישה והעם האמריקאי ישפוט בקלפי . זה הכל  מה שבלט שהם העלימו לחלוטין את כל הפשלות של טראמפ והנוכלויות שלו כמו אי הצגת החזרי המס שלו , תביעות שחוייב בהן בבית משפט על הונאת קבלנים וסטודנטים ואפילו קרן הצדקה שלו סגרו אותה הרשויות בניו יורק בגלל אי סדרים כספיים ואי דיווחים כנדרש תוך חשד לשימוש בכספי תרומות לצרכים אישיים . בסוף ב סי. אן. אן מצאתי יותר איזון כי הזכירו את חטאי טראמפ כולל ההתנכלויות המיניות שלו לנשים . כרגע יש לו עלה תאנה גדול בפרשת קלינטון והוא מקווה לנצל זאת עד הסוף . אני בטוח שהוא לא ייבחר לנשיא למרות פרשת קלינטון כי העם האמריקאי ברובו כבר הבין שאם זה יקרה , יהיה אסון גדול באמריקה ובעולם !
Scissors | 29.10.16
27.
אין בנתיים הוכחות לדבריך . עליהום ללא משפט
אין בנתיים הוכחות לדבריך . עליהום ללא משפט והוכחות עושים ביהודה ושומרון . אתה לא תסלח לה ? מי אתה בכלל ? חוץ מזה מה איכפת לך מי יהיה הנשיא הוא או היא , שניהם מושחתים שניהם שקרנים . העיקר שביבי וביטון אצלנו הם נופת צופים !
Scissors | 29.10.16
26.
קלינטון אפילו עדיין לא נחקרה וספק אם תחקר
קלינטון אפילו עדיין לא נחקרה וספק אם תחקר ניכסון לאחר שנחקר על ידי חוקר עצמאי מטעם משרד המשפטים ועל ידי חבר המושבעים הגדול הגרנד ג'ורי שיקר לשניהם וגם סירב להעביר להם את ההקלטות שהקליט בחשאי בבית הלבן .   אתה מצטט את טראמפ באסיפות הבחירות שלו שהם שוב מניפולציות של שקרן מקצועי ללא בסיס עובדתי . אם אתה מבין אנגלית , כדאי שתעקוב אחר רשתות התקשורת באמריקה . בתגובה לטראמפ כולל בפוקס ניוז הרשת של טראמפ אומרים כולם שהוא טועה ומטעה בכוונה . אבל ניסלח לו , כמעט טבע בביצת התבוסה ולפתע בא לו גלגל הצלה משמים . מותר לו קצת להתהולל . רק שלא יתפוס בסיום כל עצרת בחירות שלו בתחת של הבחורות שעומדות סביבו עם שלטים . זה לא יהיה טוב !
Scissors | 29.10.16
25.
מורדו כנראה הרגע נחתת מהמאדים. אז עדכון זריז.
מורדו כנראה הרגע נחתת מהמאדים. אז עדכון זריז. בחשיפות ויקיליקס התגלו לא רק השקרנות הפתולוגית של קלינטון שעל זה בלבד לא הולכים לכלא, אלא עוד הרבה עדויות על תרומות באזור האפור כהה שמשמעותן מיליארדר X תורם לקרן של קלינטון, מיליארדר X מקבל גישה והשפעה להחלטות של קלינטון כמזכירת המדינה, Pay to play. לא נפתחה חקירה עדיין כי עסוקים בבחירות, אבל על פחות מזה אולמרט הלך לכלא.
ChefHat | 29.10.16
22.
הרבה מדינאים נחשבו כמטורללים, ברגע האמת ובשעת מבחן,
הרבה מדינאים נחשבו כמטורללים, ברגע האמת ובשעת מבחן, התנהלותם הייתה ללא דופי. הילארי הוכיחה שחור על גבי לבן שהיא לא אמינה, משתמשת בסמי מרץ בקביעות, ובתרופות נוספות ואף אחד לא יודע ממה היא סובלת באמת. כאדם הגון והוגן כלפי הציבור היה עליה להכריז, בעקבות מחלתה שהיא יוצאת מהמרוץ, לבית הלבן. אדם חולה לא יכול לתפקד כמו אדם בריא. האם מן דהוא יסכים לקבל אדם חולה לעבודה? לא ולא. אז מה ההבדל בין אם זה עבודה בבית הלבן למקום עבודה אחר. לא הוגן כלפי הציבור האמריקאי אדם חולה בבית הלבן.
Strawberry | 29.10.16
21.
לפי מה שהבנתי אתמול אחרי צפייה ארוכה בכל
לפי מה שהבנתי אתמול אחרי צפייה ארוכה בכל רשתות התקשורת בארצות הברית , אין שום אפשרות לדחות את הבחירות בחוק האמריקאי . גם אי אפשר להשעות אותה מהמירוץ כי הזמן קצר והשעייה זה תהליך ארוך מאוד עם עורכי דין ופניות לערכאות משפטיות , יכול להימשך שנה ויותר . ולכן היא דרשה מייד בראיון לעיתונאים אתמול בלילה שהאף. בי . איי שזיכה אותה לפני מספר חודשים יציג את הנתונים שלו להעמדתה עכשיו מחדש לחקירה . בכל מקרה אם הציבור האמריקאי יבחר בה למרות הכל והיא תכנס לבית הלבן , יוכלו הרפובליקאים וטראמפ לפנות לבתי הנבחרים הסנט והקונגרס ולדרוש בפתיחה של הליך הדחה . ההליך ייקבע רק אחרי שתתן עדות ומענה לשאלות של חבר המושבעים הגדול הגרנד ג'ורי . היא בכל מקרה ממשיכה לטעון שלא עברה שום עבירה על החוק ועל בטחון ארצות הברית כמזכירת המדינה , וכמו בדמוקרטיה משפטית , צריך להוכיח את הטענות נגדה !
Scissors | 29.10.16
20.
אל תתבלבל, הילארי לוקחת תרופות סמי מרץ בגלל
אל תתבלבל, הילארי לוקחת תרופות סמי מרץ בגלל שהיא אישה חולנית. אחרים לוקחים סמי מרץ, לא בגלל שסובלים ממחלה כלשהי, אלא ע"מ לשפר ביצועים במיטה ובתחרויות. אישה חולנית, אסור לה להיות בהנהגת העולם החופשי. החלטותיה יהיו פגומות, הדבר יזיק לאמריקה ולעולם החופשי. לי לא איכפת שתהיה אישה אחרת, אבל רק שתהיה בריאה להנהיג.
Strawberry | 29.10.16
18.
קלינטון מנסה לכבות הדליקה וליצור תדמית של לא
קלינטון מנסה לכבות הדליקה וליצור תדמית של לא היה כלום ולא יהיה כלום על מנת להנמיך הלהבות ולהראות שאין בה מורא וחשש מהחקירה המתחדשת והיא צחה וטהורה זאת כחלק מהוראת מנהלי הקמפיין שלה. השאלה מתי יסיימו החקירה ויוציאו לפחות הצהרה לגבי המידע מטיילים החדשים לפני או אחרי הבחירות. האם יש בכלל אופציה לדחיית הבחירות או פסילת המועמדות שלה לנשיאות?
Box | 29.10.16
17.
כאזרח ישראלי אני מרחוק אומנם אוהד את קלינטון
כאזרח ישראלי אני מרחוק אומנם אוהד את קלינטון ושוטם את טראמפ האוויל והשקרן , אבל כמו שכתבת , הציבור האמריקאי הוא שיצטרך להכריע עכשיו לאור כל מה שהתפרסם ולאור ההחלטה האחרונה של האף. בי. אי . בעשרת הימים הבאים עד ליום הבוחר תהיה המון תעמולה בטונים גבוהים משני הצדדים ומהמומחים השונים בתקשורת והמתנה לתוצאות במוצאי השמיני לנובמבר . שום דבר חוץ מזה לא יכול לקרות כי הזמן קצר ביותר . אם קלינטון למרות הכל תנצח , ואם תהיינה לאף .בי. איי הוכחות יחל מהלך של עדות בפני הגרנד ג'ורי והחוקר המיוחד שימונה בנפרד ממשרד המשפטים שתחת הנשיא הרשות המבצעת , זה החוק שם , ואז נראה . אם תהיינה הוכחות של ממש יחל תהליך של אימפיצ'מנט , הדחה . מה יעשה טראמפ אם יפסיד בנסיבות הללו , לאלוהים הפתרונים ואני מוסיף , אלוהים ישמור !
Scissors | 29.10.16
16.
אתה רותם את העגלה לפני הסוס . א.
אתה רותם את העגלה לפני הסוס . א. עדיין לא הוצגה שום הוכחה שקלינטון עברה איזו שהיא עבירה פלילית בעניין המיילים ששלחה . ב. בעלה בכלל לא רלוונטי מבחינת החוק כי לא הוא המועמד לנשיאות . ג. ההשוואה לווטרגייט של ניכסון נדחתה על יד כל הפרשנים כולל מרשת פוקס ניוז האוהדת את טראמפ . כי ניכסון נתפש בשקרים לגרנד ג'ורי  ולחוקר המיוחד העצמאי מטעם הרשות המבצעת ד. מבחינה אתית לאו דווקא בהיבט של החוק הצרוף , טראמפ מושחת אפילו יותר מקלינטון , וכידוע הכל גלוי כבר , אפילו בקרן הצדקה שלו שפעולתה הופסקה בניו יורק בחשד שהוא השתמש בכספים שנתרמו לצרכיו . הבדיקה נדחתה לאחר הבחירות . הדבר היחידי שעשוי לגרום לקלינטון אשמה פלילית אם יוכח ששיקרה ל אף בי אי בעניין המיילים . נחכה ונראה . בנתיים הכל אתי למשפט הציבור ולא יותר .
Scissors | 29.10.16
15.
קשר קלוש לכך שסנדרס יהודי. במימסד המפלגה הדמוקרטית
קשר קלוש לכך שסנדרס יהודי. במימסד המפלגה הדמוקרטית עשו לו חיסול ממוקד כי המפלגה נשלטת ע"י לוביסטים של וול סטריט, וזה כולל את קלינטון עצמה: 650K משלושה נאומים לגולדמן זאקס. מיליונים רבים מנאומים לתאגידים אחרים בוול סטריט. זה היה לא אחר מאשר מנכ"ל גולדמן זאקס שהגדיר את סנדרס כ"מסוכן" [לוול סטריט].
Fries | 29.10.16
13.
פעם ראשונה בהיסטוריה למיטב ידיעתי שגוף פדרלי מתערב
פעם ראשונה בהיסטוריה למיטב ידיעתי שגוף פדרלי מתערב בהליך הבחירות באמריקה זמן כל כך קצר לפני יום הבוחר ולאחר שמליונים כבר הצביעו בהליך מוקדם . העיתוי הזה כבר גורם למחלוקת עזה  בין הצדדים ודומה שהדמוקרטיה האמריקאית צועדת שוב מהר מאוד לקראת מבחן עליון כפי שקרה לפני 16 שנים במאבק הבחירות בין אל גור לבוש הבן .
Scissors | 29.10.16
9.
מצב האלקטורים במימד הארצי לפני הודעת ה FBI
מצב האלקטורים במימד הארצי לפני הודעת ה FBI הוא כדלקמן : 272 אלקטורים לקלינטון ממדינות המפתח הדמוקרטיות הבטוחות . 169 אלקטורים לטראמפ ממדינות המפתח הרפובליקאיות הבטוחות . לקלינטון יש כבר עכשיו את הרוב הנדרש של 270 אלקטורים לנשיאות . טראמפ נדרש לנצח בכל המדינות המתנדנדות כולל בפלורידה ואז יהיו לו סך הכל 267 אלקטורים , פחות מהנדרש לניצחון . צריך לקרות עכשיו משהוא חריג כדי שקלינטון תפסיד את אחת מהמדינות הדמוקרטיות הבטוחות ואז טראמפ יהיה המנצח . אלו הן העובדות היבשות ! הודעת ה FBI פוגעת בקלינטון ללא ספק וכנראה תגרום לצימצום הפער בין שני המתמודדים אבל לא בהכרח תגרום לטראמפ לנצח ולקלינטון להפסיד . תלוי מה תהיינה ההתפתחויות בחידוש החקירה של קלינטון כי התסבוכת עכשיו בשיאה , כי אין שום סיכוי שה FBI יוכל לקיים ולגמור חקירה ב 10 ימים עד יום הבחירות ! כמו כן עדיין ה FBI לא פרט את טיב החומר שגרם לו להודיע על חידוש החקירה !!! המון ספקולציות רצות עכשיו בתקשורת ללא כל בסיס עובדתי בייחוד מצד טראמפ והרפובליקאים שדומה שזרקו להם משמים גלגל הצלה !!!
Scissors | 29.10.16
4.
בקרוב נדע מה היתה הסיבה לפתיחת החקירה מחדש.
בקרוב נדע מה היתה הסיבה לפתיחת החקירה מחדש. כנראה שזה משהו רציני. יותר חשוב - לויקיליקס יש כנראה את נשק יום הדין נגד קלינטון. הם מחכים עוד קצת למועד המדוייק שבו האפקט ביום הבחירות יהיה מקסימלי. הציבור האמריקאי יצטרך להחליט האם הוא רוצה: 1. נשיא מושחת מכף רגל ועד ראש. 2. נשיא שעובד יעיל או נשיא צולע יותר מניקסון בקדנציה השניה שלו, שנכנס למרתון חקירות ימים ספורים אחרי תום הבחירות, עד שבסופו של דבר נאלץ להתפטר. כמות המידע המפליל כנגד קלינטון ובעלה שהתגלתה עד כה בויקיליקס היא חסרת תקדים ומספיקה לניהול חקירות במשך כמה עשורים. בכל מקרה הקונגרס עומד להיות בשליטה רפובליקנית - הם יהפכו את חיי קלינטון לבלתי נסבלים. כבר עכשיו ראש ה-FBI מתקשה שלא לגמגם בעדויות שלו בקונגרס. הסיפור רק הולך ומסתבך מיום ליום.
Fries | 29.10.16
3.
היות וההצבעה בקלפיות ברחבי ארצות הברית כבר החלה
היות וההצבעה בקלפיות ברחבי ארצות הברית כבר החלה לפני מספר ימים וכמה מליוני בעלי זכות הצבעה כבר הצביעו , הועלתה אתמול בלילה השאלה בתקשורת האמריקאית , מה יקרה אם חלק מהמצביעים ידרוש לבטל את הצבעתם ולהצביע מחדש לאור הודעת ה FBI . התברר שלכל מדינה יש את החוקים שלה בסוגיה הזאת . בחלק אין ביטול וההצבעה היא סופית . בחלק מהמדינות יש אפשרות ביטול בתנאים מסוימים ואפשרות להצבעה חוזרת . בכל מקרה בתי המשפט בכל מדינה יצטרכו להכריע אם תוגשנה תביעות בעניין .  הגעתי למסקנה שבארצנו הקטנטונת העניינים פחות מסובכים , למרות שתמיד נדמה לנו שהדשא של השכן ירוק יותר .
Scissors | 29.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת