אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם ניצחון רפובליקני בארה"ב יהיה הטראמפ־זיט של השווקים?

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
לא מגדילה סיכויים ולא נעליים, והכותב יכול להסיר
לא מגדילה סיכויים ולא נעליים, והכותב יכול להסיר כל דאגה מלבו וירשום בפניו כי בשל התערבותו של ראש ה-FBI בבחירות תוך ביצוע עבירה (אסור לדווח על חקירות 60 יום לפני הבחירות) דונאלד טראמפ "יובס" בכל אחת ואחת מ-50 המדינות של ארה"ב.
Fan | 31.10.16
8.
ניו יורק, לונדון, תל אביב, פריז, לוס אנג'לס
ניו יורק, לונדון, תל אביב, פריז, לוס אנג'לס - תמיד זה מעוז של השמאל הנהנתן העשיר והבורגני.. ככה זה היה בברקזיט, בריטניה הפריפריאלית נגד לונדון ומליוני מהגריה שרצו באיחוד. ככה זה בארה"ב - לוס אנג'לס וניו יורק כמעוזי שמאל נגד מדינות מרכז ארה"ב (אותן כינו השמאלנים בלעג "בייבל בלט"). ככה זה אצלנו תל אביב השמאלנית עם תשקורת השמאל שלה מוקפת בערים יהודיות בגוש דן, אז לא מבינה את המצב - מול שאר המדינה שחיה את המציאות..
Wrench | 31.10.16
7.
לצערנו הממשלה פה לא מבינה את הפעילות של
לצערנו הממשלה פה לא מבינה את הפעילות של מדינות המפרץ נגד ישראל בזירה הכלכלית הבינלאומית. פה חושבים שהן 'באותו צד כמונו מול אירן'. שמעתי את נתניהו כמעט לא יאמן השטויות שאמר. מדינות המפרץ מנהלות רשת תעמולה בינלאומית נגד ישראל בכל אמצעי התקשורת בבעלותן, בקמפוסים בארה"ב, בעמותות שתורמות לפוליטיקאים בכל העולם, במוסדות הכלכליים ובחברות הבינלאומיות שהן רוכשות מיד דרישה למחוק כל פעילות בישראל, באונסקו.. מקימות חרם כלכלי עולמי ונתניהו חושב שהן 'באותו צד איתנו'. כמה הזוי עוד אתה יכול להיות... טראמפ קלינטון כבר בכיסי 'המפרץ'
Wrench | 31.10.16
6.
אליטת וול סטריט הפרו דמוקרטית מנסה להלך אימים
אליטת וול סטריט הפרו דמוקרטית מנסה להלך אימים על העדר ? ירידות באוקטובר במדד הs&p 500 על פי מחקר מעידים או מנבאים מהפך כלומר נצחון הרפובליקנים ונראה עד היום שזה קורה. לטרמפ יועצים וסגן מעולה שלא יניחו לו לעשות שטויות. על כן על להם לשורי וולסטריט להלך אימים על ציבור המצביעים.
Box | 31.10.16
3.
נכון מסכימה יש מדינת ניו יורק בקליפורניה בחלקה
נכון מסכימה יש מדינת ניו יורק בקליפורניה בחלקה ויש פריפריה ועמך שמצביע בדרך כלל למי שלא רוצה ביקרו אבל על פי וויקליקס הילרי מצהירה שהיא בעד העמך אבל חוברת בסתר לכרישי הון שלטון וולסטריט ומצביעי טראמפ לבנים חסרי השכלה אקדמית ברובם מהאגמים...
Box | 31.10.16
2.
הגרעון האמריקאי יגדל למימדים מפחידים גם ללא השקעה
הגרעון האמריקאי יגדל למימדים מפחידים גם ללא השקעה בתשתיות... כבר עכשיו ההוצאה השוטפת גדולה עשרות מונים מההכנסה, ואין ממש למי ואיך להעלות מיסים. אם הריבית תעלה - יהיה צריך להגדיל את החלק של ההוצאות שמוקצה לתשלומי ריבית, כלומר יהיה צורך לקצץ בהוצאות, בטח שלא להגדיל אותן.
Goggles | 31.10.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת