אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עתירה לבג"ץ: מדוע רה"מ לא משלם מס על הוצאות פרטיות עבור תחזוק ביתו

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
אצל בגין ושמיר לא הייתה שום בעיה- אנשים
אצל בגין ושמיר לא הייתה שום בעיה- אנשים ונשים צנועים. נפלנו על זוג נהנתנים-ובעקר נהנתנית וקמצנית חולנית (ראה מכירת הבקבוקים) ולכן נחוץ היום חוק או תקנות ברורות שהמופרעת לא תוכל לצרוח על פקידי הממשלה לשלם על כל גחמותיה!
Strawberry | 04.11.16
16.
זה מזכיר לי את התקופה שבה הטילה המדינה
זה מזכיר לי את התקופה שבה הטילה המדינה את מס שווי השימוש ברכבי ליסינג ופתאום הפסקת לראות את המאזדות והטיוטות המשפחתיות נוסעות בדרכי ג'יפים או ממלאות את הצימרים בצפון. כאשר אתה צריך לשלם מכסך על ההוצאה הריאלית, אתה מתחיל לחשוב פעמיים אם לשרוף דלק כי בא לך או לבדוק את העבירות של המשפחתית בדרכים משובשות. כך גם ביבי. אם הוא יידרש לשלם מס אמת על בעלי המקצוע הפוקדים את ביתו כמו נחילי נמלים, פתאום תמצאו שאפשר לחסוך בהחלפת העצים בגינה או בצביעת הבית מדי שנה בשנה. פתאום גם הוילונות לא צריכים ניקוי יבש פעמיים בשנה וגם לא ניקוי הספות בסלון שלוש פעמים בשנה. פתאום צריך לעשות חשבון, ואין כמו שרה, אוספת הבקבוקים החרוצה כדי להעריך מהם 30 אג' שהיא אוספת בעמל רב מכל בקבוק יין שהיא לוגמת. אז הגיע הזמן להפסיק את החגיגיה ואם מר נתניהו מתקשה לעמוד בתשלומי המס על הוילה בקיסריה ( וגם הבית ברחוב עזה וגם שתי הדירות שניתנו בירושה ), אז שימכור את הוילה בקיסריה. הציבור בישראל מסתדר יפה מאוד ובאושר רב גם אם דירת 4 חדרים במערב ראשון. ברוך הבא למדינת ישראל, מר נתניהו !!
Box | 03.11.16
7.
מתוך ויקיפדיה: "קדאפי הנהיג בלוב משטר המבוסס על
מתוך ויקיפדיה: "קדאפי הנהיג בלוב משטר המבוסס על פולחן אישיות בסימן הסיסמה "אלוהים, מועמר (קדאפי) ולוב - זה הכל". חיי אזרחי המדינה וחינוכם כוונו באמצעות שטיפת מוח לאמונה אישית לאו דווקא באידאולוגיה של קדאפי אלא בו-עצמו ובנאומיו. רוב האזרחים, בעקבות חינוך ארוך שנים אכן גילו אמונה וביטחון בדמותו של המנהיג".
Anchor | 02.11.16
2.
זה מה שאכפת לכם עכשיו? זה ממש מטומטם
זה מה שאכפת לכם עכשיו? זה ממש מטומטם שבשעה שאותו ראש הממשלה שאתם דואגים שלא משלם כמה אלפי שקלים למסים - הולך וסוגר תאגיד שידור שיעלה לכולנו ולמשלם המסים מילארדי שקלים???? אני ממש לא מעריץ את ביבי אבל תפסיקו להתעסק בשטויות! תתחילו להבין איפה הכסף הגדול!!!
Bone | 02.11.16
1.
עזבו את הוד רוממתו הקיסר בשקט! באיזה עוד
עזבו את הוד רוממתו הקיסר בשקט! באיזה עוד "מדינה מפותחת" בעולם יש כאלה ציפיות גבוהות מהמנהיג שלה? האדון עומד בראשה של איפריה עולמית ואחראי ישירות להצלחתה המטאורית ולצמיחתה המדהימה. על כל הישגיו הכבירים, הצעדתה של המדינה למאה ה-22, פיתוחה של הארץ וקידומה לאוטופיה עלי אדמות יש למחול לו על הוצאותיו הפרטיות ולוותר על תשלום המס - מדובר קיסר! 
Wheel | 02.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת