אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך התעופף למס הכנסה מטען של 250 מיליון שקל

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
חוקים פשוטים לאנשים פשוטים !!!
הגיע הזמן שיעשו סדר ויחוקקו חוקים פשוטים לציבור כך שהציבור לא יצדקק לשירותי הגילדה של הרואי חשבון והעורכי דין ויוכל להגיש את דוחותיו לבד ופשוט והוגן זה מקרה חריג וואדי לאור התקדים השלטונות לא יוותרו ויערערו המדינה שייכת לכל אזרחייה וחשוב שהם ירגישו זאת אחרת הדמוקרטיה בסכנה
החוק והצדק | 16.11.16
27.
לדפוק את מס הכנסה ולהעלים מס זו מצווה
שכן חבורת אוכלי החנם הלזו, אנשי רשות המיסים וכן הביטוח הלאומי, עושקים אותנו כדי לממן לעצמם ולחבריהם חיי תענוגות על גבנו. אי לכך, מה שאתה מעלים מהם אתה עושה לביתך ולמטרות טובות יותר מאשר אלו שנעשות היום ע"י האוצר ו/או בט"ל. לכן, העלם ככל יכולתך, כדי שלא תהיה פראייר.
אבי | 16.11.16
12.
מס הכנסה
אני נמצא בקנדה מזה שנה וחצי. חוקי המס מאד פשוטים, יחסית לישראל - משלמים מס על כל הכנסה , מכל מקור באותם השעורים. יחד עם זאת, עוד לא מצאתי יועץ מס שמכיר היטב את הפקודה. בישראל כדי ללמוד את כל עדכוני פקודת המיסים למיניהם, אתה צריך IQ של פרופסור. ובכל זאת ישנם עו''ד ורואי חשבון שמכירים כל המבוך , כל פרצה כדי לעשות תכנון מס ולהמנע מתשלומו.. שרותם של אלה, יקר עד כי רק העשירים יכולים להרשות לעצמם. כך שהכנסות המדינה מצטמקות , כי מס אמת גובים רק השכבת הביניים ומטה. קפיטליזם חזירי [מאד] , כבראמרנו ?
דה לה טורדה | 16.11.16
10.
הגדרה שתפסה את השופט ואת רשות המסים לא מוכנים
המוניטין של חברת האחזקות, נובע למעשה מפעילותן של החברות הבנות. על בסיס הבנה זו רכשה דויטשה פוסט את החברות והשתלטה על הנכס העיקרי שהוא המשאב האנושי "ידע וקשרים". נראה על פניו שאכן בוצע כאן תרגיל ישראבלוף, ועורכי הדין בתרגיל מבריק, ערערו את נציגי רשות המסים בטיעון מעניין אך כזה שאינו מחזיק מים. בהנחה שדויטשה פוסט, לא היתה רוכשת את המוניטין, האם המוניטין עומד בפני עצמו? מה היה קורה לולא נרכש המוניטין? באם המוניטין של פליינג קרגו, עומד בפני עצמו, לשם מה לרכוש את הנכסים המוחשיים?
אחד | 16.11.16
9.
מדוע ההתמקדות בשופט?
התמקדות הכתבה בשופט פגומה וראויה לביקורת. מי שקורא את הכותרת יכול להתרשם שהשופט עשה משהו לא בסדר, בעוד שסה"כ הוא הכריע בסכסוך כספי (אמנם בסכום גדול) על פי הדין והראיות שהובאו בפניו. יתכן שפסה"ד נכון ויתכן שמוטעה. זה יתברר אם רשות המיסים תחליט לערער. אבל האם נכון לפתוח את הכתבה במילים "השופט מנע ממס הכנסה תשלום"? בכל הימים, ובפרט בימים שבהם יש מי שרוצים ופועלים להחליש את מעמדם של השופטים הייתי מצפה מכתב ותיק ומנוסה כמו משה גורלי, להקפיד יותר בלשונו ולא להיגרר לפופוליזם.
שירי | 16.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת