אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מהמסוק ועד הצוללות: כשנבחרי הציבור מזלזלים בכסף שלנו

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
ים
יש לבקר כל איש ציבור בצורה ישרה אמינה למען שלום הציבור אך יחד עם זאת יש הממשיכם להשתולל ולהפיץ את הבליהם במטרה לפגוע במר נתניהו ובני משפחתו בעוד התקשטותם המילולית לא נועדה אלא לכסות על דלות טיעוניהם,מבקרים שנים על גבי שנים, אך לא בקורת בונה ,אלא בקורת צלופחית הרסנית עם מעטה חנחונים פסוידו אינטלקטואלים, שלא נרגיש את השנאה, האלימות ,וההסתה המחלחלות מבין שורותיהם ,הם גם לא מתעסקים בעובדות שעלולות להפריע לדעתם המגובשת מראש.
גודמן | 25.11.16
39.
כתבה מנותקת מהמציאות כמו הכותבת שלה
נראה לכם שככה עובד הרכש? כל מה שמציגים לכם בתקשורת? מה זה הכתבה הזאת?מה את באה להראות כאן? שראש הממשלה שלך גנב את הכסף?דואג לעצמו? לפי מה את קובעת שהמדינה לא הייתה צריכה צוללות חדשות / לתת מתנה לר"מ רוסיה? כי זה לא נראה לך?!...פשוט כתבה פופוליסטית
המבין באמת | 18.11.16
34.
לקנות ידיד בשלטון ברוסיה ב 200K שח זו גאונות
השמאלנים מתנפלים עליו רק בגלל שהוא מתנחל. הוא לקח החלטה נכונה מאוד. ראש ממשלת רוסיה התלהב מהמסוק צעצוע הזה. ותמורת 200 אלף שח הפכו אותו לידיד. ביקור של ראש ממשלת רוסיה עולה בכל מקרה מעל 10 מיליון שח למדינה. (אבטחה ואירוח של 80 אנשים) הגיוני ביותר לתת מתנה כזאת קטנה
אורי אריאל שר מעולה | 18.11.16
31.
חוזים במיליארדי דולרים לחקלאות..לעומת רחפן..
אבל לעיתונאים...זה לא איכפת. בשביל לקדם את האג'נדה של הברנז'ה ואם אפשר לשנורר כמה שקלים כשכר עבור כתבה מגמתית...חבלנית..זה כדאי. מי פה מזלזל ופוגע בכסף הציבורי ? מי פה מחבל באינטרסים של החקלאים עובדי הכפיים ? אנשי תקשורת שמעולם לא עמלו ...כטפילים עם עט ...יהרסו כל הזדמנות. העיקר שיהיה על מה לדבר בפאטוס ובהתנשאות עם "החברים" במסעדה של הברנז'ה בצפון בונבון תל אביב.."פאפיסססס"
אורי | 18.11.16
25.
עובד מכולת
איך שר בישראל שגם לא מבין בחקלאות ונבחר כי היה חסר מישהו בדמותו שם?. וכמו שהחקלאות שלנו נראית ככה גם השר .במקום לדאוג שאת הרווח יעשה החקלאי מפרי עמלו,ולא עסקנים שרק מסדרים ארגזים וסופרים שטרות . וכך פתאום משום מקום מעניק מתנה שהוא אפילו לא יודע מהי. בושה למדינה שככה יעשה שר
שלמה | 18.11.16
23.
אז למה הימין כל הזמן מנצח בבחירות ?
בסוף כנראה שלחלק מהאנשים טוב פה. מעניין לדעת, העיתונאים שתוקפים את נתניהו הם שמאל או ימין ? הם לא יאמרו וזו זכותם, אבל לדעתי אף אחד מהם לא בחר בנתניהו וזה אך ורק ממניעים אידאולוגיים. לכן ההתאמצות של כולם לחבוט בו. אני בעד שיחקרו ויגיעו לאמת בכל הפרשות. אבל אם הדברים לא נכונים/לא פליליים, על כל מי שכתב הררי מילים מוטלת החובה לכתוב הררי מילים על כך שראש הממשלה זכאי. זו עיתונות הוגנת, אבל למצער זה לא כך, צמיחה כלכלית חיובית וכלכלה איתנה שיש לנו, ודירוג אשראי מעולה, נבלעת ומגומדת.
תגידו למה ? | 18.11.16
22.
צביעות ושקרים
לנתניהו יש אינטרסים אישיים, לאחרים אין בכלל. יעלון שהיה במיעוט בהחלטה ההיא - אין בכלל אינטרסים כשהוא תוקף את מי שהעיף אותו. הכי מצא חן בעיני - הנה הציטוט: "אין עדויות שרה"מ עצמו מעורב בניסיון הזה אבל גם לא צריך". לא תצליחו לבלבל שמאלן עם עובדות.
פאשיסט אדום | 18.11.16
19.
הם לא יחידים.
היה פעם רמטכ"ל בשנות השמונים שהחליט על דעת עצמו לתת מתנה- מערכת מאוד מסווגת - לרמטכ"ל צבא זר שביקר בארץ. זאת מבלי שברר עם כל הגורמים השותפים מחוץ לצה"ל לבניית המערכת מה עמדתם ולקבל היתר ייצוא כחוק. אז מישהו עשה לו משהו ?! מישהו העמיד אותו במקומו ? - לא !
אריאל המבקר | 18.11.16
18.
כשהעיתונאים מזלזלים באינטלגנציה של הציבור
כנראה שבדיוק כמו לנעמה סיקולר גם לי נמאס משלטונו של ביבי - אבל מכאן ועד לכנות את עסקת רכישת הצוללות כמתן מתנה לגרמניה המרחק בלתי ניתן למדידה ונדרש חוסר יושר משמעותי בכדי להתעלם ממרחק זה. מן הסתם כמו בכל עסקת נשק גדולה גם כאן היו מתנגדים והיו תומכים ולכל אחד מהם סיבות טובות יותר וטובות פחות. לומר שאין אף סיבה טובה לעסקת הצוללות זוהי אווילות, חוסר ענייניות וזלזול באינטליגנציה של הציבור.
אריה | 18.11.16
5.
צודקים
הנבחרים המושחתים צודקים מזלזלים בכסף כי אנתנו עובדים מצאת החמה עד הנשמה אנחנו פראיארים האמת שלטון הלכוד וחברהם מושחתים ראשית תעלימו מיסים והרבה שנית לרחובות למחאה המונית לבסוף פחלון שר האוצר חייב ללכת הביתה מותן יד לשוד הקופה לא צריך צוללות לא מטוסים צריך חברה מתוקנת כי כנארה שלא יהיה י שיצא למילחמה הבאה למען הכסאות של הנבחרים המושחתים
ארז | 18.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת