אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יועצו של טראמפ: "נעקוף את מהפיכת רייגן, השמרנים ישתגעו"

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תכנית מלאה בחורים
התכנית הכלכלית הזאת אולי הייתה יפה בשנות ה-30, אבל היום? חוץ משיפוץ התשתיות היא לא טומנת שום דבר חיובי. במקום להשקיע בפיתוח טכנולוגיות ירוקות והפצת ההון בקרב כלל התושבים הם מתכוונים לעודד את חלוקת המעמדות ההזויה שתשרת רק את המיליונרים והמיליארדרים. האמריקנים, כמו חלק נכבד מהאוכלוסייה במערב, לא באמת רוצה לעבוד בעבודות הפיזיות שהוא מתכוון להחזיר. ככל שרמת החיים עלתה, כך גם הרצון לעבוד בעבודות נוחות יותר. אולי התכנית שלהם היא עם כוונות טובות, אבל בסופו של דבר רק העשירון העליון ירוויח.
DERKA | 22.11.16
5.
פ"ת
"מלהיב כמו בשנות ה-30" קצת לפני מלחמת העולם השניה, כשהעולם נפטר משליש מהיהודים! הוא סיפר למעמד הביניים כמה מיסים הוא מתכנן להעלות, או על הגדלת החוב של ארה"ב, שתפגע בילדיהם? האמת שאני חושב שזו תוכנית לא לגמרי גרועה, אבל לפחות שיאמר בגלוי גם את הסיכונים שבתוכנית, ולא ימכור אותה כתוכנית נפלאה ללא פגם.
אני | 21.11.16
3.
הוא צודק כי הרוב שמרני
טראמפ קבל 30% מהקול ההיספני כי במקור הם שמרנים במקסיקו ובדרום אמריקה ובקובה. השחורים היו במקור רפובליקנים, לא דמוקרטים. בסופו של דבר גם הנוער הופך להיות שמרני אחר גיל 30 כך שבעתיד מובטח רוב שמרני דוקא. טראמפ כבר קבל את רוב הקול הלבן, גם בין הנשים.
שני | 19.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת