אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך זנח ליצמן את האיומים וויתר על ביטוח סיעודי ממלכתי

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
ליצמן מנדב את הציבור החילוני העובד לשלם עוד מס
ליצמן המתוחכם נחשב לשר פופולרי בעיקר בקרב הציבור החרדי. קיים שר בריאות שמייצג ציבור שלא עובד, חי על חשבון העובדים, לא תמצאו רופא חרדי, אחות חרדית,או אפילו סניטר חרדי. אבל דווקא הפאראזיטים מעוניינים לשלם "עוד מיסים",,,, כל הכבוד ליצמן, ניתן לך להדליק משואה ביום העצמאות!!
קובי | 20.11.16
4.
ביטוח לאומי וגם הסיעוד פשטו את הרגל מזמן
האוצר הלאים מזמן את הביטוח הלאומי ולוקח את הכסף שלנו , פעם לווה כסף מהביטוח והיום הוא הביטוח לאומי כבר ברשותו. יתרות הכסף הולך משם למשכורות והטבות של השרים וזה ידוע כבר שנים. ואף אחד מהאזרחים לא שואל, לאן הולך באמת הכסף שלנו???אחרת הקצבת זיקנה היתה יותר גדולה, והיו תנאים טובים יותר לאזרח שמשלם היום מס ביטוח לאומי ולא ביטוח לאומי כמו פעם. מגיע לאזרח ליותר הכסף הוא שלו שחסך אותו בביטוח הלאומי לפנסיה. אנחנו המדינה שנותנת הכי מעט לאזרח מכל מדינות העולם, והאזרח שותק.
דליה | 20.11.16
2.
בקולקטיב שילם גרושים, עכשיו שישלם מחיר אמיתי
אין מה לעשות נהנתם ושילמתם גרושים על חשבון המסכנים שמימנו אתכם אז עכשיו כשהגיע תום הביטוח תשלמו רגיל אתם קניתם רק ביטוח ריסק- מה לא ברור פה? כשהיה לכם טוב - שתקתם ואחרים מי שלא קוקטיב סבלו בגללכם אותו הדבר גם בביטוחי רכב לדעתי צריך לבטל את נושא הקולקטיב בכל תחומי הביטוח - בחוק המסכנים נדפקים בגלל אלה שיש להם כוח וכסף וועד ואת זה צריך לתקן
חברים | 20.11.16
1.
ביטוח סיעודי קולקטיבי
אני אחד הנפגעים מפעילותה של הרגולטור בנושא הביטוח הסיעודי . פתאום קם רגולטור ועומד לצד חברות הביטוח ומחליט שביטוח קולקטיבי אינו אטרקטיבי . אם חברות הביטוח בעזרת הרגולטור רוצים להפסיק את הביטוח הסיעודי ששילמנו 40 שנה שיחזירו לנו את הכסף כולל הצמדה,מאחר ופעולה חד צדדית היא לא לגיטימית.
ע.א | 20.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת