אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שומט החובות הסדרתי מארה"ב בדרך לת"א

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
לא לתת לו לגייס כאן אגורה
מי שיביא אותו לכאן על מנת לגזור קופון שמן שייקח בחשבון שיום יבוא ומישהו יתקע לו סוכריה בראש... לא לתת לו אגורה. זה נוכל נקודה... אני רוצה לראות מי החזיר שיהיה מוכל לחתום איתו על הסכם נאמנות עבור כמה גרושים בשנה... גם הוא נכנס למלכודת. לא חסר חברות איפה להשקיע את הכסף לחשוב לפני ולא למצוא את הכסף באורבנקופים כאלו... זה תיש זקן ונוכל בן 81 !!! את מי תחפשו שיחזיר לכם את הכסף? ובאיזה בית עלמין הוא יהיה ?
קונילמל | 22.11.16
12.
לקרנות הפנסיה הישראליות - אנחנו מתבוננים בכם!
לפי ההיסטוריה המקומית, לקרנות הפנסיה (וגם לאחרים) יש נטייה אובדנית להשקיע בחברות קורסות. שימו לב, מנהלי קרנות נכבדים - קיבלתם כאן אזהרה בטאבו! היה ותשקיעו בחברה המפוקפקת הזו, של רב התחמן האמריקאי, והקריסה כבר בדרך, אתם תחטפו כמו שצריך, כך שמקרי נוחי ולב (דנקנר ולבייב, כמובן) יהיה פוצי-מוצי לידכם. ראו, הוזהרתם.
ההוא | 21.11.16
10.
תזמון מוזר לכתבה
כלכליסט עיתון רעיל בשירות חתמים אשר רוצים לפגוע באחרים במקצוע. רק אתמול יצא התשקיף אז למה הכתבה מתפרסמת רק כעת? כנראה הוכנה מבעוד מועד זה זמן רב וכל מטרתה לזרוע פניקה בקרב מוסדיים שיחששו לגשת להנפקה. הרי ברור שאם הדבר חמור עד כדי כך היה על הכתב המהולל להביא את הדברים לידיעת הרשות לני"ע על מנת שזו תמנע את ההנפקה. כתבה טרולית.
אנליסט | 21.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת