אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלאק פריידיי וסייבר מנדיי מתמזגים

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
כולם יודעים שזה בלוף... רק שכוחו של הרגל...
רוב הסחורה שנימכרת בחנויות בהנחה הינה סחורה שהמוכר מת להיתפטר ממנה. יש מעט מאוד סחורה אייכותית בהנחה והיא בכמות מצומצמת. אם רוצים לנצל את הנושא יש לעשות קצת מחקר מה כדאי לקנות ולראות את המחירים פחות או יותר. אז אפשר לדעת אם ההנחה היא משמעותית או רגילה, כזו שמוצאים מדי פעם כשיש מבצעים.
ישראלי בקנדה | 24.11.16
3.
בסופו של דבר גם האמריקאים התחילו להבין שזה בלוף
בחנויות לא רואים תורים של צרכנים, אלא רק מחוסרי עבודה ומסכנים שמוכנים לעמוד בתור בשביל מישהו בשביל כמה דולרים, או שהם קונים את המוצרים הזולים והולכים למכור אותם באיביי. פעם זה היה נחמד כשהמבצעים היו פיזית בחנות. היום כשהכל אונליין אז זה באמת לא משנה לאף אחד מתי זה מתחיל ומתי זה נגמר.
ירון | 23.11.16
2.
לאמריקאים מתחיל להמאס מכל זה. הם יורים לעצמם ברגל
בעבר חנויות היו פותחות בשעה 5 לפנות בוקר של יום שישי. ואז חלק מהרשתות רצו לתפוס יותר, והחלו לפתוח בחצות. בשנתיים האחרונות רשתות וקניונים החלו לפתוח ב6 בערב של יום חמישי. מה שאומר שכל אדם שעובד באחת הרשתות הגדולות או בקניון, לא יכול לאכול ארוחת חג ההודיה ביחד עם משפחתו. המון אנשים החלו לעשות ארוחת חג ב2 בצהריים בגלל השטות הזאת. בסוף המכירות לא גודלות, הם רק מתפרסות על יותר שעות, שעולות למעסיקים יותר כסף. וממאיסות את היום הזה על הציבור שלא זוכה להנות מהחג.
תומאס | 22.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת