אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האוצר לחברות הביטוח: שלמו את הפער בין פיצוי המדינה לפיצוי שנקבע בפוליסות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
למה אין כסף לפיצויים ? מתחת לפנס !
זה ממש על. גבול האבסורד המדינה משלמת מליונים מדי חודש לכל אותם מציתי סיגריות ששנים חיו בהפקרות וסיכנו את חייהם והיום מאושפזים על חשבון המדינה ומקבלים עוד קיצבה חודשית ! וכן לו שחיו חיי הפקרות ונדבקו במחלות שונות מקבלים אלפי ש״ח מדי חודש בשביל התרופות שלהם ! אז מהיכן ישאר כסף לפצות אדם שלא עישן ואשה שלא חיה חיי הפקר ? אשמח לשמוע את דעת הקוראים
גור | 29.11.16
5.
מדינה הזויה
אני לא מבין את השרים ובעיקר המפקחת !! הרי המפקחת לאורך שנות עבודתה מפמפמת לאזרחים שהצורך בביטוח בריאות , חיים וכו' הם מיותרים כי המדינה דואגת לכלום ..... אז עכשיו המדינה באה ומתחננת לחב' הביטוח לשלם את הפער? אם הפער הוא כזה זניח אז שהמדינה תשלם אותו ....חחחחחחח לא מצליח להבין מי עושה טובה למי ?! יש חוקים ואירועי פעולות איבה הם באחריות המדינה " החלטה לא פשוטה " באמת תודה ... יש למידינה 8.5 מילארד שקל בדיוק בשביל המקרים האלה אז שהמדינה תכניס את היד יותר עמוק לכיס ותשלם!!!
רפי | 29.11.16
4.
מדויק
חברים בכרמל באחוזה ובדניה יכולים לרכוש 4 דירות מהיום למחר,לא חסר להם אם אין להם כבר בהשכרה 4 דירות. לכן הצבור לא חייב לממן להם כלום ממילא לכולם כן לכולם 100%ישנו ביטוחים מכף ראש עד כף רגל. איזה מזל שזה קרה באחוזות ולא בשכנות העניות בהדר. אחרת כולם היו הומלסים.
שי | 29.11.16
3.
המום. איך דבר כל כך מובן מאליו לא מעוגן בחקיקה?
איזה הגיון יש פה שאם האירוע מוגדר כטרור חברות הביטוח מקבלות פטור מלא? נכסך מהן הרבה כסף כי המדינה לוקחת על עצמה את רוב הפיצוי. אבל למה פטור מלא? לכל הפחות שישלימו את הפער. ובכלל, מה לגבי המציתים עצמם? משהו מתכוון לתבוע אותם בבית משפט בגין הנזקים שגרמו? למה על זה לא מדברים?
יניב | 29.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת