אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החברים מאמריקה שהשאירו אצל ארי הרו מיליון שקל

89 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

88.
כסף קטן ואין שום שחיתות אמיתית
כנופיית השיימינג הבולשביקית,אחד משני ארגוני הטרור ששולטים בישראל, רוצה את ראשו של נתניהו. ארגון הטרור השני,הקגב הסמולני שמארגן תיקים וחקירות לחצי מהמדינה, לא מצליח לספק את הסחורה למרות עדי מדינה,מעצרים והדלפות. התוצאה : "כתבי אישום" מגוחכים בסכומים מצחיקים ועבור עבירות שהן הרבה יותר טכניות מאשר משהו עם בשר. המסקנה היא שבלי מחיקה פיזית של שני ארגוני הטרור האלה שום דבר במדינה לא יכול לתפקד. הפחד של כלל אוכלוסית המדינה ושל אלה שהציבור בוחר משני ארגוהי הטרור האלה,משתק הכל.
אאא | 08.09.17
84.
הזוג המלתי המושחת
נמאס מהמשפחה המלכותית - ביב + שרה + יאיר המושחתים אין סוף לנהנתנות ולהתנשות של שרה אין סוף לשחיתות ולשקרים של ביבי יאיר הולך בעקבותיהם אתם מרכז הליכוד המושחת והמתנחילם שלא מפסיקים ללקק למשפה המלכותית אשמים לא פחות באסון הנורא הזה שקורה בארצנו
איציק | 04.12.16
82.
נראה כי יש טעם לחקור בעניין את משפחת נהנתניהו
יותר מידי אנשים שהיו בסביבת נתניהו נחקרים לאחרונה , אם בענייני עבירות מוסר או בעבירות כלכליות ומשפחת המלוכה נוהגת כאילו כלום, נתניהו מכריז כי לא היה כלום ואין כלום, אני זוכר את נתן אשל שצילם לפי הפרסומים מתחת לחצאית של פקידה בלשכת נתניהו , בעקבות המעשה הוא עזה או הועזב או פוטר לעבודתו בשרות הציבורי, מה עשה אדונו וגבירתו? לקחו אותו לעבוד אצלם כיועץ או דבר דומה, נדמה לי כי דרך הליכוד, זאת במקום לזרוק אותו לכל השדים והרוחות
יצחקהלה | 01.12.16
75.
בלה בלה בלה 20 שנה מחפשים ולא מוצאים כלום
אני מכיר מקרה בו חברה בורסאית נמכרה ב 250 מיליון ואחרי 5 שנים אחד הבעלים קנה אותה חזרה 150 אלף דולר שזה היה שווי המבנה בו החברה ישבה. הקונה בסכום הגבוה נכשל ורוקן את החברה מתוכן. האם הכותב החרוץ יודע כמה הסינים הפסידו על תנובה?
קוקו | 30.11.16
70.
אם אלה העובדות אין כלום
אין על מה להשיב. אם אלה העובדות אזי מדובר בפרשה הזויה העברת הכספים הייתה לגיטימית לחלוטין ושקופה. גם הותרת הכספים בחשבונו הגיונית ולפחות קיים הסבר סביר מאוד. אין כאן שום בסיס. הכל בכפוף לדברים שנכתבו. לשלם 26% על הפרת הסכם זה כאשר הקונים משכו לבנתיים כסף זה דבר סביר מאוד.
משפטן רציני | 30.11.16
60.
ביבי ,אוהדיו.
אוהדיו מונעים משנאה לסמול,לתשקורת,לאמת ,לליברליזם ,ולמוסר האנושי.ביבי החלש ניתפש בעיניהם כחזק.שליטתו הרבה בפוליטיקה ובנאומים באנגלית נחשבת למנהיגות ודרך,כשאינם רואים שאין בו כלום זולת מניפולציות.הוא מנסה 20 שנה להרוס את המדינה הציונית.הוא לא יצליח.
דני | 30.11.16
57.
קצת משונה - איפה הכסף היום ?
טוב, לא החזיר במועד ביטול העסקה או סמוך לו. אבל, אם הכל כשר, הרי שהכסף צריך להמצא באיזשהוא מקום, לפחות באופן תיאורטי. למה לא מחזירים היום ? עוד פרשיה , ועוד פרשיה, וכהרגלו, עם ישראל מעלה על נס את עושקיו. הגיבורים בעם הם אבי האומה, אברהם, שהיה אחד האנשים הפחות מוסריים, על פי מעשיו כפי שמסופרים בספר בראשית, דוד המלך, כנ''ל. ואולי, עכשיו, תורו של ביבי.
דה לה טורדה  | 30.11.16
50.
קיבוע השחיתות סביב ראש הממשלה כדרך להיף את השלטון
מעניין איך תופס מה שניסיתם לעשות כאן, כל הכבוד לכם. גם כשראש הממשלה לא מעורב, מדביקים לו מעורבות של אחרים. מקבע את התחושה של השחיתות סביבו, שהוא קשור לכך, תמשיכו ככה, אולי תצליחו יום אחד לגרום לכך שזה מה שיזיז אותו מתפקידו.
מיקי | 30.11.16
47.
תומר גנון ונעמי צורף ושאר המידיה ה0מאלנית
שמחפשת את ראש הממשלה, באותה מידה יכולתם לכתוב סיפור "מהסרטים", עם תיאורים מרתקים על שחיתות וקומבינות אם ביבי היה הולך למכולת השכונתית שלו. אה, וכמעט שכחתי, וכנ"ל, כמובן, גם לגבי שרה. כתבים 0מאלנים, נ-י-מ-א-ס-ת-ם!!! אתם תמשיכו לזרוק "חשדות"/האשמות על הקיר מתוך תיקווה שבסוף משהו ייתפס.
שם בדוי | 30.11.16
44.
ולי אומרים אהבת הארץ ותוכל חרה העיקר המולדת
חבורת של מושחתים בכל הליכוד הזה והם חיים לה מהלוביסטים מאנשים שמשמנים אותם ואני ושכמותי נלך לצבא נשרת את המדינה ואלו למעלה יחליטו בשבילי הל האשל והלבנייה ולהם השמנת הקוויאר אלו נציגי ציבור אלה שודדי העם והמדינה נהיינו ,מדינה ערבית ומוסלימית בכל דבר שקרים שוחד, ובקשיש ,רק לאנשי השלטון ,הרצל מתהפך ,בן גוריון, אשכול ,אכלו לחם ומרגרינה ,ואלו של היום לא מסתפקים בכלום תפו עליכם
דוד | 30.11.16
41.
הקומבינה
אנחנו מתילים להבין את הקומבינה של ביבי. אף פעם לא קשור ישירות. אף פעם אין לו כסף מזומן עליו כרטיסי אשראי וכיוצ'. אבל איזה פלא...תמיד יש בסביבה איזה מלון שלמישהו, מסעדה, יאכטה...הרי זה בכלל של יאיר והוא אזרח פרטי חף מכל עין וביקורת ציבורית...נו באמת ביבי ככל שנחפור ונעמיק יותר החוטים יתחברו...מתווה הגז והמיליונרים...הספינות הצוללות והמקורבים תרומות מפה ושם שמגיעות בכל מיני סיבובים...אין ספק מתוחכם ואתגר ענק למשטרת ישראל.
דוידי | 30.11.16
32.
לא ברור איפה הבעיה בנושא התשלומים
כאיש עסקים לא ברורה לי הבעיה בנושא התשלומים והחזרת הכסף. אם הרו מכר והקונים קבלו רגליים קרות ולא רצו להשלים את העסקה אזי ברור שהם לא יעבירו את כל הכסף וגם עליו אין חובה להחזיר את הכסף מכיון שהם לא עמדו בעיסקה. נושא הכספים בלבד לא משכנע. אני לא מתומכיו של ביבי או אפילו של הליכוד אבל ממה שהתפרסם אני לא משוכנע שיש להם תיק אמיתי. זה לא אומר שהעסקה לא היתה פיקטיבית אבל נושא התשלום לבדו לא מחזיק את התיק.
גלעד | 30.11.16
26.
מכירת החברות לפני מינוי פוליטי זה ידוע ולא חדש...
מכירת החברות לפני מינוי פוליטי זה ידוע ולא חדש, וזה בדיוק לשון החוק....ובדיוק כמו שעשה ברק לבירמן בנט ושאר חברי הכנסת או הממשלה... הבעיה היא שהכסף שלא הוחזר לזוג הרופאים עבור הכספים שהועברו עבור העסקה כושלת.... זה שהם משכו כספים מהחברה בזמן כהונתם בעלי החברה זה ליגיטימי. בקיצור סערה בכוס מים, לא יותר מניהול לא נכון לכאורה של העו"ד המלווה את העסקה וביטולה.
רפי | 30.11.16
25.
הכתבה רק מוכיחה שמישהו מנסה בכח להפיל את הבחור
מדינה דפוקה... ים גנבים בחוץ ובכל זאת מבזבזים את הכסף שלי!! על לנסות להפיל מישהו בכח. טוענים שקיבל שוחד... עכשיו הם הולכים לחפש מה הוא קידם להם לכאורה. מקומם ומרגיז וברור שזה מקרה קלאסי של הר שיוליד עכבר.
תתקדמו לגנבים הגדולים!!!! | 30.11.16
9.
הליכוד כמרכז שחיתות זה לא חדש.
הליכוד כמרכז שחיתות זה לא חדש. נתניהו ומשפחתו חיים על חשבון אחרים? גם ידוע מזמן. מקבלים "מתנות" בשווי אלפי דולרים באופן קבוע? גם זה ידוע. מה ביבי נותן תמורת ה"מתנות"? חלק ידוע הרוב לא. בעבור התמיכה השיטתית בשווי מאות אלפי דולרים שביבי מקבל כל חודש בעזרת העיתון "ישראל היום" שהוקם רק כדי לקדם את ביבי ותחזק אותו ידוע מה הוא נותן. המיליארדר שמשלם כבר אמר שלדעתו לא צריך את מדינת ישראל דמוקרטית וביבי עושה לאט לאט בשיטת הצפרדע בדיוק את זה - חיסול מדינת ישראל כדמוקרטית.
אוהדיו מעריכים שאת | 30.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת