אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מירי רגב בדיון סוער על הטוטו: "מי שחושב שנשנה את טבע האדם ואנשים יפסיקו להמר, טועה"

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מס חצוף ומעוטי היכולת
אני חושב שהמדינה צריכה להילחם בהון השחור ולגבות מס אמת מכל מעלימי המס הרבים ומכל הרבים מאד שעובדים "בשחור". אבל לגבות מס של 35% על הגרלות למיניהן היא שערוריה. זו דרך קלה וחצופה להעשיר את קופת המדינה. באותה מידה אפשר להטיל גם מס של 60%. למה לא? זה המס שהכי קל לגבות. ובלי כל קשר: זה אכן נורא שדווקא מעוטי היכולת משקיעים את המעט שיש להם בהימורים. אבל זו שאלה של חינוך ותרבות.
גיורא | 01.12.16
7.
את כמעט צודקת, ועדיפה על האופוזיציה אבל...
אם תכניסו לפה את כל ההימורים און ליין, הדבר יתן לכם כמה דברים: 1. יהיה לכם את כל המידע על המהמרים ואפשרות נקיטת אמצעים שתרצו- דבר שגם ככה אתם מאוד רוצים. 2. יהיה פחות תחנות ישנות ומלא נייר שנזרק - דבר ירוק יותר. 3. הרבה יותר תחרות והימורים שווים - הצרכן (מכור או לא), יהנה מסיכויים גבוהים יותר. 4. החשוב מכולם, כל מיסי ההימורים יהיו לשליטתכם, לאן, כמה, איפה... הבברים הנ"ל יורידו משמעותית את הלא חוקיים
גאון | 30.11.16
3.
רגע רגע אני רק שאלה
יהדות והימורים מסתדר פתאום? שיחליטו מה הם בכלל, יהודים, ערבים יהודים, כפייסטים, אשכנזים, ימיניים שמאלנים (או סמולנים כמו ש"אנשים" מסויימים כותבים). איזה בררה זה הליכוד של היום, פשוט לא להאמין... רוצים פתרונות? תדרשו חקיקה קשה (ואכיפה בלתי מתפשרת של חקיקה זו) נגד עבריינים למינהם תוך כדי הפחתת עומסים אזרחיים מטורפים שקיימים פה במדינה. הבעיה שזה לא מסתדר טוב עם האג'נדה של אנשים מסויימים; אז אין זה ואין זה.
C | 30.11.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת