אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעוד חודש: סוף לשקיות הניילון בחינם בסופרמרקטים

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
מה אבדל
יש חיתולים גם מקטנים ולצערי גם מי גדולים עכשיו חוק חדש צריך לקנות שקיות חדשות מי הסופר 10א ו לזבל ביתי שקיות זבל גדולים זה בסדר לאי זה חבילה לבתר . מספר של שקיות במקום לקנות שקיות זבל מסופר גדולים .. אני זורק זבל כול פעם שיורד למכונית. במקום ניילון נייר זה רצוי אבל אני לא רואה שהקמות שלשקיות .. יצמצם רק שקבוצות אחרות לא היו זה משהו אחר
דן  | 19.03.17
34.
הסקר בסוף הכתבה לקוי. לקריאה >>
אף תשובה שם אינה מתאימה לי ולהרבה אנשים שאני מכיר. אנחנו משתמשים בסלים שהרשתות מוכרות וגם בשקיות מהבית ואם צריך עוד או יותר נוח אז קונים גם כמה שקיות ב- 10 אג'. חבל שהתשובות כ"כ לפה או לשם ולא מאפשרות תשובות נכונות ומדוייקות יותר. זה גרם לי לוותר על הסקר ואני בטוח שגם להרבה אחרים. חפרתי... למה איכפת לי כ"כ???!!!
אביקו | 01.02.17
29.
ולמי ילך הכסף שהסופר יגבה ?
האם אפשר לחייב את הסופר לגבות כסף ? ומי שבא לקנות יקנה 10 שקיות בשקל ואז ישתמש ב 4 שקיות ו 6 שקיות יתרמו לזבל שרצו לחסוך. ככה יגדילו את הזבל ב 150%. מי הם לעזאזל הלוביסטים שהצליחו כרגיל, לעבוד על חברי הכנסת הלא חכמים שלנו. בעצם זו שיטה לספק פרנסה, לאנשים שיתעסקו במכירת השקיות. ככה פותרים את משבר התעסוקה. גאונים, כמו עם הבקבוקים, המאפיה כבר תנהל את העניין.
נפתלי | 07.12.16
22.
הלוואי, אנחנו מפגרים המון אחרי מדינות מערב
את השקיות גופייה צריך להוציא לגמרי משימוש, כי גם לשימוש חוזר הן הרבה פעמים לא טובות. להשתמש עוד פעמיים שלוש ואפילו ארבע בשקית שתתקע לטבע בשיניים ואולי גם לבעלי חיים בכל מיני צורות נוראות, זה לא נקרא מיחזור. לפחי זבל (ולא רק) יש שקיות מתכלות במחיר שלא שונה ממחיר הרגילות. כך זורקים את הזבל בשקית יעודית (ולא שאולי יש בה חור שישאיר לשכנים מזכרת בחדר מדרגות) וגם מתכלה. זה עניין של הרגל, ככל שיהיו יותר רציניים עם זה כך הצרכנים יתרגלו יותר מהר.
המשיח ממש בפתח | 05.12.16
19.
אז עכשיו צריך להתחיל לקנות שקיות זבל שחורות?
כל השקיות "גופיה" משמשות אצלי פעם נוספת לסחיבת בגדים של הילדים לגן, לעטוף קופסאות כשלוקחים אוכל לעבודה ובסוף מסיימות את חייהן בתור שקית אשפה. אני לא מחזיק פח גדול, תולה שקית ליד השיש והשקית משמשת כפח. אז עכשיו צריך להתחיל לקנות שקיות יעודיות.
אמיר | 05.12.16
18.
חוק מטופש
השקיות הרב-פעמיות הן מקור ללכלוך ולהפצת מחלות. אתם לא יודעים איפה מי שקדם לכם בתור מאפסן אותם. לא ניתן לכבס אותן. בקצרה, יהיה די גועל נפש לערוך קניות בקרוב. ולכך אפשר להוסיף גם את יתר הטיעונים שהועלו כאן. בנוסף, לא ברור למה נטפלים דווקא לשקיות. כמעט כל מה שאנחנו קונים היום מגיע באריזה חד-פעמית: כל מוצרי החלב, מוצרי ניקיון, מוצרי רחצה, חלק מהפירות והירקות, ועוד ועוד. מה? את מיכל פלסטי ענק ובו שמפו רצפות, בקבוק מרכך השיער, ודומיהם אפשר למחזר, ואת השקיות לא?
דפנה | 05.12.16
8.
החלטה מטומטמת והזוייה
זוהי החלטה מטומטמת נוגד חלקים ניכרים מן האוכלוסיה, בייחוד נגד קשישים שיכולתם לשאת שקיות רב פעמיות מוגבלת ביותר. יש בישראל טכנונולגיה פשוטה, כבר למעלה מארבעים שנים של ייצור ניילון המתכלה מעצמו. קופת החולים הכללית מחלקת שקיות כאלו ללקוחותיה בבתי המרקחת שלה. האם המחוקקים חסרי הידע לא יכלו לחוקק החוק כשהם מכירים עובדה פשוטה זו.
משה | 04.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת