אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אתר הסטרימינג הפיראטי sdarot.tv נחסם בהוראת בית משפט

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
אני פאנסבר
אני פאנסאבר(קבוצה שמתרגמת תכנים שנם מעריצים כגון סטאר וורס/אנימה סדרות וכו.)לוקח לי לתרגם פרק כולל הכול יותר מ10 שעות לפרק(ברור שעוזרים לי)ועד עכשיו תירגמו מעל מאות פרקים ויש עוד מלא פאנסבים שאם נגיד נחבר את כל הפרקים זה יצא יותר מ5000 וסדרות פשוט באה וגונבת את זה... ועושה עלינו כסף בושה וחרפה
KNIGHTAX  | 29.04.20
21.
לעו"ד ערן פרזנטי
שלום לך, אני מבין שמפריע לך נושא גניבת המכוניות והאם הגורם שאמור לפקח ולשמור עלינו, עושה את תפקידו? אז תשובה לי אלייך. לא.! ישנם עוד מספר דוגמאות כגון * חכ"ים אשר אמורים לשמור על כספי משלם המיסים, * משרד התחבורה שאמור לפקח על חברות כגון אגד/דן/רכבת ישראל שיעמדו בלוח הזמנים. * הוצאה לפועל שעוברים על החוקים בלשון המעטה. * מנכליי הבנקים שמגבשים עמלות שוות ביניהם. ועוד ועוד. חושב שמשם תבוא לך המשכורת השמנה. בנתיים תן לי לראות את בית הקלפים.
צופה | 18.12.16
14.
אין לכם זכויות יוצרים
רק ליוצרים ולהפקה יש זכויות יוצרים- לכם יש זכות שידור. זכויות שידור אינן מוגנות בדין הפלילי ובצדק. הסיבה העיקרית היא שתביעות אמיתיות של זכויות יוצרים אינן מניבות כל כך הרבה כסף או פיצויים כי יוצרים בדרך כלל מתפשרים על סכומים זניחים(בעיני תאגיד מדיה) והעברת אחוזים בזכויות ו/או קרדיט.
הג'וקר | 13.12.16
10.
שופטים מימי הביניים
1. אין להם מושג מי עומד מאחרי האתר - אף אחד לא ישלם קנס ולא ישב בכלא. 2. כל פרחח בן 11 יודע איך לעקוף את "החסימה" של הספקיות (שגם ככה לא רוצות לחסום). 3. שזיר"ה יציעו בעצמם שירות VOD בעלות של 30 ש"ח לחודש באיכות HD ואני בטוח שהם ירוויחו מספיק וגם לא יהיו להם מתחרים פיראטיים. ברוכים הבאים לשנות ה-2000. 4. את מה שהם יבינו עוד 30 שנה, בשאר העולם מיישמים כבר 10 שנים.
ערן | 13.12.16
9.
חיים בסרט
האתר באוויר... הם יכולים לחסום את הגישה בישראל אבל לא בעולם. אין להם זכויות בעולם אלא רק בישראל ובעידן של עולם גלובלי כל אחד יכול להיכנס לאתר בחו"ל וראות. הם משתמשים בפתרון פרימטיבי יותר מהשיטה שלהם וכל מי שמתחבר דרך פרוקסי או VPN יכול להיכנס לאתר בחופשיות. בכל העולם למדו כבר ורק בישראל נלחמים בתחנות רוח. אי אפשר לעצור את הקידמה.אי אפשר להמשיך לעשוק את הצרכנים במחירים. גם את קאזה ונאפסטר סגרו אז קמו מיליון אחרים. אני חושב שהיחיד שמרוויח מהמלחמות האלו של זירה הוא עורך הדין פריזנט
יוסי | 13.12.16
5.
אוי זה כזה שנת 95....
אלטון ג'ון מחה נגד תופעת הורדת המוזיקה בכך שאמר שיפסיק ליצור (וחזר בו)... את נפסטאר הורידו (וקמו עשרות תוכנות P2P אחרים)... בארה"ב תבעו איזה עקרת בית מסכנה על מאות אלפי דולרים... במקום להלחם בטבעיות של התפתחות האינטרנט, תתקדמו לביזנס מודל חדש. לא תוכלו לשנות את הכיוון בו הטכנולוגיה מתקדמת. ויפה שעה אחת קודם.
בלי-גייטס | 13.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת