אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המפעיל "האמיתי" של sdarot.tv: "ברגע שיגיעו אלי אשב בכלא, אבל המשטרה רחוקה"

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
כרגיל ,מה שמנחה את החברות הוא בצע כסף ותו לא ,האזרח הקטן ,או שישלם מאות שקלים או...
ברגע שה " מדינה " ( משרד האוצר ) נתנו אישור לכל חברות המדיה כון יס והוט , לגרוף מיליונים לכיסם כל חודש עבור תוכן מטופש שאפשר לראות כמעט בכל מקום ברשת בחינם ( רק צריך לחפש) אז ברור שינסו לערוף את ראשו של כל מי שחס וחלילה משדר בחינם תוכן דומה. כסף וכסף וכסף , מדינת ישראל ומנהיגיה סוגדים לעגל הזהב וברור לכם מה יקרה בסוף !
מתבייש להיות ישראלי | 08.09.18
20.
לעדכן את קודי
לתגובה מס' 19: כדי לעדכן את קודי: Windows: מורידים את הגרסה היציבה האחרונה מהאתר הרשמי https://kodi.tv. משתמשי OpenELEC, LibreELEC או OSMC: מעדכנים את המערכת הפעלה. Android: אפשר להוריד ידנית את ה-APK מהאתר הרשמי או לעדכן מה-Google Play Store. משתמשי הפצות לינוקס מבוססות אובונטו (כגון Ubuntu בעצמה, Linux Mint וכו') פשוט מעדכנים את המערכת הפעלה עצמה והמערכת הפעלה תדאג לעדכן את קודי דרך ה-PPA ביחד עם שאר התוכנות במחשב באופן אוטומטי.
מני האלמן | 31.01.17
17.
לעו"ד ערן פרזנטי
שלום לך, אני מבין שמפריע לך נושא גניבת המכוניות והאם הגורם שאמור לפקח ולשמור עלינו, עושה את תפקידו? אז תשובה לי אלייך. לא.! ישנם עוד מספר דוגמאות כגון * חכ"ים אשר אמורים לשמור על כספי משלם המיסים, * משרד התחבורה שאמור לפקח על חברות כגון אגד/דן/רכבת ישראל שיעמדו בלוח הזמנים. * הוצאה לפועל שעוברים על החוקים בלשון המעטה. * מנכליי הבנקים שמגבשים עמלות שוות ביניהם. ועוד ועוד. חושב שמשם תבוא לך המשכורת השמנה. בנתיים תן לי לראות את בית הקלפים.
צופה  | 19.12.16
12.
כל הכבוד לאתר !!!
כל הכבוד למפעיל האתר מי ייתן וירבו כמוך עוד אנשים ובעוד תחומים בחיים שלנו. לכל אדם באשר הוא אדם יש זכות להינות מחייו . טייקונים יקרים הכנסתם מספיק כסף שיאפשר לכם לחיות, ולכלכל עוד דורות שיבואו אחריכם, אז קדימה תשתפו גם את בעלי המעמד הבינוני שיוכלו לחיות ולהזדקן בכבוד!!! הגיע הזמן לשים סוף לשחיקה של שכבות האוכלוסיה, ולשכר שלהם!!!
יוסי | 16.12.16
7.
לא רובין הוד. סתם גנב
מי שחושב שהרעים בסיפור הם הוט ויס טועה. הם לא תמימים ורוצים להרוויח - זה ברור. אבל לגנוב תוכן זו פשוט... גניבה. מי שלא מתאים לו יס או הוט מוזמן לבחור בחלופות זולות יותר הזמינות לכולם. נטפליקס, סלקום TV ושירותי סטרימינג בתשלום נוספים שאפשר להתחבר אליהם. לצפות בלי לגנוב. תנסו זה לא כל כך כואב.
איציק מפליציק | 14.12.16
1.
למפעיל האתר צריך לתת פרס ישראל ולא לרדוף אותו
יש אלפי אלפי ישראלים בודדים חסרי חיים חברתיים ואולי גם חסרי עבודה יושבים בבית לבד -בעיקר בחגים ללא משפחה. במקום לקפוץ מהחלון בראש השנה הם צופים בסדרות מכל העולם. רק חבל שאין באתר הזה גם סרטים. כי האתר מופעל בצורה מקצועית מאוד ברמה גבוהה. כל הכבוד.
מוצי הבודד | 13.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת