אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה קורה אם לא מכבים את הטלפון בזמן טיסה?

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
לא בכל מקום שמותר חייבים לדבר בטלפון
אני מתגוררת בניו יורק ובאתי לביקור בארץ, התופעה של אנשים משוחחים בטלפון במעלית לא היתה מוכרת לי למרות שכאן יש מעלית בכל בניין, אנשים משהים את השיחה כשהם נכנסים למעלית . גם בסופר אנשים עומדים בתור ולא מדברים תוך כדי עד לאחר החשבון ,אלא אם כן הם עונים לרגע ואם השיחה דחופה הם משוחחים בשקט שיחה קצרה, ולעומת זות בישראל אנשים מדברים בקול כשהם ממתינים בתור לקופה . יש טיסות שאפשר לדבר בטלפון, כבר נתקלתי באנשים שמתקשרים תוך כדי טיסה, אבל הם עושים את זה בלחש - שיחה קצרה ועניינית.
נימוס בסיסי | 28.12.16
29.
ההוראות של רשויות התעופה הזויות:
חגורת בטיחות - אם חלילה מטוס מתרסק במהירות של כ- 700 קמ"ש, חגורת בטיחות תחתוך את האדם - פיזיקה רבותיי. טלפונים ניידים - התדר, שיטת האיפנון והעוצמה לא מזיזים למערכות המטוס - אלקטרוניקה גבירותיי. הדרכה למקרה חירום - מי יזכור, אם בכלל ינצל! בעוד כמה שנים, כשיבוטלו ההנחיות נצחק על כך שהן היו בכלל.
הנוסע המתמיד | 20.12.16
22.
ל-21 - זה בדיוק ישראליות. הגדרת אותה מושלם
ואוו - לא כיבית את הטלפון - אתה ממש מגניב! גם אם ידוע שלא עושה כלום, ההוראות הן לכבות, ולכן צריך לכבות! אני בטוח שאתה לא נשמע להוראות אחרות באותה צורה , כמו לא לזרוק זבל ברחוב, בנהיגה שלך ומיליון דברים אחרים. חוסר אכפתיות ואנוכיות.
יוסי | 18.12.16
15.
הרבה "חכמי כורסה, מגיבים פה, ודבריהם הבל
14-שמעת על טיסות מכשירים במזג אויר קשה? אתה מבין את המשמעות של שיבוש אות שהצוות מקבל? אם אתה מומחה לטיסות, ולא בסימולטור במחשב, הצג את הרקע שלך, כי אני לא רוצה לטוס איתך במטוס. שאנשים לא יגיבו בלי להבין, ואולי לסכן חייהם של מאות נוסעים בכל מטוס.
מעופף | 17.12.16
9.
נשעתי לפני חודש לזנזיבר עם אלעל
בקשו לכבות טלפונים בכריזה ובנוסף עברו בין הנוסעים וביקשו פרטנית מאלה שלא מקשיבים. למרות זאת בזמן ההמראה ( הכל חשוך ראיתה את אור בוהק מהמסכים וצלילי הודעות . לצוות זה לא הפריעה ולא אמרו להם כלום .... אז עם מדובר בהפרעה לנוסעים אחרים כל טיסה תהיה כמו טיסת שוקולד
א | 17.12.16
7.
לא כתבתם כלום על הקרינה
ועל עיקרון הזהירות המונעת. כל עוד לא יודעים בוודאות האם הקרינה מסוכנת לבריאות, וברור שבמטוס הקרינה תהיה מקסימלית, עדיף שאנשים לא ינסו לדבר או לגלוש בסלולאר במטוס (אלא אם כן יש תאי סלולאר על המטוס ואז אין בעיה) אגב להגיד שלהפעיל סלולאר במטוס יכול להפריע לאנשים כי לא יהיה שקט זה מטופש. עובדה שבכלי תחבורה אחרים אין איסור כזה ואנשים מסתדרים, הדוגמא הכי טובה היא ברכבות. גם ככה יש אנשים שמתפרעים במטוסים בלי קשר לסלולאר ויודעים איך לטפל בהם.
סיכום של הכתבה | 17.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת